Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zapowiedź][Pomysł] HeroWorld - Jedyny taki w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
116 odpowiedzi w tym temacie

#21 kolo1222

kolo1222

    Nowy

  • Użytkownik
  • 24 postów
  • kolo12

Napisano 18 May 2014 - 16:30

Zapowiada się ciekawie  :?


s8.csrv.pl:31297

Zapraszam!

Serwer PvP

Hosting CraftSerwe

Slotów 60


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Zbozownik

Zbozownik

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 151 postów
  • Andropogon

Napisano 18 May 2014 - 18:47

Dużo gadania, mało konkretów, a nawet nie wiecie czy robicie serwer z modami czy bez nich...


  • Mydełko lubi to

#23 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 18 May 2014 - 18:50

@up
To jest zapowiedź, a nie cały serwer przedstawiony. Narazie jest bez modów, ale gdyby dużo osób chciało z modami to zawsze można zmienić (robimy serwer taki jaki chcą gracze).

#24 DzikiBóbr

DzikiBóbr

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 440 postów

Napisano 18 May 2014 - 19:49

lepiej bez modów



#25 2PacHaliMery

2PacHaliMery

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 18 May 2014 - 19:55

Co do zapowiedzi powinieneś dać jakieś konkrety i nie chcę cię martwić ale takich zapowiedzi było wiele np Overland to miał być serwer bardzo rozbudowany prawdopodobnie jeden z lepszych serwerów RPG w europie i co nic z tego nie wyszło. Dlatego ja twierdzę że takie zapowiedzi powinno się umieszczać 2/3 tygodnie przed startem podczas beta testów prowazdonych przez ekipę serwera. Po za tym bez reklamy na yt nic nie zdziałasz bo mała jest szansa że serwer wybije się przez te tysiące serwerów survival+frakcje. Nie mówisz praktycznie nic tylko to że nowe bronie jedzenie epicka mapa i to wszystko bez modów takie coś nie zachęca mnie do zagrania na tym serwerze co niby ma być za nieco ponad miesiąc. Skoro pracę nad mapą trwają od lutego to czemu nie pochwaliłeś się tą "epicką" mapą żadnych screenów. Nie podałeś nawet nazwy tego powstającego serwera. Moim zdaniem gdy ktoś chce zrobić zapowiedź serwera nad którym prace trwają już około 2 miesiące to powinieneś bardziej się do tego przyłożyć. Do nie napisałeś nawet ile slotów miałby mieć serwer. Bardzo mnie również ciekawi czy jesteś w stanie napisać lancher oraz autorskie modyfikacje i pluginy albo czy znasz kogoś kto potrafi to zrobić? 


  • Mydełko i Zbozownik lubią to

#26 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 18 May 2014 - 20:34

@up Wiem o co ci chodzi. Nazwę podałem w temacie. Screenami się nie chwalimy dlatego, że chcemy wszystko zostawić na otwarcie. Slotów będzie 50-100. Pluginy piszę ja, a mody i launcher mógłby ewentualnie napisać mój znajomy.

#27 Zzak Blue Zzaker Studio

Zzak Blue Zzaker Studio

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 939 postów
  • MrZzaker

Napisano 18 May 2014 - 21:48

Nie trzeba pisać wszystkich modów.

Jest wiele świetnych modyfikacji takich jak battlegear 2.


klik>>>>>>>>>>>>>|DARMOWE SERIALE ONLINE|<<<<<<<<<<<<<klik
Hyv.png

 


#28 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 19 May 2014 - 06:16

@up
Racja nie trzeba, ale można napisać kilka własnych np moby, bossy itp.

#29 Robertlh1

Robertlh1

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Yakashi

Napisano 19 May 2014 - 13:37

Słyszałem już co nieco o tym serwerze a nawet widziałem prace nad nim i zapowiada się obiecująco, mapka jest raczej na pewno stworzona od podstaw bo nie widziałem na żadnym forum takiej i jest całkiem fajna a na pewno w odmiennym stylu niz te ktore widziałem do tej pory. Czekam na start :)



#30 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 19 May 2014 - 14:36

Słyszałem już co nieco o tym serwerze a nawet widziałem prace nad nim i zapowiada się obiecująco, mapka jest raczej na pewno stworzona od podstaw bo nie widziałem na żadnym forum takiej i jest całkiem fajna a na pewno w odmiennym stylu niz te ktore widziałem do tej pory. Czekam na start :)

A która mapa nie jest robiona od podstaw...

No to powodzenia, bo w polsce nie ma żadnego dobrego RPG, ale przynajmniej dalibyście z 1-2ss bo nie wiem czego mam oczekiwać...


  • 2PacHaliMery lubi to

#31 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 19 May 2014 - 14:40

@up
Nie dam screnów. Poczekacie to zobaczycie. ;)

#32 2PacHaliMery

2PacHaliMery

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 19 May 2014 - 15:23

A która mapa nie jest robiona od podstaw...

No to powodzenia, bo w polsce nie ma żadnego dobrego RPG, ale przynajmniej dalibyście z 1-2ss bo nie wiem czego mam oczekiwać...

Ja ci mogę powiedzieć czego masz się spodziewać kolejnego serwera który upadnie po 2 tygodniach. I jak już mówiłem jak na razie po prezentacji i twoich postach wnioskuje że serwer będzie strasznie słabą karykaturą RPG



#33 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 19 May 2014 - 15:53

@up
Teraz nie ma mnie na komputerze. Jutro rozwinę zapowiedź

#34 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 19 May 2014 - 17:08

Huh, a dlaczego nie od początku? Zacytuję kolegę ze skype "Jak mam dobrą mapę to daję dużo ss aby bardziej zainteresować swoim serwerem" 


  • 2PacHaliMery lubi to

#35 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 19 May 2014 - 18:32

@up
Według mnie taka zapowiedź jest dobra, ale jeśli dla niektórych jest za krótka to ją rozwinę. Nad mapą wciąż trwają prace, a ja wolę pokazać całą niż tylko fragmenty.

#36 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 19 May 2014 - 19:20

A tam marnujesz tylko swój "projekt" już byś zainteresował 10 osób gdyby mapa na prawdę była epicka lub jakaś budowla...


  • 2PacHaliMery lubi to

#37 2PacHaliMery

2PacHaliMery

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 19 May 2014 - 20:20

@up
Według mnie taka zapowiedź jest dobra, ale jeśli dla niektórych jest za krótka to ją rozwinę. Nad mapą wciąż trwają prace, a ja wolę pokazać całą niż tylko fragmenty.

Wiesz to że nad mapą trwają prace to nic nie znaczy. Po takim czasie budowy na pewno jedną "epicką" lokację powinniście mieć. Osobiście uważam że na serwerze RPG powinna być spora mapa na której znajdowały by się miasta wioski jaskinie grobowca itp, więc sądzę że mapy z serwera RPG nie screenuje się całego świata serwera tylko poszczególne lokacje np: stolicę jakiejś nacji, epicki klasztor w górach lub innego typu lokacje. A takie tłumaczenie że "Nad mapą wciąż trwają prace, a ja wolę pokazać całą niż tylko fragmenty." jest o kant du*y z racji tego co pisałeś wcześniej o czasie trwania prac ja uważam że po prostu wciskasz wszystkim kit i żadnej mapy nie masz i grasz na czasz. Co do zapowiedzi ona nie ma być dobra dla ciebie tylko dla odbiorców do których jest skierowana.


  • Mydełko lubi to

#38 ziutek130

ziutek130

    Znawca

  • Użytkownik
  • 370 postów
  • ziutek130

Napisano 20 May 2014 - 11:30

@update

 Już się bardziej rozpisałem. Zapraszam do komentowania, oceniania. :)



#39 smerf123

smerf123

    Znawca

  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 20 May 2014 - 15:00

Odniose sie do twojego update.

 

Powiedz, co sprawi, ze Twoj serwer bedzie PRAWDZIWIE RPG. Sprawdz prosze definicje gier RPG.

 

Prosze wiecej info o klasach, Skillach!

 

Czy nie uwazasz, ze taka ilosc broni wprowadzi zamieszanie? Podaj przyklady.

 

50 metrow zasiegu chatu to imho stanowczo za malo. Dalbym minimuj 300.

 

Respawn rud, to raczej slaby pomysl.


Pomysły na gra, projektowanie gier

projektowanie-gier.pl

Game Based Learning

gamebasedlearning.edu.pl


#40 2PacHaliMery

2PacHaliMery

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów

Napisano 20 May 2014 - 15:58

Tak na jakich modach będzie serwer? Ponieważ pluginy nawet autorskie nie wprowadzą do gry amuletówTak na jakich modach będzie serwer? Ponieważ pluginy nawet autorskie nie wprowadzą do gry nowych przedmiotów tak jak bronie można zrobić aby różniły się statystykami tak amuletu nie da rady zrobić nie było by nawet jak go nosić. Powiedz mi jeszcze w jaki sposób chcesz zrobić żeby pvp było włączone w okolicy rud diaxów? Przed każdą rudą zrobisz region na którym będzie pvp? 

 

Słyszałem już co nieco o tym serwerze a nawet widziałem prace nad nim i zapowiada się obiecująco, mapka jest raczej na pewno stworzona od podstaw bo nie widziałem na żadnym forum takiej i jest całkiem fajna a na pewno w odmiennym stylu niz te ktore widziałem do tej pory. Czekam na start :)

Tak to bardzo ciekawe że słyszałeś o serwerze i widziałeś mapę skoro ziutek130 nie chce nikomu jej pokazać. Dziwi mnie to bo jedyne co udało mi się znaleźć na temat tego serwera to ten jeden temat.


  • Mydełko lubi to