Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEGGELIN - legenda, która przed laty budziła największy entuzjazm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#61 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 11 October 2014 - 12:09

Nie wiem czy mogę o tym mówić, ale rzeczywiście próbowali je sprzedać, z tym, że zgłaszali się sami 15-16 latkowie, więc pomysł porzucono. Aczkolwiek dostęp do pluginów nie stanowi żadnego problemu (Throk dał mi z samej czystej ciekawości wgląd do nich), z tym, że tak jak napisał przedmówca Dramo - są one "przeterminowane" o rok, dwa... Podaje to info tylko jako ciekawostkę ;)


Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 koc122

koc122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 13 October 2014 - 14:05

Stare dobre czasy :)


Dołączona grafika

#63 MasterShock2

MasterShock2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 18 October 2014 - 17:04

W sumie pograł bym w starego seggelina. ;)

 

PS. Proszę o wpisanie na listę grałem na 1 i 2 edycji mój nick Luxior22 



#64 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 19 October 2014 - 13:08

@MasterShock2: Nie kojarzę Cię, w jakiej byłeś gildii na 2 edycji? ;)

PS. Już wpisuję.


Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#65 MasterShock2

MasterShock2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 21 October 2014 - 20:26

Nie zdążyłem do żadnej dojść ale chciałem do budowniczych bo akurat u elfów drzewa robili ;d



#66 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 26 October 2014 - 19:51

W sensie w osadzie elfów?


Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#67 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 08 November 2014 - 12:13

Witajcie,

 

Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu, jednakże chcielibyśmy wstępnie ogłosić, iż poszukujemy osób chętnych do wzięcia udziału w ambitnym projekcie, który po części (a może w większości) będzie związany z Seggelinem. Jeżeli dobrze grało się Wam na poprzednich edycjach, miło je wspominacie i chcielibyście ponownie przeżyć przygodę na serwerze RP z prawdziwego zdarzenia, to zapraszam do kontaktu ze mną poprzez prywatną wiadomość. Sądzę, że każda zainteresowana osoba, która się zgłosi na pewno nie zawiedzie się. Zdaję sobie sprawę, że projektów tego typu można doliczać w dziesiątkach, a mimo to żaden z nich nie był udany, jednak w zdecydowanej większości były to pomysły osób niedoświadczonych i po prostu młodych. Ekipa którą reprezentuję składa się prawie wyłącznie z najaktywniejszych graczy edycji 1 i 2, zatem większość z nich na pewno będziecie kojarzyć i dobrze znać. Ponadto mamy zgromadzone odpowiednie środki, pełne poparcie byłych właścicieli Seggelina - Throka oraz Linka, nic też nie stoi na przeszkodzie do stworzenia w pełni autorskich pluginów i mapy.

 

(!) Na chwilę obecną poszukujemy osób, które: potrafią obsługiwać programy WorldPainter lub WorldMachine do pomocy przy tworzeniu mapy, oraz osoby znające podstawy konfiguracji pluginów (nie chodzi o pisanie pluginów, tylko o samą konfigurację - np. przepisanie drzewek umiejętności z excela do configu). W późniejszym etapie będziemy także poszukiwali budowniczych, ale na chwilę obecną mamy większe priorytety. ;)

 

Potrzebujemy jednak Was - osób, które zechcą poświęcić swój cenny czas, aby w pełni wykorzystać prawdopodobnie ostatnią nadarzającą się okazję na stworzenie prawdziwego serwera RP, działającego pod marką i nazwą "Seggelin". Z tego miejsca mogę szczerzę przyznać, że przyszłość projektu, który ma już solidne fundamenty leży wyłącznie w Waszych rękach. Więcej szczegółów podawać będę osobiście za pośrednictwem TeamSpeaka, a wszystkich zainteresowanych zachęcam do kontaktu ze mną poprzez prywatną wiadomość tutaj na forum.

 

Pozdrawiam,

Cookie


Użytkownik Cookie M. edytował ten post 08 November 2014 - 12:24

Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#68 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 08 November 2014 - 12:35

Z przyjemnością zająłbym się częścią fabularną :)

 

Wiem, że teraz potrzebne są techniczne sprawy, ale gdzieś w odmętach moich notatek i zapisków mam potężne tło historyczne dla tego świata :D

Można je przewietrzyć i dać możliwość odkrycia ich przez ludzi.

Wyprawy archeologiczne :)


Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#69 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 08 November 2014 - 14:52

Fabuła jest już w miarę nakreślona, ale oczywiście wypadałoby dopisać do niej historię najnowszą ;)


Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#70 kankan

kankan

    Znawca

  • Zbanowany
  • 211 postów

Napisano 11 November 2014 - 18:56

Witam Witam

 

Zgłasza się nieustraszony krasnolud DamonnPL aka Dankan aka Durim. Najlepszy gracz na serwerze pod względem poziomu, walki toporem itd... Były Strażnik, wojownik, budowniczy, mam nawet jeszcze dostępną stolicę seggelina za czasu jak byłem budowniczym. Gracze drugiej edycji na pewno mnie skojarzą hehe.

Chętnie bym zaś pobawił się na Seggelinie.


Użytkownik kankan edytował ten post 11 November 2014 - 19:24

o.t.genasis-coco.jpg


#71 o rafalolxD o

o rafalolxD o

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 159 postów

Napisano 11 November 2014 - 19:48

nick: rafalolxD

Proszę o dodanie do 2 edycji :)

Oraz proszę o dodanie żaba98 i koliber1998 to 1 i 2 edycji.


Użytkownik o rafalolxD o edytował ten post 11 November 2014 - 21:26

outragen.png


#72 Filipendoxx

Filipendoxx

    Władca Wilków, Ostatni z Nefilim.

  • Użytkownik+
  • 528 postów
  • Filipendoxx

Napisano 11 November 2014 - 20:01

Łomatko, to ktoś tu jeszcze żyje?

 

Już mnie nostalgia bierze ;_;

 

 

Jarl Seggelińskich Nordów, władca nordyckiej wyspy Mitgard, starszy sierżant z gildii Wojowników, właściciel sklepu z nordyckimi różnościami i eksplorator oraz łowca świń z Ognistej Wyspy przeżywszy dwie ostatnie edycje zgłasza, iż żyje i ma się dobrze, choć tęskni za krajem.

 

 

Reaktywujmy kiedyś Segulina ;-;


Użytkownik Filipendoxx edytował ten post 11 November 2014 - 20:01

  • MikoGot i Cookie M. lubią to

Šuŋgmánitu Tȟaŋka Ob'wačhi.

Obraz1.png
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#73 Tumidaju

Tumidaju

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 02 April 2015 - 13:01

Witam :D Temat odkopałem dopiero dziś, błądząc po sieci. Grałem na 1 i 2 edycji , proszę o potwierdzenie :) Kto wie, może będzie nam kiedyś dane zagrać w coś razem :) 


Dołączona grafika

#74 Hiks

Hiks

    君をHIKSに招待したいのですが

  • Użytkownik
  • 26 postów
  • _Hiks

Napisano 27 April 2016 - 19:14

Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie wykupił seggelinowej domeny skoro tylu chętnych, oh wait, ja kupiłem. +Mogę zahostować. :P

Contact PW. he he


Użytkownik Hiks edytował ten post 27 April 2016 - 19:19

HDAoGcb.gif


#75 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 04 June 2016 - 12:00

Witam :D Temat odkopałem dopiero dziś, błądząc po sieci. Grałem na 1 i 2 edycji , proszę o potwierdzenie :) Kto wie, może będzie nam kiedyś dane zagrać w coś razem :)

 

Pamiętam Cię!  :D

Zastanawia mnie czy są jeszcze na tym forum osoby, które pamiętają Segga. Od czasu do czasu (ta! co widać po tej odpowiedzi xD) loguję się aby sprawdzić czy ktoś jeszcze żyje, ewentualnie czy nie przyszła jakaś wiadomość do skrzynki. Ale śladów życia brak.  :zombie:


Użytkownik Cookie M. edytował ten post 04 June 2016 - 12:04

  • Ranger lubi to

Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#76 koc122

koc122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 28 June 2016 - 08:52

Macieju, nie pi****l tylko gramy w mc xdd


Dołączona grafika

#77 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 22 July 2018 - 17:38

Ciągle pamiętam o/


Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#78 Throk

Throk

    Feel the dark side inside You

  • Użytkownik
  • 2862 postów
  • Throk666

Napisano 04 August 2019 - 22:03

Ja też :)

#79 Krall

Krall

    Oh, yeah!

  • Użytkownik
  • 233 postów

Napisano 20 April 2020 - 13:49

Ja też :)

Jaki dinozaur


Dołączona grafika

Gold, ale i tak nie u?ywam ;P


#80 JacobTab

JacobTab

    Górnik

  • Użytkownik
  • 166 postów
  • JacobTab

Napisano 27 July 2021 - 11:00

Jacobtab - obie edycję ;-)