Skocz do zawartości


Zdjęcie

[UNBAN] rezPL, KrzesłoBojowe i Hitoszka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rezik

Rezik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 December 2014 - 23:02

Jest to temat zbiorowy, ponieważ dostaliśmy bana z prawdopodobnie tego samego powodu, który pozostaje dla nas tajemnicą. 

Identyfikator:rezPL, krzeslobojowe, Hitoszka 

Jesteś recydywistą?: Nie jesteśmy.
Dlaczego chcesz dostać unbana: Uważamy, że ban był niesprawiedliwy (chyba, że złamaliśmy jakiś punkt regulaminu, to wtedy bardzo przepraszamy). Chcielibyśmy dodać, że nie mieliśmy żadnych złych zamiarów, chcieliśmy sobie tylko pograć w 3 w przyjemnej świątecznej atmosferze. Pozdrawiamy i przepraszamy, wesołych świąt :)


Użytkownik Rezik edytował ten post 19 December 2014 - 23:05


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 19 December 2014 - 23:24

Nie jestescie mile widziani na serwerze. Dawalismy juz wam wiele razy szanse na normalna gre, ale jak zawsze musicie sie zachowywac jak idioci i tworzyc cyrk. Znajdzcie sobie serwer, na ktorym takie zachowanie jest tolerowane, bo przez was dram w spolecznosci miec nie chcemy.


  • GeneralKovalsky, JASIO007 i Zaorin lubią to

 


#3 Rezik

Rezik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 20 December 2014 - 00:17

Nie wiem w takim razie jakich zachowań oczekujesz od graczy tego serwera, chceliśmy tylko pokazać, że się zmieniliśmy, że potrafimy być grzeczni i wyrwaliśmy bana... Nikogo nie obrażaliśmy, tylko radośnie budowaliśmy sobie domki spamując przy tym troszkę za bardzo, co muszę przyznać.



#4 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 20 December 2014 - 00:24

Nie wcale, glupie aluzje do administracji gdy Daedra wchodzi na serwer, albo mowienie do niej Grey. No sorry, ale nie interesuj sie innymi osobami i patrz na siebie. Kazdy ma prawo do prywatnosci, ale oczywiscie wielki Rez uwaza, ze moze to sobie dowolnie ignorowac. Takie rzeczy sa denerwujace. Wchodzicie na serwer doslownie jak ksiazeta, myslac, ze jestescie najwazniejsi... nie wiem dlaczego jeszcze nie krzyczeliscie na czacie "hej, patrzcie na mnie, patrzcie jaki jestem fajny" skoro poziom spamu na czacie podwyzszyliscie w taki sposob, ze niezwracanie na was uwagi bylo niemozliwe dla innych graczy. Za kazdym razem jak jestescie na serwerze, to robicie wszystko by innych wkurzyc, dla swietego spokoju wole wiec byscie tu nie grali.


 


#5 WcaleNieKrzesło

WcaleNieKrzesło

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 20 December 2014 - 00:24

W moim mniemaniu to co sie odwala na tym serwerze jest głupie jak but. Człowiek miał hmmm rok przerwy od gry i serwera, gdy PRZYPADKIEM ma okazje wrócić i porozmawiać z community to oczywiście nie no lepiej tę osobę wywalić na zbity pysk co nie? Rozumeim gdybyśmy wjechali i zwyzywali was od ku*ew i szm*t ale nie no lepiej dmuchać na zimne nie? Szkoda że pani Grey zamiast z nami porozmawiać na spokojnie na ts wolała wysłać swoją koleżankę by zagłuszała rozmowę mojej grupy bezsensownym napie*dalaniem na gitarze. Ładnie grasz ale daruj sobie bo łamiesz regulamin tsa tak btw :) A i mało mi zależy na tym serwerze, chcieliśmy wrócić i bez szukania zwady z kimkolwiek zrelaksować się ale po co dawać szansę nie? Zupełnie jak ostatnio :))))) No i oczywiście teraz najlepsze, powody bana. Nie no rozumiem gdybyśmy serio wbili na jakichś dzikich haxach i rozpier*olili wam pół serwera, albo jak wyżej, zwyzywali. Ale my tylko chcieliśmy pograć :) No ale tak to jest jak się nie ma poczucia humoru.

PS. nie dowalaj mi pls że nasz humor jest gó*****y bo to poniżej pasa i będzie mi smutno :/


819991310_1197866.gif?4

Zbanowany: krzeslobojowe

Banujący: GreyHavens
Wystawiony: 19-12-2014 23:27:09
MEGA: Nie
Powód: Brak
 


#6 bp98

bp98

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 74 postów
  • bp98

Napisano 20 December 2014 - 00:35

Ogranicz słownictwo - proszę Cię.. Rozumiem, że możesz być zdenerwowany, ale niskim poziomem wypowiedzi (ocenzurowane przekleństwa to wciąż przekleństwa) tylko dajesz dowody, że stanowisko Grey jest słuszne. Jak chcesz pisać takie wiadomości to wal na PW do Grey, bo tak agresywny post nijak nie pasuje do tematu z prośbą o unbana ;)



#7 JuriasuHime

JuriasuHime

    世界で一番おひめさま

  • Użytkownik+
  • 469 postów
  • Nieaktualne : P
  • Hime

Napisano 20 December 2014 - 00:35

Ale ja nigdy nie wbijałam na TS'a, skąd wam się to wzięło. 0_o


Użytkownik JuriasuHime edytował ten post 20 December 2014 - 00:38

  • Maślak i __lkjhgfdsa__ lubią to

#8 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 20 December 2014 - 00:36

Złamano regulamin serwera Teamspeak:
Rozdział 2, § 5. Panuje absolutny zakaz puszczania muzyki i śpiewania, chyba, że wszystkie osoby na kanale się na to zgadzają.

Wy wbiliście nieproszeni na nasz kanał, bez pytania o cokolwiek i zaczęliście jazgot. Wiec zanim wyjdziesz z regulaminem -> sam go przestrzegaj.
Ponadto, wypisywaliście na czacie serwera taki poziom bezsensownych treści, utrudniając nawet rozmowy na czacie prywatnym. Tym samym jak nie umiecie zachować się w społeczności (irytowanie innych) - to zostajecie z tej społeczności wykluczeni.
exRYBP0.png

#9 Rezik

Rezik

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 20 December 2014 - 00:40

Oj, gubimy się w zeznaniach

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Użytkownik Rezik edytował ten post 20 December 2014 - 00:41


#10 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 20 December 2014 - 00:43

Nie jesteście mile widziani na serwerze, przez cały okres istnienia serwera wielokrotnie była wam zwracana uwaga i nie potrzebujemy zawracać sobie tym już głowy. Nie ma znaczenia z jakiego powodu zostajecie zbanowani, to my decydujemy kto wchodzi, a kto nie wchodzi na serwer i na tym kończy się dyskusja.