Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 11 głosy

[Rozszerzenie][1.x.x] - Heaven The Gods Of Olympus - Największy polski mod do Minecraft?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
183 odpowiedzi w tym temacie

#41 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 04 July 2014 - 18:29

Nareszcie temat został zaktualizowany :)

O świątyniach postaram się napisać w niedzielę.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Kamill500

Kamill500

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Kamill500

Napisano 04 July 2014 - 19:44

Co ty na to żeby kiedy wejdzie się do wymiaru z twojego moda zmieniał się wygląd paska szybkiego wyboru, ekwipunku itd?



#43 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 04 July 2014 - 19:48

Co ty na to żeby kiedy wejdzie się do wymiaru z twojego moda zmieniał się wygląd paska szybkiego wyboru, ekwipunku itd?

Tak, to jest świetny pomysł. Niestety będę mógł to zrobić dopiero wtedy, kiedy mod będzie miał własny launcher.

Widzę, że ciężko pracujesz na darmowe premium :)



#44 Kamill500

Kamill500

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Kamill500

Napisano 04 July 2014 - 21:06

Co ty na to żeby dodać magiczne grzyby? Nie mam co do nich pomysłu ale na pewno muszą świecić.

 

PS są jakieś texturki do zrobienia?



#45 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 04 July 2014 - 21:13

Co ty na to żeby dodać magiczne grzyby? Nie mam co do nich pomysłu ale na pewno muszą świecić.

 

PS są jakieś texturki do zrobienia?

Z grzybami się zastanowię.

Oczywiście są tekstury do zrobienia. Przydałby się ktoś, kto mógłby zrobić tekstury mobów.



#46 Kamill500

Kamill500

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Kamill500

Napisano 04 July 2014 - 21:28

Na razie zrobię texturę hadesa ok?



#47 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 04 July 2014 - 21:32

Na razie zrobię texturę hadesa ok?

Jeżeli chodzi ci o moba to się trochę wstrzymaj. Najpierw trzeba go wymodelować. Chyba, że chcesz go wymodelować i stworzyć teksturę.



#48 Kamill500

Kamill500

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • Kamill500

Napisano 05 July 2014 - 09:20

Niestety nie mam zielonego pojęcia jak się wymodelowuje moby. Ale mogę zrobić texturę jakiegoś bloku lub itemka.



#49 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 06 July 2014 - 10:36

Niestety nie mam zielonego pojęcia jak się wymodelowuje moby. Ale mogę zrobić texturę jakiegoś bloku lub itemka.

Moby można modelować za pomocą programu Techne

 

Dodałem informacje o świątyniach. 



#50 Gość_Arkhnen_*

Gość_Arkhnen_*
  • Gość

Napisano 06 July 2014 - 12:17

Yo! Jeśli potrzebowałbyś texturek dla itemsów i bloków, mogę kilka dla Ciebie wykonać. Zrobiłem 3 dla narzędzi i 1 dla broni. Wszystkie z tych samych komponentów, tylko motyki brakuje. Miały być dla mojego texturepacka, ale może Tobie się przydadzą. Trzymaj!


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Plik waży 2,5 KB więc nie jest wymagane założenie.konta/zalogowanie się by go pobrać. :P



#51 Yelmi

Yelmi

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 06 July 2014 - 12:19

hmmm.. jak dla mnie mod lepszy niż Aether gdy będę miał czas to sobie na nim pogram! + realizację  ;)



#52 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 06 July 2014 - 13:08

Yo! Jeśli potrzebowałbyś texturek dla itemsów i bloków, mogę kilka dla Ciebie wykonać. Zrobiłem 3 dla narzędzi i 1 dla broni. Wszystkie z tych samych komponentów, tylko motyki brakuje. Miały być dla mojego texturepacka, ale może Tobie się przydadzą. Trzymaj!


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Plik waży 2,5 KB więc nie jest wymagane założenie.konta/zalogowanie się by go pobrać. :P

Wow! Jestem pod wrażeniem! Grzechem byłoby nie wykorzystać takich tekstur. Dodaję cię do zielonej listy :)


Użytkownik ChomikPL edytował ten post 06 July 2014 - 13:09


#53 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 06 July 2014 - 13:09

hmmm.. jak dla mnie mod lepszy niż Aether gdy będę miał czas to sobie na nim pogram! + realizację  ;)

Dzięki :)



#54 Gość_Arkhnen_*

Gość_Arkhnen_*
  • Gość

Napisano 06 July 2014 - 14:06

Wow! Jestem pod wrażeniem! Grzechem byłoby nie wykorzystać takich tekstur. Dodaję cię do zielonej listy :)

Tenks, daj znać jakich texturek potrzebujesz. :P Z chęcią wykonam kolejne (a jeśli wszystko już masz to mogę stworzyć alternatywny texturepack). Przynajmniej miałbym co porobić wieczorem i podkręciłbym skill w tworzeniu obrazków 16x16.



#55 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 06 July 2014 - 14:43

Tenks, daj znać jakich texturek potrzebujesz. :P Z chęcią wykonam kolejne (a jeśli wszystko już masz to mogę stworzyć alternatywny texturepack). Przynajmniej miałbym co porobić wieczorem i podkręciłbym skill w tworzeniu obrazków 16x16.

Wysłałem Ci wiadomość na pw :)



#56 Gość_Arkhnen_*

Gość_Arkhnen_*
  • Gość

Napisano 06 July 2014 - 16:37

Wysłałem Ci wiadomość na pw :)

Nie dostałem wiadomości. :F



#57 TheVoidek

TheVoidek

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 329 postów
  • Piechacz

Napisano 07 July 2014 - 07:42

Błędy:

 

Anioły to "wytwór" chrześcijaństwa. Zmień anioły na nifmy, lub coś takiego. Mieszanie różnych mitologii daje dobry efekt, ale anioły są zbyt chrześcijańskie jak na mitologię Grecką.

Okularów nie było w czasach starożytnej Grecji,ale jak tam sobie chcesz.

Zamiast pięści Zeusa powinna dropić różczka piorunów, albo coś bardziej związanego z Zeusem niż pięści

 

Pomysły

 

Zrób w temacie zakładkę z pomysłami, które wykorzystasz, bo pomysły się powtarzają a nie chce mi się przeszukiwać 3 stron tematu, żeby sprawdzić czy pomysł już zaproponowany

Walka z meduzą:

Meduza powinna atakować podobnie jak Guardian (snapshot 14w25a). Gdy gracz zbliży się atakuje wężami. Okulary chronią przed laserami, ale nie przed wężami.

Tutaj coś o guardianie: https://craftportal....sze-informacje/

 

Pytania

 

Każdy z bogów będzie miał własny świat? Chyba coś takiego czytałem, ale nie jestem pewien.

Co zrobisz, aby to nie wyglądało tak bardzo aetherowato?

Cyklopy i tytani będą dodani? (lol jaki rym)

 

Pomysły na dungeony:


Użytkownik TheVoidek edytował ten post 07 July 2014 - 07:43

uJnjwIB.png


#58 ChomikPL

ChomikPL

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Chomik

Napisano 07 July 2014 - 11:43

Błędy:

 

Anioły to "wytwór" chrześcijaństwa. Zmień anioły na nifmy, lub coś takiego. Mieszanie różnych mitologii daje dobry efekt, ale anioły są zbyt chrześcijańskie jak na mitologię Grecką.

Okularów nie było w czasach starożytnej Grecji,ale jak tam sobie chcesz.

Zamiast pięści Zeusa powinna dropić różczka piorunów, albo coś bardziej związanego z Zeusem niż pięści

 

Pomysły

 

Zrób w temacie zakładkę z pomysłami, które wykorzystasz, bo pomysły się powtarzają a nie chce mi się przeszukiwać 3 stron tematu, żeby sprawdzić czy pomysł już zaproponowany

Walka z meduzą:

Meduza powinna atakować podobnie jak Guardian (snapshot 14w25a). Gdy gracz zbliży się atakuje wężami. Okulary chronią przed laserami, ale nie przed wężami.

Tutaj coś o guardianie: https://craftportal....sze-informacje/

 

Pytania

 

Każdy z bogów będzie miał własny świat? Chyba coś takiego czytałem, ale nie jestem pewien.

Co zrobisz, aby to nie wyglądało tak bardzo aetherowato?

Cyklopy i tytani będą dodani? (lol jaki rym)

 

Pomysły na dungeony:

Anioły najprawdopodobniej zostaną usunięte i nie zobaczycie ich w wersji pre-alpha. Mają zbyt dużo bugów.

Racja, okularów nie było w czasach starożytnej Grecji. Dodałem je "for fun".

Pioruny dodałem wczoraj wieczorem. Po rzuceniu w miejsce, w które upadną uderzają pioruny.

 

Zakładkę w pomysłami zrobię nawet dzisiaj. W przyszłości nie będę musiał wyszukiwać wszystkich pomysłów na forum :)

Jeżeli meduza nas zaatakuję dostaniemy duży efekt spowolnienia. Atak wężami to dobry pomysł. Okulary będą chronić przed meduzą. Gracz nie zostanie spowolniony.

 

1. Tak. Każdy z bogów będzie miał własny świat i każdego boga będzie można pokonać tylko raz, ale do światów będzie można chodzić cały czas.

2. Ogólnie ciężko byłoby zrobić, aby nie wyglądało to aetherowato. Plusem jest to, że aether się teraz zmienia, moim zdaniem na gorsze. Kiedyś wchodziłem do aetheru i od razu wiedziałem co mam robić. Teraz wygląda to trochę inaczej. Żeby nie wyglądało to aetherowato musiałbym chyba usunąć chmury i latające wyspy, czego nie zrobię. bardzo lubię latające wyspy. Budowałem je jeszcze zanim zacząłem grać na modzie the aether. 

3. Cyklop będzie na pewno :) Co do tytanów muszę się jeszcze zastanowić.

 

Bardzo ciekawie opisałeś dungeony. Część pomysłów wykorzystam. Niedługo postaram się opisać jak będą wyglądały światy poszczególnych bogów i walka z nimi :)

 

PS

Fajna sygnatura. Nie powinno być czasem napisane "Niech powstanie piękny mod"?

 

Dodam Ci kilka punktów na zielonej liście :)


Użytkownik ChomikPL edytował ten post 07 July 2014 - 11:43


#59 Lord_Gumis

Lord_Gumis

    Nowy

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • demolkaauditore

Napisano 07 July 2014 - 15:57

Modyfikacja zapowiada się bardzo ciekawie. Na 100% będę na niej grał. Nie poddawaj się i rób ją dalej. Powodzenia !

PS: Chętnie pomogę w robieniu textur. Daj znać na PW jakich textur potrzebujesz.

PS 2: Łap diaxa ;)


Użytkownik Lord_Gumis edytował ten post 07 July 2014 - 17:01


#60 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 07 July 2014 - 20:11

Ta... 10/10

Widziałem gdzieś na minecraftforum lepszą... jak znajdę to dam linka.


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png