Skocz do zawartości


Zdjęcie

[DL] BetonQuest - zaawansowany plugin na questy w stylu RPG


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 15 September 2016 - 09:37

Gdyby jeszcze nie pisało za każdym razem [Betonquest] to bym użył.


Już dawno tego nie ma, screeny są stare. Poza tym nawet wtedy dało się to edytować - zmienić na nazwę serwera albo usunąć całkowicie. Powrotem nawet więcej, teraz rozmowy można wyświetlać w oknie ekwipunku, nie trzeba na chacie.

Nie ma tu o tym informacji bo nie chce mi się już aktualizować wszystkiego dwa razy, po angielsku i po polsku. Za małe zainteresowanie ze strony polskich użytkowników było :P

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 23 September 2016 - 21:10

Szkoda słyszeć o tym ,że Plugin za******y i do tego napisał go Polak a u nas małe zainteresowanie. Jak to sie mówi cudze chwalicie swojego nie znacie. :/



#43 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 23 September 2016 - 22:41

Szkoda słyszeć o tym ,że Plugin za******y i do tego napisał go Polak a u nas małe zainteresowanie. Jak to sie mówi cudze chwalicie swojego nie znacie. :/

 

Wydaje mi się, że na naszej scenie Minecrafta jest po prostu popyt na inne rodzaje rozrywki. Przerabiałem to kiedyś ze swoim serwerem, przerabiam i teraz z pluginem. Na szczęście Internet nas nie ogranicza pod tym względem ^^



#44 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 23 September 2016 - 22:44

Ewentualnie mamy mniej kreatywny naród bo taki plugin przy odrobinie pomysłu i ambicji daje naprawdę kolosalne pomysly. :)


Użytkownik DajWunglaBoLagi edytował ten post 23 September 2016 - 22:44


#45 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 23 September 2016 - 22:46

Oj, nie zgodzę się. Polak w tym zakresie dużo potrafi. Tu zwyczajnie chodzi o target - serwery RPG już się nie "sprzedają". Ewentualni gracze już dawno temu wybyli za granicę.



#46 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 23 September 2016 - 22:51

Dobrze ,że przynajmniej za granicą Ci sie udało :D



#47 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 23 September 2016 - 23:09

Jakoś nie napawa mnie to radością, mimo wszystko :P



#48 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 23 September 2016 - 23:16

Dlaczego? Chyba ważne jest to ,że udało Ci się jednak wypromować to nad czym pracowałeś? :D



#49 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 23 September 2016 - 23:18

Taa, ale jednak taki patriotyzm we mnie siedzi, że wolałbym tutaj dla Polski robić, a nie dla Niemców, Amerykanów i Chińczyków. No, jak się nie ma co się lubi...



#50 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 23 September 2016 - 23:23

I takich ludzi powinno się szanować. :) Masz jeszcze jakieś swoje pluginy poza tym chętnie poznam. :D



#51 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 23 September 2016 - 23:29

RoomRent, add-on do BetonQuest'a, który pozwala wynajmować pokoje (regiony WorldGuard'a) graczom za pomocą rozmów. Darmowy.

BetonTest, pozwala tworzyć graczom testy z losowymi pytaniami wyświetlanymi na znakach. Używałem to do filtrowania "nieodpowiednich" graczy na swoim serwerze, kiedy jeszcze działał. Obecnie tylko do manualnej kompilacji.

Hordes, zwiększa wizualną ilość mobów na serwerze poprzez usuwanie ich tam, gdzie graczy nie ma (więcej spawnuje się koło graczy). Sprawia, że gra staje się dużo trudniejsza. Płatny na Spigocie albo darmowy jeśli ręcznie kompilujesz.

Edytor questów do BetonQuest'a, dzięki niemu nie musisz się zagłębiać w gąszcz plików związanych z questami. Płatny albo do ręcznej kompilacji.

 

Poza tym kilka mniejszych, niewartych wspominania.



#52 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 24 September 2016 - 11:03

Hordes bardzo mnie zaciekawił ten plugin :)

W jakich ilościach mniej więcej spawunja się wtedy moby obok gracza?



#53 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 24 September 2016 - 11:16

 

Screen przedstawia sytuację, gdzie w bukkit.yml limity mobów są zwiększone z 70 do 100, nad całym terenem jest wielki blok zasłaniający światło księżyca (poziom jasności 0), a ja biegałem po okolicy tak ze dwie minuty. Oczywiście z włączonym Hordes.

 

Przy normalnym używaniu jest ich trochę mniej, ale i tak w nocy ciężko jest wyjść bez zbroi.


Użytkownik Co0sh edytował ten post 24 September 2016 - 11:17


#54 DajWunglaBoLagi

DajWunglaBoLagi

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 180 postów

Napisano 24 September 2016 - 11:25

Oj ciężko by było wyjść z opresji. :D

Można u Ciebie zamówić plugin? :)



#55 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 24 September 2016 - 13:18

Można, byle nie duży, bo na większe projekty nie będę miał teraz czasu. Rok akademicki mi się zaraz zaczyna.

#56 Co0sh

Co0sh

    Kierowca Betoniarki

  • Użytkownik+
  • 280 postów

Napisano 03 April 2017 - 18:42

Na wypadek jeśli ktoś byłby zainteresowany:
 
BetonQuest 1.9 jest już dostępny