Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lubicie budować na Singlu?

Pytanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZaZu

ZaZu

    Patriota!

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • ZaZuZol

Napisano 22 November 2014 - 11:25

 Hej. Jak widzicie, ten temat jest o tym, czy lubicie budować w trybie SinglePlayer, i jak wam to idzie.
 Jeśli chodzi o mnie, to jakoś nie lubię siedzieć tak sam. Od kiedy na wersji beta 1.5 zacząłem grać na serwerach, jakoś dziwnie mi tak samemu. :D A jak jest z wami? 
 Możecie tu pisać o tym czy lubicie właśnie grać na Singlu oraz pokazywać ScreenShoty waszych budowli z tego właśnie trybu.
 

   Jeszcze jedna prośba. Proszę o wyrozumiałość, jest to dopiero mój drugi post.

 

 


                                                                                                   


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 ..V..

..V..

    ..V..

  • Użytkownik+
  • 534 postów

Napisano 22 November 2014 - 11:30

zależy jak komu pasuje jeżeli to mapki escape czy parkour to wole na singlu je budować 

a jeżeli chodzi o budowle na serwer to na serwerze je buduje

 

ogółem nie lubię budować  na singlu 



#3 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 22 November 2014 - 14:32

Sytuacja wygląda tak. ..
budowanie na singlu jest ok do momentu, aż braknie ci kontaktu z ludźmi, lub po prostu zaczniesz potrzebować komend z WE, czy Voxelsnipera.
Budowa na multi jest dużo lepsza, bowiem nasz z kim popisać i omówić projekt. Do tego dochodzą ciekawe plugi i zaawansowane budowanie terenu Voxelem.
osobiście wybieram multi na naszym serwerze grupowym d:D

#4 ScorBiot

ScorBiot

    IRC-ownik

  • Użytkownik+
  • 2705 postów
  • Scorbiot

Napisano 12 December 2014 - 23:06

Mi tam nie przeszkadza budowanie samemu. Z ludźmi wolę porobić bardziej dynamiczne rzeczy, a samemu budowanie (często żmudne) nie jest takie złe :)



#5 GatisPlayGames

GatisPlayGames

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • GatisPlayGames

Napisano 03 January 2015 - 21:41

Na singlu mogę budować projekty itp. (Bardziej coś dla zabawy)

 

Jednak często przebywam na serwerach Creative gdyż mogę budować co to na Singlu ale z ludźmi :)



 



#6 mad_cal1993

mad_cal1993

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • mad_cal1993

Napisano 18 January 2015 - 15:50

na singlu wole budować raczej mapy typu Herobrine Map a nie serwer itp



#7 Gość_fotokolo_*

Gość_fotokolo_*
  • Gość

Napisano 20 January 2015 - 15:20

Typowe budowanie wraz z tradycyjnym sv. Budowanie creative to dla osób, którzy mają talent w sztuce budowania. Ja jestem beztalenciem więc mnie to nie dotyczy.



#8 redstone master

redstone master

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Niikelion

Napisano 20 January 2015 - 15:24

lubię budować na singlu bo na serwerach mi wszystko niszczą


robię gry ale nie za darmo :) 

a co będzie, jeśli przed zielonymi przeczytasz czerwone?


#9 Gość_Bobek Robal_*

Gość_Bobek Robal_*
  • Gość

Napisano 22 January 2015 - 11:32

Osobiście nie lubie budować na singlu, gdyż nie ma z kim pogadać na czacie, nie ma kto przyjść ocenić, skrytykować... No i brak WorldEdita tez jest problemem :/

#10 KACARE

KACARE

    I successfully bedazzled my face!

  • Użytkownik+
  • 375 postów
  • KACARE #8671
  • KACARKE

Napisano 01 February 2015 - 11:18

Nie lubię budować na singlu, ba, nienawidzę GRY na singlu, lubię sobie pograć za to na publicznych serwerach creative razem z kolegami :D


Xv4e8iy.gif


#11 Matis365

Matis365

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 75 postów

Napisano 12 March 2015 - 20:24

Lubię grać na singlu bo wiem, że moja budowla nie wyleci w powietrze po 1-2 godzinach od wyjścia z serwera.


76561198167466860.png

 


#12 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 12 March 2015 - 21:20

@up graj na serwerze z WorldGuardem [emoji14]

#13 Wasik110

Wasik110

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 299 postów
  • Wasik110

Napisano 27 March 2015 - 09:32

ja generalnie nie mam talentu w budowaniu ale jak już coś buduje na "singlu" to po prostu na moim serwie gdzie jestem sam i mam dostęp do WE


Pomogłem? yefnj8A.pngDaj lajka :P


#14 Oihcras

Oihcras

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 23 postów

Napisano 05 April 2015 - 19:37

Buduję praktycznie tylko na multiplayer, bo single stracił dla mnie smak.


Byłoby miło, gdybyś zajrzał. Portrety mojego autorstwa.

http://craftsite.pl/...ołówka-sarchia/


#15 ZetPakowsky

ZetPakowsky

    Nowy

  • Użytkownik
  • 40 postów
  • ZetPakowsky

Napisano 02 October 2015 - 20:51

Osobiście lubię budować na singlu tylko wtedy gdy mam jakiś pomysł i chce sprawdzić jak by to wyglądało aby zbudować to następnie na jakimś serwerze.



#16 FreshyPie

FreshyPie

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 12 postów
  • FreshyPie

Napisano 15 October 2015 - 13:46

Ja nie lubię budować w trybie wieloosobowym bo często zdarzają się jakieś ograniczenia. A jeśli nawet ich nie ma, to dużo bardziej wolę budować w jednoosobowym, gdzie czuję że mam większą wenę. Może gdyby serwer był z jakimiś znajomymi a nie randomowymi userami internetu to budowałoby mi się lepiej. Ale poza tym, tak - uwielbiam budowanie na singlu.



#17 Libter

Libter

    Legenda

  • Zbanowany
  • 3502 postów

Napisano 26 October 2015 - 19:22

W trybie kreatywnym gram prawie tylko w trybie jednoosobowym.

Dzięki temu nie jestem ograniczony wielkością działki, ani brakiem potrzebnych komend.



#18 ST

ST

    Ocalały Kot

  • Użytkownik+
  • 870 postów

Napisano 26 October 2015 - 19:36

Tak lubię budować na przetrwaniu, ponieważ żeby coś tam wybudować muszę się najpierw postarać o zdobycie potrzebnych materiałów i taka budowla daje przez to najwięcej satysfakcji, nie oznacza to, że nie lubię budować również na creative. Na serwerach natomiast średnio, nigdy nie grałem na serwerze crative, a w surwiwalu liczy się funkcjonalność, a nie wygląd.

/Może być peter?\


Użytkownik TheSilver edytował ten post 26 October 2015 - 19:39


#19 BadGirl

BadGirl

    Nowy

  • Użytkownik
  • 43 postów
  • Detta_2001

Napisano 26 October 2015 - 20:15

Dla mnie pasuje tryb singleplayer ,bo na multi nie można używać x-raya i flaja za to mogłam dostać bana lubię singleplayer  bo tam nie ma nikogo prócz npc`tów

i mogę dzięki temu nie martwić się o mój domek i inne pomieszczenia ,które mogłyby na serwerach paść ofiarą bezlitosnych grieferów


d5i5z.jpg


#20 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 26 October 2015 - 20:23

Na singlu buduje tylko mapy. Nie kręci mnie budowanie dla budowania. Właściwie to nie lubie, i nie umiem budować, dlatego nawet na mapach ograniczamy sie z budowaniem do niezbędnego minimum






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pytanie