Skocz do zawartości


Zdjęcie

Admini skkf adminami forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Furas Berneńczyk

Furas Berneńczyk

    Muminek

  • Weteran
  • 752 postów
  • Bartor#1111

Napisano 14 June 2014 - 10:42

*
Popularny

Witam. Ostatnio dość głośno odbiła się sprawa ARCHI507 (https://craftportal....54878-archi507/). Nie chodzi o punkty za spam/offtopic, bo tu mogę się nawet zgodzić, ale nie przeboleję tego, że ktoś ma admina FORUM, jeżeli zajmuje się tylko działami harkor eskakaef. Dodatkowo wszystkim przy przyznawaniu punktów pisał "chłopczyku", "synku" - jest to forma lekceważąca i obraźliwa dla niektórych. Co może powiedzieć na to administracja? Wydaje mi się, że istnieje odpowiednia ranga (Ekipa SKKF).


"A wy, coście szarzyzny uprawiali brzydź

I zbiorową w pyskach złudę srożyli dumnie

Czy zdołacie tym życiem, co was wydrwi, żyć

I w zawrotny przepych słońca wejść bezrozumnie?"
~Bolesław Leśmian, "Marsjanie"


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Equant

Equant

    I'll steal all the oxygen

  • Użytkownik+
  • 222 postów

Napisano 14 June 2014 - 10:44

Dayum, limit lajków.


  • NoFFuB lubi to

,,Better call Neo." ~Modi1

E52DBLl.gif


#3 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 14 June 2014 - 10:44

Ban this shit plz
  • NoFFuB lubi to

#4 Payper Duck

Payper Duck

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów

Napisano 14 June 2014 - 10:46

"Chłopczyku, synku" Brzmi jak jakiś pedofil

 

Kto dopuszcza takich geniuszy do administracji?


  • Wojor i NoFFuB lubią to

#5 Burned123

Burned123

    Magia zniszczenia to moja domena

  • Użytkownik+
  • 280 postów
  • dogwithmanyfaces

Napisano 14 June 2014 - 10:46

Jak to się mówi. Jedni są stworzeni do wielkich czynów a drudzy to tylko pierdoły.


  • Phobos i NoFFuB lubią to

jakubwilk.pl

strony i szablony html

strony one-page & wizytówki www


#6 WolfHunter17

WolfHunter17

    Kwadratowy:D

  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 14 June 2014 - 10:49

Teraz doszło jeszcze ,,gimbie'', co niewątpliwie jest obrażeniem użytkownika.



#7 Torbacz

Torbacz

    Zbyt piękne.

  • Użytkownik+
  • 424 postów
  • torrbas

Napisano 14 June 2014 - 10:51

Właśnie, administratorzy skkf'a nawet nie przejmują się forum i nie znają 3/4 użytkowników.

 

@edit

Dodatkowo wszystkim przy przyznawaniu punktów pisał "chłopczyku", "synku" - jest to forma lekceważąca i obraźliwa dla niektórych.

Zgodzę się, skoro Archi nie ma szacunku do graczy to czemu gracze mają mieć do niego szacunek?


  • Skiron lubi to

Piszę poprawnie po Polsku.

Posty: 50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700

Nikt nie chce z nim grać w gmoda.


#8 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 14 June 2014 - 10:53

Like ale limit :<

"gimbie, zajmij się swoim kieszonkowym, chłopczyku, synku"...

Nie obchodzi go reszta działów tylko skykyfy.

 

Matrizen przegląda temat



#9 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 14 June 2014 - 10:54

Za chwile Bartor dostanie bana na tworzenie tematów :P Kto go dopuścił do administracji? Kiedy? Jak?



#10 Matrizen

Matrizen

    Niektóre błędy są zbyt śmieszne, żeby popełnić je tylko raz

  • Weteran
  • 1777 postów
  • Matrizen

Napisano 14 June 2014 - 10:55

Co sądzi o tym administracja? Pewnie żaden z adminów tu nie napisze, choć mogę sie mylić. Zgodzę się z tobą Bartor, nie zna pół forum, które teraz moderuje, nic nie wie o tutejszej społeczności, powinien moderować dział serwera i mieć odpowiednią do tego rangę właśnie Ekipy Skkf'a. Jak pamiętam to on miał tą rangę, ale dlaczego dostał tu Administratora? Chyba jak dotąd nikt nie wie dlaczego. Mam nadzieje że się dowiemy. 


tumblr_nq27hwHzg11qcy62fo2_500.gif


#11 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 14 June 2014 - 10:57

Zgadzam się z wami w kwestii podejścia i zachowania wobec nas, ale należy wspomnieć tutaj o bardzo ważnym aspekcie. Pieniądzach. Z tego co wiem z serwera skkf'a płyną dość duże pieniążki, poza tym administracja i jej skład podlegają bezpośrednio właścicielowi tej strony więc nie możemy na nim nic wywierać, cytując wojtka lub venoma, gó**o mamy do powiedzenia. Dajmy sobie spokój póki nikt jeszcze nie dostał po głowie.

 

Smutne troszku.


MfNfsRk.gif


#12 Burned123

Burned123

    Magia zniszczenia to moja domena

  • Użytkownik+
  • 280 postów
  • dogwithmanyfaces

Napisano 14 June 2014 - 10:58

Co sądzi o tym administracja? Pewnie żaden z adminów tu nie napisze, choć mogę sie mylić. Zgodzę się z tobą Bartor, nie zna pół forum, które teraz moderuje, nic nie wie o tutejszej społeczności, powinien moderować dział serwera i mieć odpowiednią do tego rangę właśnie Ekipy Skkf'a. Jak pamiętam to on miał tą rangę, ale dlaczego dostał tu Administratora? Chyba jak dotąd nikt nie wie dlaczego. Mam nadzieje że się dowiemy. 

 

Bo hajs sie musiał zgadzać.


jakubwilk.pl

strony i szablony html

strony one-page & wizytówki www


#13 Ryptun

Ryptun

    ✈ █ █

  • Użytkownik+
  • 1590 postów

Napisano 14 June 2014 - 10:59

A może on tą rangę admina w cheetosach znalazł?

537233_346944658785693_1550483838_n.png



#14 Torbacz

Torbacz

    Zbyt piękne.

  • Użytkownik+
  • 424 postów
  • torrbas

Napisano 14 June 2014 - 11:06

Nic już nie zdziałamy, armia skkf'a atakuje!

hTzo9Ye.png


Piszę poprawnie po Polsku.

Posty: 50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700

Nikt nie chce z nim grać w gmoda.


#15 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 14 June 2014 - 11:08

W czendźlogu kraftsajta nawet nie ma o tym nic.

Cuż... nie mamy nic do powiedzenia, jesteśmy zwykłymi użytkownikami, a on może nas zbanować/owarnować.

Możemy mu dać tylko 1 gwiazdkę na profilu, oraz prowadzić ten temat.

 

Oby on nie wrzucił tego tematu do kosza, ale co tam, może i dostaniemy te warny, ale i tak będziemy za tym, aby on miał tą głupią ekipę skykyfy, i nie mógł warnować nie gdzie indziej niż tylko w tym ich za*****m dziale.


  • DzikiBóbr lubi to

#16 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 14 June 2014 - 11:09

Naprawdę próbuje 3 raz coś zmienić? To tak nie działa lolz


  • Seth lubi to

#17 Torbacz

Torbacz

    Zbyt piękne.

  • Użytkownik+
  • 424 postów
  • torrbas

Napisano 14 June 2014 - 11:13

Niech archi idzie ze swoimi tępymi warnami gdzie indziej, myślę, że administracja popatrzy na to jak użytkownicy przestaną odwiedzać to forum, jak to forum zaniknie, wtedy archi i jego banda eskakaefa będą spamować w każdym dziale bez sensu.

 

Archi won do swojego działu!

https://craftportal....skkf-mcskkfnet/


Piszę poprawnie po Polsku.

Posty: 50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700

Nikt nie chce z nim grać w gmoda.


#18 dragonitex

dragonitex

    Legenda

  • Użytkownik+
  • 2980 postów

Napisano 14 June 2014 - 11:15

Niech archi idzie ze swoimi tępymi warnami gdzie indziej, myślę, że administracja popatrzy na to jak użytkownicy przestaną odwiedzać to forum, jak to forum zaniknie, wtedy archi i jego banda eskakaefa będą spamować w każdym dziale bez sensu.

 

Archi won do swojego działu!

https://craftportal....skkf-mcskkfnet/

weź ty się wyłącz bo się zachowujesz jak moher na demonstracji 


  • Ryptun, Michał i KomuroK lubią to

#19 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 14 June 2014 - 11:19

Moje zdanie w tej sprawie jest takie: 

   Proszono użytkowników o opinie, nie koniecznie pozytywne. Mogłoby się wydawać, że ten warn wtedy jest niepotrzebny i na prawdę głupi, ale zawsze jest ale... Czemu w tym temacie więc wypowiadają się osoby, które nie grały na poprzednich edycjach tego serwera? Bartor (nie wiem, czy grał, czy nie) wypowiedział się negatywnie, a nawet po chamsku więc także dostał chamskiego warna. Nie widzę nic dziwnego w tym warnie, ani go nie krytykuję- tylko wyśmiewam sposób, w jaki Archi go napisał. Wydaje mi się więc, że ta cała sytuacja zaszła niepotrzebnie. Dodano kilka obrazków galerii i na tym powinno się zakończyć.

Tu z mojej strony prośba do samego Archiego, który pewnie tego tematu nawet nie przeczyta przed wyrzuceniem, ale jeśli spojrzy na moją wypowiedź to żeby na prawdę przemyślał następnym razem powody warnów. W tym momencie wystarczył jeden tekst, który zaspamował galerie kpinami na jego temat.

Teraz wysuwam prośbę do użytkowników (głównie do Bartora) żeby nie podejmował takich kroków, jak próba wyrzucenia z admnistracji forum osób, które zostały zaciągnięte do niej przez głównego sponsora tego burdelu (CraftPortal). 

  

Pośmialiśmy się, a teraz czas wrócić do normalności, a nie próbować się buntować, co i tak nic nie da. 

                                                                          Pozdrawiam, Oskej d:



#20 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 14 June 2014 - 11:19

Niech archi idzie ze swoimi tępymi warnami gdzie indziej, myślę, że administracja popatrzy na to jak użytkownicy przestaną odwiedzać to forum, jak to forum zaniknie, wtedy archi i jego banda eskakaefa będą spamować w każdym dziale bez sensu.

 

 

Zgniłem XD 

Myślisz, że Cubixa i Chlitto interesuje góra dwudziestka użyszkodników, którzy jedynie bezsensownie zajmują miejsce na dysku forum przesiadując w zamkniętym dziale? Jeszcze gdybyście wydawali hajsy na serwery, to może coś, ale co mu szkodzi, że dwadzieścia osób przestanie nabijać posty w offtopie? 


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."