Skocz do zawartości


Zdjęcie

poszukuje : [Sponsor] [Technik] [Yt'ber]

sponsor technik youtuber poszukuje serwer minecraft hardcore hc strona suby

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 con4ge

con4ge

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • con4ge

Napisano 05 December 2014 - 18:28

  • Nazwa i opis projektu/serwera: hardlife ( serwer hardcore )
  • Oczekuję:
  • [SPONSOR] - wykupienie domeny oraz porządnej maszyny , nie rezygnowanie po miesiącu
  • [TECHNIK1] - strona serwera z rankingiem graczy/gildii , itemshop , zaangażowanie w pracę 
  • [TECHNIK2] - napisanie autorskich pluginów m.in. na gildię , ranking oraz drop (reszta do ustalenia)
  • [Yt'ber] - reklama serwera min. 200 subskrypcji ( reklama nie ma trwać 15 min , wystarczy 1/2 min spod scenkami typu kop , walcz itp.
  • Oferuję:
  • [Yt'ber] - ranga na serwerze , jeśli reklama będzie fajna to dostanie określony % z zysków serwera
  • [SPONSOR] - 50% zysków z serwera , dostęp do konsoli , dostęp do plików serwera , ranga na serwerze
  • [TECHNIK1] i [TECHNIK2] - zależy od pracy jaką włożycie nad wykonaniem pluginów / strony , zaczniemy od 10% zysków serwera , dostęp do plików serwerowych , dostęp do konsoli , ranga na serwerze
  • O mnie: mam 15 lat , w minecrafta gram ok. 2 lata , miałem parę swoich serwerów więc wiedzę o serwerach posiadam , bardzo angażuję się w wykonywanie swojej roli na serwerze 
  • Kontakt: PW

Użytkownik con4ge edytował ten post 05 December 2014 - 20:53


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Poiuy2010_2011

Poiuy2010_2011

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 285 postów
  • PoiuyPL

Napisano 06 December 2014 - 14:51

Serwer "survival+gildie/frakcje" oraz hardcore był już pieldyriard miliardów tryliardów. Wymyśl coś oryginalniejszego ;_;


  • CoolWeMie lubi to

#3 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 05 March 2016 - 16:12

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sponsor, technik, youtuber, poszukuje, serwer, minecraft, hardcore, hc, strona, suby