Skocz do zawartości


Zdjęcie

Citiziens + UltraTrader

citizens

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Capa

Capa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 26 April 2014 - 20:35

Witam,

W świecie MC jestem nowy(tydzień?), nie miałem dotychczas problemów z konfiguracją jakiekolwiek pluginu, a wszystko dzięki forumowym poradnikom - Dzięki! :)

 

No, ale. Zainstalowałem plugin UltraTrader jako dodatek do Citiziens no i teraz mam problem, z którym nie bardzo wiem jak mam sobie poradzić.

 

Otóż na serwerze dodałem skrypt (jeśli gracz użyje Papieru o nazwie "Bilet (kolor zielony - nazwa)" to cośtam), wszystko działa bez zarzutu. Taki bilet ma być do nabycia u NPCa, wszystko do tej pory działa, problem pojawia się po restarcie serwera.

Nazwa itemu z 

 

&2Bilet 

 

zmienia się na 

 

?2Bilet

 

Nazwa zmienia się zarówno w Inventory gracza jak i Tradera.

 

Gdy utworze sam przedmiot dajmy na to &2Karnet i umieszczę go w inventory gracza to po restarcie nadal jest &2Karnet. Czyli problem prawdopodobnie leży po stronie pluginu.

 

Macie jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?

 

Edit: Dodam, że na serwerze mam essentials, a kolorowy item tworzę poprzez komendę: /i paper 1 name:&2Bilet

Edit2: Zrobiłem coś czego nie pochwalam. Nie znalazłem rozwiązania takiego jakiego bym chciał, za to poszedłem troszkę okrężną drogą. Korzystając z Skript+ ustawiłem if tool's lore contains, zamiast if tool's name is. Gracze nie mogą nadawać lore, a lore nie resetuje się/nie zmienia wraz z restartem serwera.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Weexer

Weexer

    Nowy

  • Użytkownik
  • 36 postów
  • Weexer

Napisano 07 May 2014 - 13:21

To jest problem z Citizensami. Zaktualizuj wersje (miałem ten sam problem tylko że z nazwą NPC'ta) Jeżeli możesz to lepiej ogarnij sobie dtlTrader. Lepszy i działa bez zarzutu pod citizensy.

PS. Chyba masz essentials chat wgrany? (Bo to on odpowiada za kolorki itemów itp.) np. można przez niego użyć komendy:

* give %player% efficiency:5 276 name:&2&l&nMiecz_Niesmiertelnosci (w skrypcie)


Zaczynam na YouTubie !!

https://www.youtube.com/user/WexerYT ---- KLIK

BanernaMPC_zpsadc55afb.png


#3 Capa

Capa

    Nowy

  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 May 2014 - 13:22

Używałem dtlTrader wcześniej, ale miałem z nim jakieś problemy, więc przesiadłem się na UT. 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: citizens