Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy ze zmianą biomu.

zmiana biomu problem

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 25 December 2014 - 17:24

W pierwszej kolejności muszę powiedzieć, że nie mam bezpośredniego dostępu do konsoli i FTP, gdyż serwer został wykupiony przez znajomego, celem nagrania serii fabularnej i tylko ten znajomy ma do niego pełny dostęp.

Otóż moim problemem jest brak możliwości zmiany biomu pomimo zainstalowanego i działającego w pozostałych przypadkach pluginu WorldEdit.
Gdy wpisuję komendę "/biomelist", wyskakuje komunikat:

 

Available Biomes (page 1/1):

 

I to wszystko. Wiem, że normalnie powinna pokazać się lista wszystkich biomów występujących w grze.

 

Natomiast gdy wpisuję komendę "//setbiome <nazwa biomu zgodna z plikami gry>", pojawia się komunikat:

"For parameter 'basebiome': Can't recognise biome type '<wpisana nazwa, wcześniej i na innych serwerach działająca poprawnie>'--

use /biomelist to list available types

Usage: //setbiome <biome>"

 

Proszę, pomóżcie, jest to bardzo ważne,gdyż cała akcja nagrywanej przez nas fabuły rozgrywa się w jednym steampunkowym mieście, więc duża rozbieżność biomów jest niepożądana. Zastanawiam się, czym ów problem może być spowodowany, bo jeszcze jakiś czas temu na tej samej mapie biomy zmieniało się bez problemu.


Użytkownik Bigfoot edytował ten post 25 December 2014 - 21:35


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Szerbi

Szerbi

    Your favourite white boy

  • Użytkownik+
  • 2962 postów
  • meszerbi#1234
  • meszerbi

Napisano 25 December 2014 - 19:51

Musisz jakimś cudem usunąć folder WorldEdit.


e

 

 


#3 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 25 December 2014 - 21:35

Dzięki za pomoc, już się bałem, że to błąd mapy. Mam nadzieję, że to zadziała.

 

@EDIT

 

Niestety, nie działa. World Edit został odinstalowany i wgrany od nowa, ale biomów nadal nie można zmienić, a ich lista jest pusta.


Użytkownik Bigfoot edytował ten post 27 December 2014 - 17:47


#4 klipbun1234

klipbun1234

    Expert

  • Użytkownik+
  • 951 postów
  • klipbun

Napisano 27 December 2014 - 22:58

niech ten kolega usunie world edit folder i  world edit plik . jar i zainstaluje inną wersje World Edita


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMOGŁEM WIESZ CO ROBIĆ...

 


#5 Bigfoot

Bigfoot

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 28 December 2014 - 00:01

A myślisz, że co robił?







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zmiana biomu, problem