Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amplifed


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 08 August 2014 - 21:55

Zadam takie pytanie, czy w czasie eventu można opuszczać mapę i grac sobie spokojnie na FB czy to oznacza ze na tydzień, miesiąc, kwartał (buehehehe, bo tej edycji wróze góra poł roku życia) porzucamy mape FB az nie zginie? Jeśli tak, to nie jestem za, ale jestem całkowicie PRZECIW. Podstawowa mapa do gry jest obecna mapa FB i niechaj tak zostanie. Tworzenie serwera w serwerze to nie jest to. Naprawdę, chcecie sobie pograć na hardcorze to postawcie sobie osobny serwer anie r obie cos pod szyldem jCraft który jest podstawowo serwerem FB.
exRYBP0.png

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Likore

Likore

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 241 postów
  • Likore

Napisano 08 August 2014 - 21:59

Piszę przecież, że ma być to okazyjna zabawa. Na ekstremalnie trudnym poziomie niewprawiony gracz przetrwa co najwyżej godzinę - dwie i sorry Winetu, wracaj do swojej chaty.

X2YBzqf.png
Lass mich deine seele dem herrscher der finsternis opfern.
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemuw dniu jutrzejszym.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#43 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 09 August 2014 - 10:52

Jak tak czytam ten pomysł likorowatego to to jest tak epickie, że ja się pisze nawet na taki serwer ;O

(czyt: Musimy to zrobić gdyż będzie widać ile osób to wciągnie - mnie na 100% tylko niech da się przetrwać kilka minut ;p)

 

(w sumie to może być tych mobów tak dużo na starcie że będzie potrzeba kopania się pod ziemią O_o)

(w sumie to Można zacząć od dnia a jak nadejdzie noc to trwa wiecznie dzięki czemu mobki są zawsze a światło się przyda)

 

Jestem za tym pomysłem