Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia kołem się toczy.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JASIO007

JASIO007

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 311 postów
  • JASIO007

Napisano 10 April 2014 - 14:41

Czy dziś na Jcrafcie da się zrobić wspólny projekt ?

Czy tak jak w realu , tylko prywata i znieczulica na wszystko co mnie bezpośrednio nie dotyczy ?

Proponuję, a raczej zapytuję się czy ktoś ma ochotę na stawianie klocków jako anonimowy gracz serwera ?

Gotowego projektu nie posiadam, lecz z ogromną chęcią zrobiłbym coś, co by kuło w oczy.

Osobiście myślę, że mógłby to być ogromniasty pomnik.

Dwie osoby, umundurowane i siedzące na koniach, pokazujące ''gest Kozakiewicza'' i patrzące na Wschód.

Ale kto by najbardziej kuł ''ich'' w oczy?

Proponowałbym;

 -  Symon Wasylowycz Petlura

Józef Klemans Piłsudski

 

Tytuł  postu nie jest przypadkowy, naprawdę odnoszę wrażenie, że Historia kołem się toczy.

Na początku ubiegłego wieku Europa zachodnia ''wypięła się'' na Polskę i Ukrainę, czy tym razem będzie podobnie ???????

Wiem, że nic nie jesteśmy w stanie z tym zrobić i od nas nic nie zależy, ale poco mamy ten internet i tego Minecrafta.

 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Likore

Likore

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 241 postów
  • Likore

Napisano 10 April 2014 - 15:12

Jeśli ktoś będzie miał schematic lub będzie to proste stawianie klocków do jakiegoś punktu - z radością się dołączę do projektu. 


X2YBzqf.png
Lass mich deine seele dem herrscher der finsternis opfern.
Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemuw dniu jutrzejszym.
Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


#3 Lotos69

Lotos69

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 150 postów
  • Lotos69

Napisano 10 April 2014 - 15:18

Ja też chętnie dołączę, choćby nawet tylko po to, aby wykonywać najprostsze rzeczy :)

#4 Narina

Narina

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 449 postów
  • Narina

Napisano 10 April 2014 - 16:42

A co mi tam, jak razem to razem, też się zgłaszam :3 W końcu ile można samemu kopulować :X



#5 __lkjhgfdsa__

__lkjhgfdsa__

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 115 postów
  • __lkjhgfdsa__

Napisano 10 April 2014 - 17:11

Wow wow pomysł super, wszyscy są na "wow" wszystko zapowiada się ślicznie pięknie - jak ze snu. Spójrzmy jednak trzeźwo. Na serwerze niewiele jest osób które byłyby w stanie stworzyć jakiś megaśny, superaśny projekt takich jeźdźców a jeśli są to albo nie grają albo coś tam (no wiecie o co 'kaman'). Wątpię więc żeby ten plan wypalił, jednak liczę, że wszystko ładnie się uda. 

 

A ja? Ja oczywiście bardzo chętnie pomogę lecz projekt musi być naprawdę "czymś" - jak to się mówi "urywa d..." 

 

//edit po dyskusji w grze dochodzę do wniosku, że moglibyśmy zrobić coś innego. Osobiście proponuję coś praktycznego, jak wielgaśne miasto.

Ale takie co by zasiedlone było przez NPCty - każdy miałby wtedy łatwy dostęp do takowych.