Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gra na creative


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Inggwe

Inggwe

    Znawca

  • Użytkownik
  • 249 postów

Napisano 30 November 2013 - 23:03

Wiele osob gra na creativie np na serverach kupujac range ,,sponsor" ,,SVIP" dostajac creative nawet na niektorych serverach survival + frakcje wdlg mnie zabijaja rozgrywke. A jakie jest wasze zdanie?

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 01 December 2013 - 00:05

Jeżeli mają jakieś ograniczenia, dzięki którym nie będzie to przeszkadzać innym graczom, to mogą mieć te "creative", ale jeżeli dodają sobie super eq, teleportują się do innych zabijając ich na gm, to dla mnie gra na takim serverze, jest nic nie warta :/   



#3 radekrad

radekrad

    Noscoper

  • Użytkownik+
  • 997 postów

Napisano 01 December 2013 - 00:06

Jeżeli mają jakieś ograniczenia, dzięki którym nie będzie to przeszkadzać innym graczom, to mogą mieć te "creative", ale jeżeli dodają sobie super eq, teleportują się do innych zabijając ich na gm, to dla mnie gra na takim serverze, jest nic nie warta :/   

I tutaj się zgadzam, VIPy są dobre dopóki nie zyskują zbyt wielkiej przewagi.


giphy.gif


#4 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 01 December 2013 - 00:23

Tak jak wyżej, taka gra nie ma sensu, no chyba że ten cały "creative" umożliwiał by tylko latanie (czyli ciosy graczy były by możliwe, a po trafieniu spadamy na ziemię z czasem 5 sek :P)


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#5 Tosteł

Tosteł

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 215 postów

Napisano 02 December 2013 - 13:49

Święta prawda... tak samo jak używanie czitów, zabija rozgrywkę.

#6 MinecraftIsGood

MinecraftIsGood

    Nowy

  • Użytkownik
  • 55 postów
  • maciek77

Napisano 03 January 2014 - 11:13

Tak jak wyżej, taka gra nie ma sensu, no chyba że ten cały "creative" umożliwiał by tylko latanie (czyli ciosy graczy były by możliwe, a po trafieniu spadamy na ziemię z czasem 5 sek :P)

Zgadzam się. TAKI creative byłby przynajmniej uczciwy ;)


█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█

 


#7 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 03 January 2014 - 11:59

Creative z zablokowaniem prawie wszystkich itemów oprócz dirta (1 sztuka co 2 sek) i latanie z godem ale jak sei trafi to się to usuwa ten god i fly i się spada...

Byłoby uczciwiej,



#8 Dawidn99

Dawidn99

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 821 postów
  • Dawidn99

Napisano 03 January 2014 - 12:08

Creative sam sobie zły nie jest lecz na serwer creative i dla adminów na innego typu serwerach. Używanie tego by ułatwić sobie grę i przejąć dominacje nad innymi jest po prostu żałosne i jeśli administracja dopuszcza do takich sytuacji to oznacza to że nie są nic warci i nie warto grać na ich serwerze bo jak pewnie wiadomo serwer poznaje się po jego administracji. Lecz teraz poruszę sprawę vipów. Vip jest dobry do czasu aż nie ułatwia innym gry jak np: jakieś fly'e czyli kity gdzie się ma protki itd.

#9 Hayaku

Hayaku

    Nowy

  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 03 January 2014 - 12:36

Taki creative na serwerach typu RP lub survival zabija rozgrywkę w 99% przypadków. Ten jeden % zachowałem dla szczególnych przypadków, dla przykładu mój własny pomysł na creativa na survivalu zrealizowany jakiś rok temu:

 

Strefa creativa (na zasadzie cuboida) - wchodzisz, dostajesz creativa, wychodzisz, tracisz + tracisz przedmioty z eq. Dodatkowo nie możesz wyrzucać przedmiotów będąc w strefie oraz nie możesz niszczyć bloczków w strefie bez creativa lub permisji. Z przechowywaniem przedmiotów nikt nie miał wtedy problemu, ale obecnie albo by mogli sobie ustawić skrzynkę zabezpieczoną kilka kratek od strefy (żeby nie sięgnąć na creativie) albo bym wgrał dodatkowy plugin na zapisywanie ekwipunku przy wchodzeniu do danej strefy i ładowaniu go przy wyjściu (łatwiej ze skrzynkami, można nawet zrobić przechowalnię/magazyn).

 

W taki sposób wybudowaliśmy wioskę na serwerze survival+RP i jest to mniej więcej jedyny creative, który jest rozsądny na serwerach survival/RP.


Acreshaft - serwer, na którym każdy jest twoim przyjacielem. 148.251.0.48:12908

#10 Zu_chan

Zu_chan

    Uczony

  • Weteran
  • 592 postów
  • Zu_chan

Napisano 03 January 2014 - 12:49

Creative z zablokowaniem prawie wszystkich itemów oprócz dirta (1 sztuka co 2 sek) i latanie z godem ale jak sei trafi to się to usuwa ten god i fly i się spada...

Byłoby uczciwiej,

 

Tak jak wyżej, taka gra nie ma sensu, no chyba że ten cały "creative" umożliwiał by tylko latanie (czyli ciosy graczy były by możliwe, a po trafieniu spadamy na ziemię z czasem 5 sek :P)

 

Nie wierzę, nawet to co wypisaliście jest too OP. Liczy się element zaskoczenia prawda? Osoba lecąca nie wydaje żadnych dzwięków, spada niczym grad z nieba na gostka a on nawet nie wie co się dzieje.. To tak jakby myszka, której odcięto uszka ma się bronić przed jastrzębiem.

 

Tylko kompletny bezmózg atakowałby lecać wprost na przeciwnika, no chyba, że miałby dużą przewagę.

 

Jeżeli część graczy, tak zwany plebs który nie da ani grosza na serwer, ma normalny tryb survival, z głodem z HP i oddechem pod wodą. A druga częśc graczy panów potrafi latać i być nieśmiertelna to jest to za duża przewaga, nawet jeżeli traci się ją po trafieniu.

 

Załóżmy sytuacje, gdy plebs ukrył się za ścianą z lawy i strzela z łuku, nie może zabić latającego smarkacza, po czym ten wlatuje w lawe, i bije gostka jakgdyby nigdy nic.


Dołączona grafika

#11 Gość_Michaukso_*

Gość_Michaukso_*
  • Gość

Napisano 03 January 2014 - 13:09

No ale było by takie że latanie co sekundę wydaję dżwięk ghast.fireball



#12 Fokus545

Fokus545

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 173 postów

Napisano 19 January 2014 - 17:51

takie samo jak ty


Posty:50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700


#13 kukilet

kukilet

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 45 postów
  • kukilet

Napisano 04 February 2014 - 22:06

Creative jest tylko na serwery crative, na survival zabija rozgrywkę, SVIPy myślą

 

Jeżeli zapłaciłem to jestem fajny i mogę grać na Gamemodzie i zabijać wszystkich z diax miecza


:D Sygnatura

#14 Sonic566756

Sonic566756

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • sonic566756

Napisano 08 February 2014 - 10:36

Na nie już 2lata temu się z tym spotkałem więc zabijali na gm na arenie PvP

tak kolega wyżej

jakaś działka  lub miasto vip

taka to moja opinia ;)



#15 Auro

Auro

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Auro85

Napisano 12 February 2014 - 14:00

Wszystko zależy od tego z kim się gra, na małych lokalnych serwerkach gdzie chce się spędzić czas z kilkoma znajomymi taka sprawa jest świetna, aktualnie gram tylko z żoną, czasem wpadną jacyś znajomi i każdy znajdzie coś dla siebie, sam na creativie wybudowałem sobie całkiem znośny domek, wywaliłem cały sprzęt i przełączyłem na survivala - fakt faktem moby wyłączone ale decyzja była podejmowana wspólnie ;) - aktualnie biegam sobie i zdobywam materiały na maszyny, niby opcja super easy ale z drugiej strony nie oszukuje i nie dodaje sobie materiałów, więc trzeba dokładnie planować ile czego potrzeba, gdzie to później postawić. Żona nadal buduje swoje miasto, znajomi różnie jeden poznaje świat i męczy się z podstawowym craftem, drugi buduje coś pod niebem na drugim końcu świata i zabrania podchodzić.

Więc opcja mieszania trybów może działać dobrze, ale trzeba znać wszystkich i jakoś się dogadać, nigdy nie ciągnęło mnie na duże serwery więc nie mam z nimi porównania, ale sprawa pewnie nie wygląda tak różowo jak na małych serwerach udostępnionych dla grupki znajomych.


"wyobraźnia to jedyne ograniczenie..."


#16 MrFosa1221

MrFosa1221

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • fosa12

Napisano 15 February 2014 - 14:26

Święta prawda tak samo jak używanie czitów, zabija rozgrywkę. 



#17 TheMrGimbusek

TheMrGimbusek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 11 March 2014 - 21:27

Creative jest głupi i tyle :D

#18 Shokan97

Shokan97

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 22 March 2014 - 20:55

Zgadzam się z tym całkowicie, że zabija to rozgrywkę, ale przytaczając ulubione powiedzonko mojego znajomego "Kto bogatemu zabroni?"



#19 xLEWYx

xLEWYx

    Nowy

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • lewy

Napisano 11 May 2014 - 19:07

Creative to bezsens, najwyżej "flaj".



#20 TrenerWilków

TrenerWilków

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 11 May 2014 - 23:58

Nie koniecznie creative to bezsens, jeśli ktoś chce pobudować po prostu to włącza creative i buduje bez zbierania materiałów.