Skocz do zawartości


Zdjęcie

[WSPÓŁZAŁOŻYCIEL][HEADADMIN]

admin koxi współzałożyciel headadmin

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoXis

KoXis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • KoXi

Napisano 15 December 2014 - 21:36

Witam, mam do zaoferowania ciekawą propozycję, mianowicie jestem w stanie zrobić bardzo ciekawy i fajny serwer, który będzie różnił się od pozostałych i przyciągał graczy. Potrzebuje jedynie maszyny na której zacznę swoje prace oraz reklamy serwera, postaram się oczywiście sam jakoś reklamować ale im większa reklama tym większy sukces serwera. Mam ze sobą ekipę kilku Adminów którzy mają spore doświadczenie z prowadzeniem serwera tak jak ja. Jestem w stanie również zorganizować forum. Oto kilka informacji o mnie:

 

Nick: KoXi

 

Wiek: 17


Doświadczenie: Bardzo duże, gram w minecrafta'a od Alphy. Moja przygoda z multiplayer zaczęła się od bety, tak więc od tego czasu się w to wciągnąłem, przez ten cały czas nabyłem masę doświadczenia jako Administrator. Mam za sobą kilka serwerów mojego autorstwa i bardzo pokaźną sumkę bycia HeadAdminem/Adminem/Moderatorem itd na czyiś serwerach.


Staż w minecraft: Od początkowych wersji Alphy.


Kontakt: Skype, Ts, GG, FaceBook lub email: [email protected]


Dodatkowe informacje: Tak jak już wcześniej wspomniałem mam bardzo duże doświadczenie z tym związanie, miałem miesiąc przerwy w pełnieniu roli Administratora, aktualnie poszukuję najlepszej oferty, poszukuję zgranej ekipy, nie grupy dzieciaków która dla zabawy robi serwer tylko czegoś naprawdę konkretnego. Jeśli masz do zaoferowania coś takiego, pisz śmiało na na pewno się nie zawiedziesz. Na grę mogę poświęcić sporo czasu, mogę ogarniać forum ts'a itp. Dam sobie rade na każdym rodzaju serwera.

 

  • Zostanę: HeadAdmin bądź współzałożyciel
  • Oferuję: To co wyżej napisane
  • Oczekuję: To co wyżej napisane
  • O mnie: To co wyżej napisane
  • Kontakt: Skype, Ts, GG, FaceBook lub email: [email protected]

Użytkownik KoXis edytował ten post 15 December 2014 - 21:38


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 facebookmati

facebookmati

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • facebookmati

Napisano 20 December 2014 - 15:07

Chciałbyś pomóc w tworzeniu (wymagającego) serwera RPG?



#3 Genezi

Genezi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Matiz_PL

Napisano 26 December 2014 - 20:03

Moglibyśmy się dogadać. Mam jeszcze jeden klaster do wykorzystania. Serwer na początek miałby około 200 slotów. Odpisz PW.



#4 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 05 March 2016 - 16:25

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat przeniesiony z forum
Serwery Minecraft - KopalniaStanowiskaZostanę
do
InneArchiwumjCraftArchiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: admin, koxi, współzałożyciel, headadmin