Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zapowiedź][Pomysł] HeroWorld - Jedyny taki w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#61 2PacHaliMery

2PacHaliMery

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 21 May 2014 - 19:10

@Vess Powiedz mi po co ci 80 mieczy które różnią się tylko nazwą i effectem? Skoro prawdopodobnie tylko to będzie mógł zmienić autor używając tylko pluginów no może jeszcze zrobić bronie które będą robić dmg 100 ale przy tym będzie musiał napisać plugin który będzie zwiększał maksymalne życie graczy oraz tworzyć pancerze które jakąś część obrażeń wchłoną na co bym nie liczył z racji tego że użytkownik ziutek130 ma tylko 13 lat.

@ziutek130 Dalej mnie ciekawi kwestia fabuły wyjaśnij mi gracz ma być tym rycerzem co stracił pamięć czy to ma być npc który będzie zlecał questy typu zabij bossa w tym dangeonie przynieś mi coś co z niego wypadnie to odzyskam pamięć? Jeśli to gracz ma być tym rycerzem to powiedz po co wprowadzasz klasy przecież rycerz może być oddzielną klasą i raczej mag albo łucznik na rycerza się nie nadaje. Polecam ci przemyśleć czy masz umiejętności i odpowiednio dużo czasu aby tworzyć serwer bardziej skomplikowany niż survival z frakcjami.


  • Mydełko i ziutek130 lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#62 koc122

koc122

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 21 May 2014 - 20:55

a czy bedzie cos takiego jak gildie? czyli glowny element rp?


Dołączona grafika

#63 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 21 May 2014 - 21:28

Prawdopodobnie zostanie dodany w najbliższym czasie.

#64 tajem

tajem

    Nowy

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • tajem

Napisano 22 May 2014 - 05:38

Swietny pomysł taki drugi WynnCraft.

#65 AllMight

AllMight

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 282 postów

Napisano 22 May 2014 - 06:36

@2PacHaliMery chodziło mi nie o 80 mieczy tylko ogólnie wszystkich broni bo ich ma być 140 tak. Jak doczytałem ma być w tym 30 mieczy z tego połowy nazw nie zapamiętasz i zapomnisz o nich...

 

@koc122 nie czytasz będą team'y, które można zawierać z wszystkimi graczami.

 

 

Jest 30 nowych mieczy, 8 kilofów, 10 łuków, 7 amoletów, 25 jedzeń/potraw, 5 toporów, 15 nowych rodzaju zbroji, a reszta to "składniki".

Mam nadzieję, że docenisz moją prace i klikniesz "Lubię to" lub dasz mi diaxa to naprawdę motywuje do pomagania innym i siedzenia na tym forum.


#66 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 22 May 2014 - 16:10

@update 

Dodane zostały rożne gildie i afk. Zmieniony został system klas. Do naszej ekipy dołączył jeszcze 1 technik by przyspieszyć prace. :D

Zapraszam do komentowania projektu.



#67 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 22 May 2014 - 16:52

@Up jakoś 

2PacHaliMery

Komentuje to dlaczego ignorujesz go i czasami inne komentarze.


  • 2PacHaliMery lubi to

#68 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 22 May 2014 - 17:00

@up
Gdyż nie chcę się wdawać w kłótnie.
@2PacHaliMery
Gracz ma być *wojownikiem, który będzie odkrywał swoją przeszłość (możesz sobie sądzić co chcesz)

#69 DzikiBóbr

DzikiBóbr

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 440 postów

Napisano 22 May 2014 - 17:12

te klasy to tak naprwdę rasy. Ale rasy są fajne. Moim zdaniem rasy powinny dawać staty i skille a klasy (woj, mag) dostępne eq, bronie itp. itd. FANI METINA2 POWRACAJĄ! (tylko se jaja robie)



#70 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 22 May 2014 - 17:21

@up
Gdyż nie chcę się wdawać w kłótnie.
@2PacHaliMery
Gracz ma być *wojownikiem, który będzie odkrywał swoją przeszłość (możesz sobie sądzić co chcesz)

Przecież mamy być rycerzem to zdecyduj się, my nie sądzimy to ty sądziłeś, że Twój "serwer" można nazwać prawdziwym rpg...

"Fabuła mniej więcej opowiada o losach pewnego znakomitego rycerza, który stracił pamięć i próbuje odzyskać sław"

Gdzie w Twoim cytacie jest wojownik? ja widzę rycerza


  • 2PacHaliMery lubi to

#71 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 22 May 2014 - 17:37

@up
Rzeczywiście fabuła nie dokońca dopracowana. Postaramy się wymyśleć coś nowego/innego

#72 2PacHaliMery

2PacHaliMery

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 22 May 2014 - 18:53

@up
Rzeczywiście fabuła nie dokońca dopracowana. Postaramy się wymyśleć coś nowego/innego

Wiesz problem nie jest w tym że fabuła jest nie dopracowana ale raczej w tym że pierwsza rzecz jaka wpadła ci do głowy została rzucona na forum byle by pokazać że jesteś osobą kompetentną do tworzenia serwer RPG. I dalej twierdzę że jesteś zwyczajnym oszustem ponieważ sam się plączesz w tym co mówisz. Piszesz że fabuła opowiada o pewnym rycerzu potem nagle gracz staje się tym rycerzem, a jeszcze później rycerz nagle staje się wojownikiem który może posługiwać się magią a nie mieczem o ile wprowadzisz możliwość używania magii. Unikasz odpowiedzi na trudne pytania ponieważ jak sam twierdzisz "nie chcę się wdawać w kłótnie." co mi się nie podoba ponieważ krytykę należy przyjmować na klatę gdy jest uzasadniona tak jak w tym wypadku oraz powinieneś rozwiać moje wątpliwości odpowiadając na te pytania oraz pokazać coś co zaspokoiło by mój głód wiedzy. Mówisz że na serwerze pojawią się pancerze itemy bronie i amulety więc może byś nam je zaprezentował na forum. Chciałbym również się dowiedzieć w jakim stopniu gracz będzie mógł wpływać na wygląd świata? Oraz czy pisząc "autorskie" masz na myśli napisany od podstaw plugin czy autorsko stworzone itemy w gotowym pluginie. Mógłbyś również się pochwalić czy posiadasz w osobach pracujących przy serwerze programistę Java bo bez takowego nie ruszy żaden serwer RPG.


  • Mydełko lubi to

#73 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 22 May 2014 - 18:57

@up
Autorskie w sęsie autorski plugin. Tak posiadamy w ekipie osobę obeznaną z Javą.

#74 Ranger

Ranger

    Neutralny Dobry

  • Użytkownik
  • 633 postów

Napisano 24 May 2014 - 20:51

W Polsce jest wiele serwerów Rpg. Jednak są to ,,Niby Rpg". My chcieliśmy stworzyć prawdziwy serwer Rpg.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak wiele osób obiecywało owe "prawdziwe RPG", przy czym rzadko kto potrafił sprecyzować czym właściwie takie serwery miałyby się charakteryzować. Ponadto powinno się pisać serwer RP, nie zaś RPG, ponieważ ten skrótowiec, swoją drogą zapisany powyżej niepoprawnie, pochodzi od słów role-playing game.

 

Na naszym serwerze występują nietypowe klasy.

Skoro byliście na tyle pomysłowi, że udało wam się opracować nowe klasy postaci, to byłoby miło, gdybyście je przedstawili.

 

Totem to magiczna rzecz umożliwiająca zakup mikstur (życia, siły, słabości itd).

Totemy umożliwiające zakup mikstur? Masz na myśli słupy totemiczne? Jeśli tak, to naprawdę zadziwiający pomysł. Może dlatego, że nie ma zbyt wiele sensu...

 

Gracze będący w gildii rzemieślników mogą wytwarzać najlepsze itemy, jednak nie mogą ich sprzedawać. Natomiast gracze w gildi kupców mogą tylko sprzedawać rzeczy zakupione od gildii rzemieślników, która je wytworzyła.

Najpierw zamieszczasz informacje, że rzemieślnicy nie mogą sprzedawać przedmiotów, a zaraz potem, że kupcy mogą je od nich nabyć. To co najmniej nielogiczne, nieprawdaż? Domyślam się o co ci chodziło, ale musisz to jeszcze przedstawić w zrozumiały sposób innym.

 

Rzeczywiście fabuła nie dokońca dopracowana. Postaramy się wymyśleć coś nowego/innego 

Potraktowanie po macoszemu tak ważnego elementu serwera RP nie najlepiej świadczy o jego twórcach.

 

Patrząc na wszystko co napisałeś ziutek, dochodzę do wniosku, że choć prace nad serwerem trwają prawdopodobnie od początku tego roku, to nie macie ani konkretnej jego wizji, ani pojęcia jak ją następnie zrealizować. Radzę się porządnie zastanowić nad tym przedsięwzięciem, bo choć nie chcę cię rozczarować, to wygląda na to, że HeroWorld będzie tylko kolejną mierną próbą stworzenia "prawdziwego RPG".


Konto zamknięte.


#75 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 25 May 2014 - 08:22

@Ranger całą prawdę wypisał, ziutek lepiej zapowiedź dobrze, zrób dobrą fabułę dodaj swą "epicką" mapę dopiero pogadamy o twoim "prawdziwym RPG"


  • 2PacHaliMery lubi to

#76 2PacHaliMery

2PacHaliMery

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 25 May 2014 - 09:18

Może to co napiszę nie ma nic wspólnego z tematem, a bardziej z jego autorem. Wcześniej już pisałem że uważam Ziutka za kłamcę więc przeszukałem jego aktywność na forum znalazłem jego temat w którym poszukuje webmastera. Jest tam napisane że Ziutek ma 14.5 roku i żeby nie było w tym nic dziwnego gdyby nie to że  30 marca 2014 roku jak sam napisał w jednym poście miał lat 13. Może się nie znam na matematyce ale minęły tylko nie całe dwa miesiące i tak jak by nie możliwe jest aby miał 14.5 roku co do tych 14 tak ale żeby pół roku to jest lekka przesada. I ja uważam że jeśli ktoś kłamie w tak podstawowej sprawie jak wiek to raczej nie jest też do końca szczery co do serwera.

 

Linki do tematów:

 

https://craftportal....ce/#entry904615

https://craftportal....al/#entry877263

 

Ziutek i polecam ci jeszcze zwracać uwagę na te czerwone podkreślenia bo nie pisze się "sęsie" tylko "sensie" 


  • Mydełko lubi to

#77 FireGhostPL+

FireGhostPL+

    Nie Ma Postów, Nie Jest Znany Ale Jest Bogiem Tego Forum!

  • Użytkownik+
  • 369 postów
  • FireGhostPL

Napisano 26 May 2014 - 14:26

Mydełko Jak co to na PW mu napisz a nie wypominaj tu czytam temat i napisałaś 12 wiadomosci z samymi problemami jak masz problem pisz Tu

 

#EDIT


≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

NIE Wchodź Tu!


╔═ Posty ══════╗

○○○○○○○

300 3000

╚═ Posty ══════╝


Sygnatura I Post na Forum Od 2014/2015. © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈


#78 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 26 May 2014 - 15:55

@UP Przeczytaj sobie to zdanie i napisz mi czy to ma sens bo ja nic z tego nie rozumiem.

 

@Temat czekam na jakieś ss z mapy lub wyjaśnienie fabuły.


  • 2PacHaliMery lubi to

#79 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 26 May 2014 - 19:10

@update
Nastąpiły większe zmiany. Serwer od teraz będzie Premium, jak i również na modach. No tak, ale komu chce się instalować mody ?. Dlatego wchodząc na serwer mody pobiorą się same i przeniesienie gracza na właściwy serwer (mając mody odrazu nas tam przeniesie). Będzie to duże ułatwienie. Nad nową fabuła trwają prace i prawdopodobnie w piątek zamieszczę o niej informacje/temat. Start serwera zostaje ogłoszony na 1 lipca.

#80 luxior22

luxior22

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 26 May 2014 - 19:52

Ziutek ,wierze w twój projekt więc lepiej mnie nie zawiedź.Już wiele projektów na które czekałem upadły jak najman uderzony przez salete.