Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.7.10][NP][100][WL][WF]Zapowiedź: La Testa

1.7.2 NoPremium Whitelist Modyfikacje Frakcje

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nowhereboy

Nowhereboy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • eru3

Napisano 01 December 2014 - 04:06

Witajcie.

 

Chciałbym zapowiedzieć serwer wojen frakcji o nazwie tymczasowej La Testa dla osób, w większości, dorosłych. Mam na myśli w miarę podstawowy serwer frakcji z whitelistą,  na który by się zarejestrować trzeba będzie wysłać zdjęcie dokumentu potwierdzającego wiek wraz z karteczką z nickiem na podanego przeze mnie maila. Oczywiście jedyne dane jakie mają być widoczne to data urodzenia - jeżeli dokument sam w sobie nie jest potwierdzeniem - oraz imię i nazwisko.

 

Dane są wysyłane na prywatny email i nie będą przeze mnie wykrzystywane w żaden sposób - byłoby to nielegalne. Poza tym poznać kogoś imię nazwisko i ewentualnie datę urodzenia to nie jest dużo. Wymagany wiek to siedemnaście i więcej lat.

 

Celem serwera jest stworzenie dojrzałej, licznej  grupy osób zainteresowanych graniem na serwerze factions. Oczywiście będą też inne pluginy, to jest to co teraz mam na serwerze(jeszcze się zmieni):

 

- AntiSpam

- ClearLag

- NoCheatPlus

- Essentials

- Mcmmo

- WorldEdit

- WorldGuard

- EastDrop

- FactionsPlus

- LoginSecurity

- WorldBorder

- NoMulti

- AntiLog

 

I kilka innych...

 

Jeżeli chodzi o funkcje płatne to pojawią się z czasem w postaci Vipów, jednak mogę obiecać, że nigdy nie będą to nieuczciwe bonusy i promowanie graczy płacących za grę. W planach kilka więcej homów i przedmioty oraz wyróżniony chat. To tyle, więcej na pewno nie dostaniecie ;)

 

Generalnie serwer będzie działać, póki co, na dwurdzieniowym procesorze o taktowaniu 4.1Ghz oraz 8B RAM a także Spigocie zamiast Craftbukkita(ależ namieszali z tymi prawami autorskimi!). W przyszłości, jeżeli serwer okazałby się sukcesem, zostanie zakupiony i złożony nowy sprzęt komputerowy dedykowany serwerowi MC i TS3(ten również będzie od samego początku) i być może: wprowadzeni angielscy gracze na serwer w celu zwiększenia ilości osób i slotów, rozszerzona działalność na pvp i freebuild.

 

Na tym serwerze nigdy nie powstaną płatne funkcje promujące przesyłanie pieniędzy, Administracja, Moderatorzy, Pomocnicy, KitModzi(jeżeli takie funkcje się pojawią) nigdy nie będą mogli zakładać gildii ani grać na serwerze tak jak inni. Jeszcze raz zaznaczam: celem jest skupienie na serwerze dorosłej, licznej i zaangażowanej grupy ludzi, którzy będą czerpać przyjemność z rozgrywki a także pomagać czerpać tą właśnie przyjemność innym.

 

Ostatnimi słowy proszę Was o wypowiadanie się w komentarzach co sądzicie o tym pomyśle, chciałem także powiedzieć że szukam osób do pomocy w testowaniu serwera ;) Wymagany Teamspeak3 oraz spełnione wymagania odnośnie wieku.

 

Nazwa: La Testa

IP: Zostanie podanie przy premierze

Liczba slotów: 100(+)

Typ serwera: factions

Opis rozgrywki: Jak wyżej

Skład Administracji: eru3

 

Pozdrawiam,

Nowhereboy



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Nowhereboy

Nowhereboy

    Nowy

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • eru3

Napisano 04 December 2014 - 12:14

@ref Co 24H zgadza się?



#3 Emi

Emi

    Znawca

  • Użytkownik
  • 230 postów
  • Emilcik

Napisano 19 January 2015 - 20:47

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został przeniesiony do
archiwum


image5.png?uid=4392242&m=9






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 1.7.2, NoPremium, Whitelist, Modyfikacje, Frakcje