Skocz do zawartości


Zdjęcie

Super Mega Ultra Niesamowity Parkour Dziadka Mroza!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 __lkjhgfdsa__

__lkjhgfdsa__

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów
  • __lkjhgfdsa__

Napisano 20 August 2014 - 23:46

W sobotę 23 sierpnia 2014 o godzinie 20 w Sekcie Dziadka Mroza odbędzie się event parkourowy. Do przejścia jest niesamowicie długi i niesamowicie wymagający tor zgodny z wymogami IMOP (International Minecraft Organization of Parkour) stworzony przez ekipę kierowaną przez tak znanego  eksperta w tej sprawie jakim jest szympans Robosztyk. Oto co twórca mówi o swoim dziele:

 

"Tak, parkour jest dość wymagający, jednak najważniejszą dla mnie cechą jest jego wygląd. Mianowicie trasa przebiega nie tylko przez latające w powietrzu klocki, jak to bywa na wielu oficjalnych trasach IMOP , ale też po dachach pięknych budynków mieszkańców sekty. Właśnie to, że tak powiem wpasowanie się w otoczenie, stanowi o wyjątkowości tego toru"

 

UWAGA!! Event nie odbędzie się na mapie eventowej, ale na przystosowanym na tą okazję terenie sekty Dziadka Mroza. Dojazd (najprawdopodobniej) odbędzie się na koszt własny zawodników trasą kolejową Raion - Sekta.

 

Zgłoszenia do eventu zaczynamy na godzinę przed rozpoczęciem a kończymy w momencie startu.

 

Zawodnik przystępując do rywalizacji akceptuje regulamin:

 

 

Dla 3 najlepszych skoczków planowane są nagrody główne. Dla pozostałych nagrody pocieszenia.

 

UWAGA!! Termin i godzina rozpoczęcia eventu może ulec zmianie jeśli organizatorowi coś w tym terminie wypadnie 

 

Organizator nie pogardzi ewentulanym wsparcie któregoś z członków administracji. Chętni admini do pomocy proszeni są o kontakt w grze lub tutaj na forum.


Użytkownik __lkjhgfdsa__ edytował ten post 21 August 2014 - 19:09


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 21 August 2014 - 11:19

Co do dojazdu to jeśli nie zostałem znienawidzony już przez wszystkich to mogę netherem poprowadzić - daleko nie jest, a ułatwia życie



#3 __lkjhgfdsa__

__lkjhgfdsa__

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów
  • __lkjhgfdsa__

Napisano 21 August 2014 - 19:09

UWAWGA!!!!  Termin eventu został przeniesiony z 23 VIII(soboty) na 22 VIII(piątek) godzina rozpoczęcia zapisów pozostaje bez zmian (od 19)



#4 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 22 August 2014 - 14:35

mam takie pytanie tak czytałem regulamin ale warto spytać

Jak bym przyszedł z perełkami i bym spadał to mogę strzelić pod siebie, aby się nie zabić np?

 

A jednak mnie raczej nie będzie Hary Piotrek o 20 i te sprawy


Użytkownik Pawela08 edytował ten post 22 August 2014 - 17:20


#5 xKlaudia

xKlaudia

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • xklaudia1235

Napisano 22 August 2014 - 18:07

Zgłaszam się - xklaudia1235.

Mam nadzieję, że nie będę sama ;-;



#6 __lkjhgfdsa__

__lkjhgfdsa__

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów
  • __lkjhgfdsa__

Napisano 22 August 2014 - 22:58

Podsumowanie:
W evencie udział wzięło 12 zawodników
Pierwsze miejsce zajęła xklaudia1235
Drugie miejsce zajął pawela08
Oboje uzyskali znaczną przewagę nad resztą stawki a kwestia zwycięstwa rozegrała się praktycznie na finiszu.
Trzecie miejsce po walce z MashuMidouri i MrSzarak wywalczyła dzielna pomocniczka Narina98 (pominiemy fakt że pod koniec trasa została ułatwiona ;))
Skakanie rozpoczęło się o 20 a zakończyło się około godziny 22.
Ogólnie pierwowzór trasy stworzony przez Robosztyka okazał sie nie do przejścia nawet dla dwóch zwycięzców przez co ostatnie klocki (a raczej drabinki) wymagały drobnej modyfikacji (baaardzo drobnej). Na zakończenie najwytrwalsi skoczkowie i ci co sie nawinęli (m.in ja) stanęli do wspólnego zdjęcia.


Dziękuję wszystkim za przybycie zarówno zawodnikom jak i kibicom a najbardziej GreyHavens która pomagała w ogarnizacji, teleportowała graczy na miejsce, umożliwiła mi obsługe eventu z pozycji samolotu ( :D) i ufundowała część (tą cenniejszą część) nagród.

Już całkiem po wszystkim został urządzony mini event (swoiste "after party") o nazwie slime apokalipsa

 

 

 

 


Użytkownik __lkjhgfdsa__ edytował ten post 23 August 2014 - 19:47


#7 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 23 August 2014 - 09:18

A gdzie te zdjecia?


  • Acheront lubi to

 


#8 Likore

Likore

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 241 postów
  • Likore

Napisano 23 August 2014 - 09:42

Zdjęć nie ma :c

 

Mnie wcięło bo mi prąd wyłączyli na całą noc, a szkoda, bo mogło być fajnie. 


X2YBzqf.png
Lass mich deine seele dem herrscher der finsternis opfern.
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemuw dniu jutrzejszym.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#9 PanZając

PanZając

    Nowy

  • Użytkownik
  • 53 postów
  • MrSzarak

Napisano 23 August 2014 - 10:52

Mam zdjęcia, zaraz je wstawię. :D


Użytkownik PanZając edytował ten post 23 August 2014 - 11:23


#10 __lkjhgfdsa__

__lkjhgfdsa__

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów
  • __lkjhgfdsa__

Napisano 23 August 2014 - 19:48

Nie wiem o czym mówicie? :D Przecież zdjęcia są.:P

 

 

 

(bo to wcale nie jest tak że dodałem je przed chwilą)