Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiedźmin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kostek667

Kostek667

    Jam Jest 660.. i 7

  • Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 04 July 2010 - 21:43

Jest to chyba najlepsza gra stworzona przez polskich projektantów, grało mi się w "Wieśka" super i z niecierpliwością oczekuję następnej części przygód bohatera powieści Andrzeja Sapkowskiego.

Ps. Trochę szkoda, że Wiedźmin 2 nie został najlepszą grą targów E3 2010, przez co wszyscy chyba ubolewamy :cry:

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Cyrec

Cyrec

    Nowy

  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 04 July 2010 - 21:50

Ahhh, wiedźmin super był. prolog-2 rozdział w 2 tygodnie, 3-epilog w 4 godziny xD.

#3 Pesio

Pesio

    0.29_a

  • Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 04 July 2010 - 22:21

Sam ci go pożyczyłem Kostek :D Mi się najbardziej podobał akt w którym:
Wkurzało mnie to że w dzielnicy handlowej Wizimy (tak to się pisało?) gra mi się zacinała, szczególnie na rynku. Denerwowały mnie też wszędobylskie loadingi. Reszta była genialna.
Dołączona grafika

#4 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 05 July 2010 - 02:05

Ja akurat nie grałem w wiedźmina, ale słyszałem że to jest boska gra...
Chociaż coś zrobiła Polska :D

#5 Vatx

Vatx

    Cień

  • Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 05 July 2010 - 08:52

Ah, Wedżmin, świetna gierka... Historia w tej grze jest prowadzona naprawdę z rozmachem i nie ma takiego biegania w koło i szukania nie wiadomo czego, świat jest prawdziwy, pełny brutalności, seksu, hazardu...

Walkę też zrobili prawie doskonale... szkoda tylko że nie została aż tak dobrze oceniona zza oceanu (głównie z powodu cenzury i niektóre teksty trzeba było pozmieniać bo się nie dało ich przetłumaczyć z polskiego na angielski w "normalniej" formie)

Gdyby tylko optymalizacja była lepsza i były mniejsze czasy ładowania :<