Skocz do zawartości


Zdjęcie

Company of heroes (wszystkie 3 części)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikidyb102

mikidyb102

    Three Days Grace

  • Użytkownik
  • 232 postów

Napisano 21 July 2010 - 13:39

Company of Heroes jest strategią czasu rzeczywistego, stworzoną przez autorów Warhammer 40,000: Dawn of War i popularnej serii Homeworld. Omawiany produkt nawiązuje do burzliwych lat II Wojny Światowej, ale koncentruje się na działaniach Stanów Zjednoczonych w zachodniej części kontynentu europejskiego.

Company of Heroes jest strategią czasu rzeczywistego, stworzoną przez autorów Warhammer 40,000: Dawn of War i popularnej serii Homeworld. Omawiany produkt nawiązuje do burzliwych lat II Wojny Światowej, ale koncentruje się na działaniach Stanów Zjednoczonych w zachodniej części kontynentu europejskiego.

Scenariusz niniejszej pozycji otwiera moment słynnego morsko-powietrznego desantu Aliantów w Normandii, zaciekle bronionej przez okupacyjne wojska III Rzeszy. Kampania dla pojedynczego gracza, niczym wysokiej klasy film fabularny, przedstawia losy dzielnych amerykańskich żołnierzy z tytułowej „Kompanii Bohaterów”. Natomiast tryb multiplayer umożliwia zabawę (sieć lokalna, albo Internet) maksymalnie ośmiu osobom, kontrolującym siły sprzymierzone lub dowodzącym Niemcami. Naturalnie twórcy zaimplementowali mnóstwo autentycznych lokacji, maszyn militarnych itd.

Za sprawą graficznego „silnika” o nazwie Essence Engine wirtualna rzeczywistość prezentuje się niezwykle sugestywnie. Trójwymiarowy świat podatny jest na zniszczenia, więc oglądamy np. rozjeżdżanie przez czołgi kamiennych krzyży na cmentarzach, powstawanie lejów po eksplozjach oraz spektakularne walenie się budynków pod wpływem ciężkiego ostrzału. Dodatkowo realistycznie funkcjonująca Sztuczna Inteligencja czyni z towarzyszy broni znakomicie działający zespół, wykorzystujący przeszkody terenowe w charakterze osłon, błyskawicznie reagujący na ruchy przeciwnika etc. Z kolei technologia Havok (vide m.in. Painkiller, Max Payne 2: The Fall of Max Payne i Thief: Deadly Shadows) gwarantuje należyte odzwierciedlenie praw fizyki.

źródło:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



Company of heroes to gra strategiczna z czasów drugiej wojny światowej.
Możemy grać w różnorodne kampanie, potyczki oraz bardzo rozbudowany multiplayer.
Stajemy do walki od piechoty po pojazdy pancerne...

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 matejss

matejss

    Legend

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • matejss

Napisano 06 September 2010 - 21:03

jestem chętny.. (CoH Anthology), moge grać jak mam czas i chęci
Pisać na GG

#3 NoNamePL

NoNamePL

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 07 September 2010 - 17:13

Właśnie se kupiłem na steamie CoH Gold (CoH z dodatkiem Opposing Force), nie miałem kasy na wersje z najnowszym dodatkiem, ale to mi raczej wystarcz :P