Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z logowaniem (1.8.1, premium)

logowanie premium 1.8.1

Najlepsza odpowiedź Rzast , 07 December 2014 - 08:31

Dobra, dzisiaj zadziałało, na nowym haśle. Co ciekawe, jak chciałem zmienić hasło (przychodzi na maila link, który po kliknięciu kieruje na stronę zmiany hasła), to nie mogłem się zalogować na konto mojangu (gdzie zakładałem), ani starym, ani nowym...

Ale dzięki za zainteresowanie i link do serwerów ;-)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rzast

Rzast

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Rzast78

Napisano 06 December 2014 - 20:47

Hej,

mam problem z zalogowaniem się na Minecrafcie. Sprawa wygląda następująco: Launcher startuje, ale zamiast opcji wyboru profilu pojawiają się pola do logowania. Jako że używałem konta z Mojanga, wpisałem dane bezpośrednio, ale wykazuje, że jest coś nieprawidłowo wpisane. Nie działa dodatkowo resetowanie hasła. To znaczy: wysyłają maila z linkiem do zmiany hasła, ale po wpisaniu nowego nie działa, nie mogę się zalogować ani nowym, ani starym. Ściągnąłem launchera od nowa, zmieniłem nazwę katalogu z Minecraftem, ale dalej to samo. Problem z serwerem u Mojanga?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Wiktor202

Wiktor202

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 295 postów
  • Wiktor202

Napisano 06 December 2014 - 21:49

Wszystkie

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

działają. Zrób screena błędu logowania.


Użytkownik wiki202 edytował ten post 06 December 2014 - 21:50

mca.png                               [mca.pngmca.png


#3 Rzast

Rzast

    Nowy

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Rzast78

Napisano 07 December 2014 - 08:31   Najlepsza odpowiedź

Dobra, dzisiaj zadziałało, na nowym haśle. Co ciekawe, jak chciałem zmienić hasło (przychodzi na maila link, który po kliknięciu kieruje na stronę zmiany hasła), to nie mogłem się zalogować na konto mojangu (gdzie zakładałem), ani starym, ani nowym...

Ale dzięki za zainteresowanie i link do serwerów ;-)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: logowanie, premium, 1.8.1