Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] Broniarz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sydael

Sydael

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 07 October 2014 - 14:49

Twój nick z gry: Sydael
Nicki osób posądzonych: Broniarz, Ven0xTV

Najdokładniejsza data zdarzenia: 7 października 2014, około 15:10
Opis zdarzenia: Użytkownik Broniarz, którego uprzednio wraz z jego towarzyszami (VenoxTV, crazystone123456) zgłosiłem na modreq za liczne griefy i poinformowałem ich o tym, wszedł do mojego domku i wysadził tnt. Tłumaczył się tym,że zabrałem jego itemy po śmierci. Nie byłem jej sprawcą i zdaje mi się nie mam obowiązku ich zwrotu. Oczywiście zwykle zwracam itemy graczom, ale w przypadku grieferów, którzy porządnie zniszczyli nie tylko moje, ale i również budowle innych graczy, nie miałem zamiaru zwracać im niczego. Następnie zostałem zwyzywany, oblany lawą. A domek zniszczony kompletnie praktycznie.

Wiem, że grief zgłasza się komendą, ale tu chodzi również o bezczelne zachowanie graczy.
Dowody

Efekt końcowy ich poczynań:

 

Jeszcze coś,co mnie zastanawia. Broniarz użył tnt jak wspomniałem. Wcześniej się nie dało niszczyć bloków używając tnt. Teraz tak, używając

zapalniczki do odpalenia ładunku.

Tu screen zaraz po wybuchu:

oraz logi:

 

Sugerowany wymiar kary: Perm Ban


Użytkownik Sydael edytował ten post 07 October 2014 - 22:00


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 07 October 2014 - 15:22

Wzdłuż kolejki zgłosiłem 6 modreqów, w końcu mi sie znudziło. Dlatego trzeba cofnąć wszystkie akcje Broniarza i jego ekipy.
exRYBP0.png

#3 Sydael

Sydael

    Nowy

  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 07 October 2014 - 15:30

W netherness, na spawnach i w różnych innych losowych miejscach też griefowali. Też pozgłaszałem sporo modreqów, przepraszam jeśli za dużo.

Więcej nie chce robić spamu w zgłoszeniach, bo to griefy tej samej ekipy. Cofka ich aktywności do zera wskazana.



#4 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 07 October 2014 - 22:04

Zaraz sie zrobi.


  • Acheront i JASIO007 lubią to