Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forum umiera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 14 September 2014 - 13:53

Poza tym;

 

Adshi

 

 Serwery Seggelin,Jcraft,Outrage.  Seggelin i Outrage zamknięte.

-  Brak zainteresowania serwerami CraftPortal'a, zaniedbanie calej sieci.

Wypalenie i utrata chęci do pracy nad stroną.

 

Chlitto

 

- Uruchomienie 2 sensownych serwerów

- Chęci do pracy nad stroną i wena do rozwijania jej

- Widoczny wzrost zainteresowania stroną, artykułami etc.

 

Trzeba zrozumieć że nie ma już tutaj już miejsca n Rabusów, Wirte i inne osoby. Teraz administratorzy powinni być wybierani pod względem technicznym, czy ma pomysł na rozwinięcie strony itp.

I moim zdaniem cubix zrobił dobrze że zainstalował tu chlitta

 

U-WOT-M8.jpg

 

Adshi

  • Stworzenie CraftPortal.pl z własnej kieszeni
  • Fuzja z Chatą Górnika
  • Doprowadzenie CraftPortal.pl do stanu największego Polskiego portalu o Minecraft
  • Podpisanie umów na dzierżawę serwerów.
  • TS3 CraftPortal (który upadł ze względu na 0 zainteresowanie).
  • Sprzedaż portalu CraftServe.

 

Adshi nie stworzył OutRage. Adshi nie stworzył Seggelina. Adshi nie stworzył jCrafta.

Seggelin - Throk. Maszyna opłacana z własnej kieszeni AFAIK.

jCraft - Kodek.

OutRage - ja.

 

Seggelin i OutRage nie istnieją przez konflikty między społecznością jednego i drugiego serwera. Wbrew pozorom Adshi interesował się serwerami, a my wszyscy do czasu pomagaliśmy sobie nawzajem. Więc nie siej plotek jeżeli jedyne co wiesz, to jak to wyglądało z poziomu gracza.

 

Adshi też NIE ZOSTAŁ ZAMIENIONY. On po prostu sprzedał portal Karolowi (Cubix), a Cubix wstawił na stanowisko Chlitto.

I nie, Tomek dla portalu nie zrobił więcej niż Rafał. W dodatku, Adshi nie dostał jednej z dwóch części zapłaty za portal. A dokładniej za administrację portalem po okresie sprzedaży.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 14 September 2014 - 14:00

U-WOT-M8.jpg

 

Adshi

  • Stworzenie CraftPortal.pl z własnej kieszeni
  • Fuzja z Chatą Górnika
  • Doprowadzenie CraftPortal.pl do stanu największego Polskiego portalu o Minecraft
  • Podpisanie umów na dzierżawę serwerów.
  • TS3 CraftPortal (który upadł ze względu na 0 zainteresowanie).
  • Sprzedaż portalu CraftServe.

 

Adshi nie stworzył OutRage. Adshi nie stworzył Seggelina. Adshi nie stworzył jCrafta.

Seggelin - Throk. Maszyna opłacana z własnej kieszeni AFAIK.

jCraft - Kodek.

OutRage - ja.

 

Seggelin i OutRage nie istnieją przez konflikty między społecznością jednego i drugiego serwera. Wbrew pozorom Adshi interesował się serwerami, a my wszyscy do czasu pomagaliśmy sobie nawzajem. Więc nie siej plotek jeżeli jedyne co wiesz, to jak to wyglądało z poziomu gracza.

 

Adshi też NIE ZOSTAŁ ZAMIENIONY. On po prostu sprzedał portal Karolowi (Cubix), a Cubix wstawił na stanowisko Chlitto.

I nie, Tomek dla portalu nie zrobił więcej niż Rafał. W dodatku, Adshi nie dostał jednej z dwóch części zapłaty za portal. A dokładniej za administrację portalem po okresie sprzedaży.

 

Wiem, nie wspomniałem o tym że zrobił CraftPortal z własnej kieszeni, połączył się z CG ale wydało mi się to oczywiste. Wiem również że OutRage.Seggelin i JCraft nie zostały przez niego stworzone. 

Chodziło o to , że ostatnimi czasy jakby jego impet w rozwijaniu strony osłabł, widocznie z tego powodu co napisałeś.  W każdym razie chlitto stara się coś robić, a kiedy OR i Seggelin upadły jak pisałeś przez konflikty Adshi chyba stracił siły do swojej sieci :)

Może też chlitto nie przyłożył ręki do serwera który jest najpopularniejszym serwerem craft site'a (i najpopularniejszy w Polsce) Ale stara się coś robić. Pewnie gdyby Karol P. nie kupił tej strony to Adshi miałby większy zapał do zajmowania się nią. Ale w sumie to nie o tym mowa, nie przyszło mi do głowy jakieś umniejszanie zasług Adshiego dla CS jak i dla polskiej sceny MC.


Użytkownik LordRossiol edytował ten post 14 September 2014 - 14:05

KurmTAx.jpg


#43 Dramo

Dramo

    Mistrz

  • Zbanowany
  • 2366 postów

Napisano 14 September 2014 - 14:04

Wiem, nie wspomniałem o tym że zrobił CraftPortal z własnej kieszeni, połączył się z CG ale wydało mi się to oczywiste. Wiem również że OutRage.Seggelin i JCraft nie zostały przez niego stworzone. 

Chodziło o to , że ostatnimi czasy jakby jego impet w rozwijaniu strony osłabł, widocznie z tego powodu co napisałeś.  W każdym razie chlitto stara się coś robić, a kiedy OR i Seggelin upadły jak pisałeś przez konflikty Adshi chyba stracił siły do swojej sieci :)

 

imo Adshi zrobił więcej dla naszej społeczności aniżeli Chlitto i Cubix. 


  • Lemur lubi to

#44 LordRossiol

LordRossiol

    betodron

  • Weteran
  • 1984 postów
  • LordRossiol

Napisano 14 September 2014 - 14:08

Może też chlitto nie przyłożył ręki do serwera który jest najpopularniejszym serwerem craft site'a (i najpopularniejszy w Polsce) Ale stara się coś robić. Pewnie gdyby Karol P. nie kupił tej strony to Adshi miałby większy zapał do zajmowania się nią. Ale w sumie to nie o tym mowa, nie przyszło mi do głowy jakieś umniejszanie zasług Adshiego dla CS jak i dla polskiej sceny MC.

No, w każdym razie zasługi adshiego dla tej strony są większe niż chlitta, chodzi mi o ostatni czas. Że chlitto stara się teraz coś robić, a Adshi po czasie (dłuuugim) stracił chyba zapał do rozwijania strony.

Btw. ciekawe czemu już nie ma konkursów na Gift Code etc. skoro forum przejeła tak boga i wpływowa osoba :o


KurmTAx.jpg


#45 Runfis

Runfis

    Uczony

  • Weteran
  • 461 postów
  • Runfiss

Napisano 18 May 2018 - 21:50

Zauważyliście że w ciągu ostatnich kilku miesięcy forum "umiera"? Nie chodzi mi tu tylko o offtopic, czat i statusy. Jeden z bardziej żywych działów "Pytania i problemy" już nie jest taki żywy. https://craftportal....nia-i-problemy/ spójrzcie, dzisiaj napisano jedynie jeden post. 

 

Porównajcie sobie:

 

dzisiaj

9e4ea6.jpg

kiedyś

w5jtj0.jpg

a teraz wejdźcie do offtopicu https://craftportal....rum/4-offtopic/

jedyny żywy temat to Random fact about yourself

dawniej 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Boje się myśleć co będzie za kilka miesięcy.

 

Więc tak się zastanawiam czym to może być spowodowane? Czyżby popularność Minecrafta spadała?

 

Eh, w najnowszych tematach wszystkie z tego samego dnia były i narzekali, to były czasy. ;]


Użytkownik Runfis edytował ten post 18 May 2018 - 21:52

  • Evoken lubi to

#46 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 18 May 2018 - 22:22

No ta, ale teraz szanowny właściciel CraftPortal pan @chlitto NIC nie robi, a w 2014 roku wprowadzał zmiany i był aktywny na forum.

#47 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 18 May 2018 - 23:32

Co to za dzikie odkopy ;_;

@ Somka nie pinguj go



#48 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 25 May 2018 - 21:09

.


Użytkownik Tosteł edytował ten post 30 June 2021 - 23:54

  • HelloDoggo lubi to

#49 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 25 May 2018 - 22:39

Co to za dzikie odkopy ;_;

@ Somka nie pinguj go

 

Teraz wszyscy poza @ Somka pingujemy @chlitto.



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#50 Somka

Somka

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 466 postów

Napisano 26 May 2018 - 01:43

Teraz wszyscy poza @ Somka pingujemy prosimy o bana @chlitto.


@Somka też chce @chlitto

#51 Gość_pasiasta_zebra_*

Gość_pasiasta_zebra_*
  • Gość

Napisano 26 May 2018 - 08:40

Teraz wszyscy poza @ Somka pingujemy @chlitto.



#52 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 26 May 2018 - 12:06

 

Teraz wszyscy poza @ Somka pingujemy @chlitto.

 


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#53 HelloDoggo

HelloDoggo

    Użytkownik TempleOSa

  • Użytkownik+
  • 287 postów
  • Selcior#0028

Napisano 26 May 2018 - 12:38

Po co pingujecie Czokotomka, jak i tak tego nie zobaczy? :thinking:

#54 grepolis

grepolis

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 333 postów
  • grepolis

Napisano 26 May 2018 - 12:55

Jak przewidział przyszłość :D 


grepolis.png


#55 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 28 May 2018 - 11:46

Po co pingujecie Czokotomka, jak i tak tego nie zobaczy? :thinking:

Na złość zebrowi.

Jak przewidział przyszłość :D

Niczego nie przewidział, forum ,,umiera" cały czas (jak też i wszystkie inne byty będące wynikiem działania ludzi). Ludzie panikują, bo są znudzeni, a akurat jakiś koleś z którym gadali tydzien temu przestał postować.
  • HelloDoggo lubi to

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#56 Egzequtor

Egzequtor

    Imperator DarkRiders (17.01.17 - 20.07.17)

  • Użytkownik+
  • 2057 postów

  • Egzequtor

Napisano 28 May 2018 - 13:06

Takie zjawisko nazywa się ,,Plagą Nudy". Pierwszy raz wystąpiło w 2015 roku kiedy to Minecraft zaczął upadać jeszcze szybciej.


,,The war is getting over. The sun rises and shines the old glory of our game. Of our begging tears, dripping, forming the rivers, oceans of needs. Now, we stay here and looks in front of our old glory, who was us before and after."

 

Mq0OOBS.jpg


#57 Zeus1970

Zeus1970

    ಠ_ಠ

  • Użytkownik+
  • 1019 postów

Napisano 28 May 2018 - 13:21

Takie zjawisko nazywa się ,,Plagą Nudy". Pierwszy raz wystąpiło w 2015 roku kiedy to Minecraft zaczął upadać jeszcze szybciej.


co

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.net
Ostatnio żebractwo (i zgapianie sygnatur) jest bardzo w modzie, więc jeśli nie macie co zrobić z bezwartościową walutą, możecie mi jej trochę dać. Treść dotacji będzie się pojawiać w sygnaturze razem z jej autorem. Ciekawe czy wymyślicie coś, co będę się bał tam umieścić (ಠ ͜つಠ).
[/url]
zeber: 50 :diament: ,,Bo ty chyba wpis na główną napisałeś"
josziPL: 11 :diament: ,,nie dostaniesz bana na czatowisku"
Murshtin: 10 :diament: ,,
https://i.imgur.com/x87PgEg.png"
pasiasta_zebra: 8 :diament: ,,wpisz mnie do sygnatury :3"
Grepolis: 8 :diament: ,,Daj mnie do sygnatury"

defu:5 :diament: ,,Synatura plz"
NightFireDragon: 1 :diament: ,,Mam horom curke daj pan 2 diaxy" (użytkownik nie otrzymał dwóch diaxów)
Grzesiek11: 1 :diament: ,, Cel: być w każdej sygnaturce"
CichyCreeper: 1 :diament: ,,Русский текст"

#58 fullfun

fullfun

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 599 postów

Napisano 28 May 2018 - 13:51

@Czikita