Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft premium nie działa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheDrake4010

TheDrake4010

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • TheDrake4010

Napisano 07 January 2014 - 19:44

Witam

 

Wczoraj chciałem sobie zagrać w minecrafta. Mam oczywiście premium to odpaliłem.

Nie mogę odpalić minecrafta pełną wersję. Cały czas włącza mi się bata. Więc postanowiłem przejść na stronę oficjalną firmy mc.

Zalogowałem się i nie mogłem zmienić sobie skina.

Okazało się że pisze mi że nie mam zakupionej premki.

Mój nick to TheDrake4010 i w mc no-premium widać mój stary skin a teraz już nie mogę zmienić.

 

Zakupiłem premium w sierpniu 2013 roku

 

co mam zrobić ?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 BlueCraft

BlueCraft

    Nothing is true. Everything is permitted.

  • Użytkownik+
  • 390 postów
  • _BlueCraft

Napisano 07 January 2014 - 19:45

Zakupiłeś na minecraft.net czy na Allegro?


76561198109582802.pnga236b623bd49a4c97b20fc5e56209d1b.jpg


#3 TheDrake4010

TheDrake4010

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • TheDrake4010

Napisano 07 January 2014 - 19:46

na minecraft.net a mój brat na allegro i ma już 2 lata 



#4 WolfHunter17

WolfHunter17

    Kwadratowy:D

  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 07 January 2014 - 19:48

Napisz do Mojangu, powinni ci pomóc



#5 TheDrake4010

TheDrake4010

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • TheDrake4010

Napisano 07 January 2014 - 19:52

Pisałem już i czekam na odpowiedź.

Chcę się dowiedzieć od was co mogło być przyczyną ?



#6 Marthy

Marthy

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 472 postów

Napisano 07 January 2014 - 20:32

Prawdopodobnie może być to Bag. Dużo ludzi ma bagi z ich premkami ;/



#7 SecroN

SecroN

    Sekretny Grafik :3

  • Użytkownik+
  • 395 postów
  • SecroN

Napisano 08 January 2014 - 18:42

Bag ja mówisz @up niekoniecznie , sugeruje że coś przerwało połączenie ...

W takiej sytuacji zwróć się do mojang'u bo my ci nic na to nieporadzimy ( chyba ze to nie bag albo przerwanie lacza)


2vaihyh.jpg


#8 TheDrake4010

TheDrake4010

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • TheDrake4010

Napisano 08 January 2014 - 19:50

Otrzymałem odpowiedź:

 

If after logging into the Minecraft launcher, you are only able to access the demo, this means that either the account you're using does not contain a paid copy of Minecraft, or you have purchased the game recently, but have not fully logged out and back in.


If you're logging in with an email address, and can only access the demo, check to see if your account has a copy of Minecraft by visiting 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. If you don't see a Minecraft profile listed, you have either used the wrong account/email and you own Minecraft under a different Mojang account, or you do not yet own Minecraft.


If you can't remember which account/email should be used to log in, please try other email addresses that you own. If you still cannot log in, 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

 and provide your 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

. With the ID, we can locate your purchase and help you get logged in.

 

Co mam dalej zrobić ?



#9 maTixPlayGames

maTixPlayGames

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 135 postów
  • maTix_PL

Napisano 08 January 2014 - 21:34

Jeśli po zalogowaniu się na wyrzutni Minecraft, jesteś tylko w stanie uzyskać dostęp do demo, oznacza to, że albo konto używasz nie zawiera wartości kopię Minecraft, lub kupiłeś grę niedawno, ale nie w pełni wylogowany i widok
 
Jeśli zalogowaniu się na adres e-mail, i ma dostęp tylko demo, sprawdź, czy twoje konto ma kopię Minecraft odwiedzając account.mojang.com / mi. Jeśli nie widzisz profil Minecraft liście, trzeba albo wykorzystywane w niewłaściwy konto / adres e-mail, a jesteś właścicielem Minecraft pod innym kontem Mojang, lub nie masz jeszcze własnego Minecraft.
 
Jeśli nie pamiętasz, które stanowią / e-mail powinien być używany do logowania, spróbuj inne adresy e-mail, które posiadasz. Jeśli wciąż nie możesz się zalogować, skontaktuj się z obsługą klienta i podać swój identyfikator transakcji. Z ID, możemy zlokalizować swój zakup i pomóc Ci zalogowany.
 
Proszę, przetłumaczone w tłumaczu google ;)

tVhzZ9z.gif


#10 TheDrake4010

TheDrake4010

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • TheDrake4010

Napisano 09 January 2014 - 21:11

Jeśli po zalogowaniu się na wyrzutni Minecraft, jesteś tylko w stanie uzyskać dostęp do demo, oznacza to, że albo konto używasz nie zawiera wartości kopię Minecraft, lub kupiłeś grę niedawno, ale nie w pełni wylogowany i widok
 
Jeśli zalogowaniu się na adres e-mail, i ma dostęp tylko demo, sprawdź, czy twoje konto ma kopię Minecraft odwiedzając account.mojang.com / mi. Jeśli nie widzisz profil Minecraft liście, trzeba albo wykorzystywane w niewłaściwy konto / adres e-mail, a jesteś właścicielem Minecraft pod innym kontem Mojang, lub nie masz jeszcze własnego Minecraft.
 
Jeśli nie pamiętasz, które stanowią / e-mail powinien być używany do logowania, spróbuj inne adresy e-mail, które posiadasz. Jeśli wciąż nie możesz się zalogować, skontaktuj się z obsługą klienta i podać swój identyfikator transakcji. Z ID, możemy zlokalizować swój zakup i pomóc Ci zalogowany.
 
Proszę, przetłumaczone w tłumaczu google ;)

No coś ty o.o Umiem J.Angielski i wiem co to znaczy tylko teraz co robić ?


Użytkownik TheDrake4010 edytował ten post 09 January 2014 - 21:11


#11 Krafto.

Krafto.

    Znawca

  • Zbanowany
  • 268 postów
  • WBDeggerMMP

Napisano 09 January 2014 - 23:08

Drogi Drake'u, jeżeli nie kupiłeś konta na minecraft.net, tylko w innym serwisie - przyznaj się. Tutaj nie ma czego tuszować, sam kupiłem na allegro w 2009-2010, mam do dziś.

 Jeżeli jednak nie, to wszystko wskazuje na to, że wystąpił pewien dziwny błąd jeżeli chodzi o połączenie internetowe. Miałem kiedyś podobną sytuację, nie można było zmieniać skina postaci, jednak zamiast pisywać listy do mojangu, zmieniłem hasło, adres e-mail, w celu takiego to jakby, odświeżenia konta.

 Pomogło. Spróbuj.

 

Jeżeli nie, to nie poradzę niczego innego jak zakup nowego konta.


i0uiMw7.png


#12 Dobrutro

Dobrutro

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 164 postów

Napisano 10 January 2014 - 07:12

Jeżeli nie, to nie poradzę niczego innego jak zakup nowego konta.

 

Jeżeli zakupił na oficjalnej stronie, to kupno nowego konta mija się z celem. Ludzie nauczcie się walczyć o swoje, zapłacił to się należy i oni są jak zadek od wiadomo czego by mu pomóc jako dostawca usługi za którą zapłacił.


fStpvAU.png


#13 maTixPlayGames

maTixPlayGames

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 135 postów
  • maTix_PL

Napisano 10 January 2014 - 17:46

Sprawdź email na którym się rejestrowałeś i jak masz wiadomość że kupiłeś premium (dowód zakupu) to wyślij to do Mojangu :) Na pewno ci uwierzą. 


tVhzZ9z.gif


#14 TheDrake4010

TheDrake4010

    Nowy

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • TheDrake4010

Napisano 10 January 2014 - 18:06

Sprawdź email na którym się rejestrowałeś i jak masz wiadomość że kupiłeś premium (dowód zakupu) to wyślij to do Mojangu :) Na pewno ci uwierzą. 

Teraz gdzie to jest :D Znalazłem wysłałem im i czekam na odpowiedź.



#15 Arbuzonekk

Arbuzonekk

    Nowy

  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 January 2022 - 17:49

siemka też mam taki problem, ale nwm co napisac do mojang