Skocz do zawartości


Zdjęcie

[1.8] Minecraft - Problem z siecią lokalną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 xRiCHiTV

xRiCHiTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 20 September 2014 - 14:48

Witam serdecznie! Mam pewien problem związany z najnowszą wersją gry Minecraft i liczę na pomoc z waszej strony. A więc przechodząc do rzeczy mam problem z graniem w sieci lokalnej a dokładniej przy próbie połączenia się z światem wyskakuje mi informacja "Logowanie nie powiodło się: Sesja wygasła (spróbuj uruchomić ponownie grę)". Chciałem zagrać z siostrą która siedzi obok mojego pokoju i jest podpięta pod te samo IP. Zapory systemowe mamy wyłączone więc nie wiem w czym tkwi problem. Dodam jeszcze, że na wcześniejszych wersjach gry wszystko pięknie działało. Sprawdzę każdy sposób. Pozdrawiam!



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 20 September 2014 - 17:31

Logowanie nie powiodło się: Sesja wygasła (spróbuj uruchomić ponownie grę)



#3 xRiCHiTV

xRiCHiTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 20 September 2014 - 20:46

Logowanie nie powiodło się: Sesja wygasła (spróbuj uruchomić ponownie grę)

Nie jestem głupi i potrafię czytać. Grę uruchomiałem ponownie z kilka razy (razem z siostrą) i ciągle się pojawia ta informacja. Czyli ponowne uruchomienie nie pomaga :/



#4 PanCake

PanCake

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 1980 postów
  • PanCake#1071

Napisano 20 September 2014 - 20:49

W moim przypadku oznacza to że jedna osoba nie ma premium, nie wiem jak to jest z lokalna ale moim zdaniem to jest wina no premium (:

2AyfJ3g.png


#5 Wiktor202

Wiktor202

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 295 postów
  • Wiktor202

Napisano 20 September 2014 - 20:52

Gdy jak się wchodzi na serwer premium pisze tak: Logowanie nie powiodło się: Sesja wygasła (spróbuj uruchomić ponownie grę) W 1.8 każdy gracz ma identyfikator (UUID) A gracz non-premium nie ma żadnego. Więc nici z tego. Koniec serwerów non-premium na nowsze wersje


Użytkownik wiki202 edytował ten post 20 September 2014 - 20:57

mca.png                               [mca.pngmca.png


#6 xRiCHiTV

xRiCHiTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 21 September 2014 - 07:59

W moim przypadku oznacza to że jedna osoba nie ma premium, nie wiem jak to jest z lokalna ale moim zdaniem to jest wina no premium (:

Od kiedy do gry W SIECI LOKALNEJ potrzebne jest konto premium? Wcześniej graliśmy normalnie na Non-Premium i wszystko działało więc tutaj chyba nie chodzi o premium...



#7 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 21 September 2014 - 09:44

Od 1.8 wymagane jest premium
~Napisane za pomocą Taptalka :D

#8 Przeme

Przeme

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 57 postów
  • Przeme

Napisano 21 September 2014 - 10:10

Od kiedy do gry W SIECI LOKALNEJ potrzebne jest konto premium? Wcześniej graliśmy normalnie na Non-Premium i wszystko działało więc tutaj chyba nie chodzi o premium...

Mimo iż nie lubię non-premium spróbuję ci pomóc, a mianowicie przed włączeniem mc i próbą połączenia się na localu spróbujcie wyłączyć internet.


Użytkownik Mursztin edytował ten post 22 September 2014 - 17:11
ortografia

Pozdrawiam Przeme


#9 Wiktor202

Wiktor202

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 295 postów
  • Wiktor202

Napisano 21 September 2014 - 10:15

Od 1.8 wymagane jest premium

No właśnie bo każdy gracz od tej wersji ma swój identyfikator, a non-premium nie ma

 

~Przepraszam jeszcze nie wiem jak się używa dobrze tego cytatu żeby pisał nick kto to napisał


Użytkownik Mursztin edytował ten post 22 September 2014 - 17:12
ortografia

mca.png                               [mca.pngmca.png


#10 xRiCHiTV

xRiCHiTV

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 27 September 2014 - 18:20

Mimo iż nie lubię non-premium spróbuję ci pomóc, a mianowicie przed włączeniem mc i próbą połączenia się na localu spróbujcie wyłączyć internet.

Hahaha myślisz, że nie próbowaliśmy? Problem w tym, że jak wyłączyłem internet to w ogóle nic nie działało :)



#11 Wiktor202

Wiktor202

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 295 postów
  • Wiktor202

Napisano 28 September 2014 - 09:08

Od 1.8 do sieci lokalnej jest potrzebne Premium Nic nie zrobisz Jedynie możesz kupić Premium

mca.png                               [mca.pngmca.png