Skocz do zawartości


Zdjęcie

[SKARGA] TOBIX9


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 bp98

bp98

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 74 postów
  • bp98

Napisano 13 August 2014 - 16:21

Twój nick z gry: bp98
Nicki osób posądzonych: TOBIX9
Najdokładniejsza data zdarzenia: 2014-08-13 16:25
Opis zdarzenia: TOBIX9 zaczął pisać na czacie jakąś zmyśloną historię, oczerniającą Św. Jana Pawła II, co jest złamaniem 2.6 punktu regulaminu jCraft. Na zwrócenie uwagi z zacytowaniem regulaminu zareagował ,,a srasz?'' (czym z kolei złamał pkt 2.5 regulaminu jCraft). Ponadto, wszystkie jego wypowiedzi to zwyczajny spam. Z pomocą Anuara udało mi się zdobyć jeszcze jeden dowód na jego obraźliwe zachowanie. Ja jako katolik nie mam ochoty tolerować takich opowiastek. Jeśli ktoś chce dyskutować to nie mam nic przeciwko, ale niech rozmowa przebiega na poziomie! Sam mam bardzo duży kontakt z wieloma protestantami (którzy papieża nie uznają), a jakoś nie mają najmniejszego problemu nie atakować Karola Wojtyły.
Dowody:
Dowód 1 (z dzisiaj): Zostawiłem tylko jego wypowiedzi oraz fragment w którym zwróciłem mu uwagę. 


Dowód 2 (nie wiem kiedy to było - ten log mam od Anuara): Zostawiłem tylko jego wypowiedzi.

Sugerowany wymiar kary: Nie wiem jak często to się powtarza, ale sugeruję dać mu mute'a na okres tygodnia.


Użytkownik bp98 edytował ten post 13 August 2014 - 16:22


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 13 August 2014 - 16:38

Sugerowana kara została nałożona na gracza TOBIX9, mute na tydzień. Dzięki za zgłoszenie.