Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Problem] Citizens

citizens

Najlepsza odpowiedź Pi3GUS3K , 08 March 2014 - 10:22

Okey, problem sie rozwiazal ale jest nowy, mianowicie config u blacksmitha nie chce sie zmienic, mam 2 configi ang, i polski chce podmienic i kiedy podmienie wpisuje /blacksmithreload dalej jest ten ang, Nwm czemu to nie dziala, prosze o szybka pomoc ! ^^

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pi3GUS3K

Pi3GUS3K

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 172 postów
  • Pi3GUS3K

Napisano 04 March 2014 - 19:25

Siema, mam problem mionowicie chce stworzyc NPC trader'a jednak kiedy wpisze /npc create <nazwa> a pozniej /toggle trader to pisze ze nie ma takiej komendy :( Jak patrzylem po /help 1-25 to byla tylko komenda /togglejail. Pluginy jakie mam to Vault, Citizens, iConomy wszystkie potrzebne do tego :P Licze na szybka odpowiedz. Pozdrawiam :)


47a7096962.png

 

 

 

Wbijaj!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Diablo_3

Diablo_3

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 77 postów
  • Diablo_3

Napisano 04 March 2014 - 19:39

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 

Tu masz dodatek umożliwiający tworzenie sprzedawców ;)

 

 

 

EDIT.

Oczywiście musisz mieć plugin Citizens :D



#3 Pi3GUS3K

Pi3GUS3K

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 172 postów
  • Pi3GUS3K

Napisano 04 March 2014 - 20:22

Dodatków szukałem i ten znalazlem jednak nie wiedziałem gdzie go wgrać dlatego go zignorowałem. Patrze po różnych poradnikach i naprawdę nie mogę znaleść takiego który by mi pomógł. Nie polecaj mi treekt'a bo on ma starą wersję tego pluginu ponieważ ja takiej znaleść nie mogę. Kiedy utworzy mi się folder jest w nim: podfolder lang, config.yml i saves,yml a w lang mam plik message_eng.yml i tam mam komendy po angielsku. A na filmiku pokazuje aby wrzucić to do folderu Types którego nie mam. Natomiast kiedy wrzucam to normalnie jakby był to plugin wywala mi się masa błędów przy czym wyłącza serwer. Nie wspomniałem też że serwer jest na 1.7.2 . Pozdr


47a7096962.png

 

 

 

Wbijaj!


#4 Pi3GUS3K

Pi3GUS3K

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 172 postów
  • Pi3GUS3K

Napisano 07 March 2014 - 15:06

@ref Prosze o pomoc naprawde tego potrzebuje :P


47a7096962.png

 

 

 

Wbijaj!


#5 Pi3GUS3K

Pi3GUS3K

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 172 postów
  • Pi3GUS3K

Napisano 08 March 2014 - 10:22   Najlepsza odpowiedź

Okey, problem sie rozwiazal ale jest nowy, mianowicie config u blacksmitha nie chce sie zmienic, mam 2 configi ang, i polski chce podmienic i kiedy podmienie wpisuje /blacksmithreload dalej jest ten ang, Nwm czemu to nie dziala, prosze o szybka pomoc ! ^^


47a7096962.png

 

 

 

Wbijaj!






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: citizens