Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Unban] Powersleid


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Powersleid

Powersleid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Powersleid

Napisano 14 November 2013 - 20:38

Twój nick z gry: Powersleid
Osoba wystawiająca bana: IceTrooper
Powód: według wyżej wymienionego moderatora za obrazę administracji a według mnie za to że powiedziałem mu prawdę co o nim myślę

Jesteś recydywistą?: nie (nie wiem do końca kto to recydywista ale jeśli chodzi o przestępce czy kogoś takiego to nie jestem nikim takim)
Dlaczego chcesz dostać unbana: Bo chciał bym dalej na tym serwerze grac, a nie sądzę ze bana dostałem słusznie za wyrażanie swojej opinii. A po za tym jeżeli gracze nie mogą mówić co myślą o osobach które prowadzą ten serwer to dlaczego moderatorzy mogą obrażać graczy? Na dodatek chce dodać że mam wiele pomysłów i chciał bym je zrealizować tutaj z niektórymi poznanymi graczami.

 

Ja screenów nie mam niestety bo miałem komputer zepsuty :/

a zakładam nowy temat ponieważ poprzedni zamknięto.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 14 November 2013 - 21:24

Wyjasnienie za co dostales bana zostalo juz napisane w poprzednim temacie, wiec nie widze potrzeby odwolywania sie do tego, ze niby nieslusznie zostales ukarany. 

Nie trzeba chyba dlugo tlumaczyc, ze prowadzimy serwer dla graczy i minimum grzecznosci wymaga uszanowac nasze osoby. Postanowiles jednak to zignorowac. 

 

Dodatkowo, wyrazanie swojej opinii powinno byc zrobione w sposob kulturalny, wiec sam jestes sobie winny, ze dostales bana. Jednakze, jezeli chcesz grac na serwerze, to tylko pod warunkiem tego, ze wiecej nie dojdzie do takiego incydentu. Operatorzy i administracja maja na serwerze wladze absolutna jezeli chodzi o zachowanie porzadku i o ile mozna negocjowac, to wszelkie ataki slowne by wymoc na nich jakas czynnosc sa kategorycznie zakazane.


  • Krasnal2600 lubi to

 


#3 Powersleid

Powersleid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Powersleid

Napisano 15 November 2013 - 17:05

Rozumiem ze nie mozna obrazac administracji i nie obrazil bym go gdyby on nie wyzywal mnie i mojego kolegi faca2468.



#4 Damianex1234

Damianex1234

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 15 November 2013 - 17:11

Skoro nie masz dowodów to jak chcesz udowodnić, że Ice Cię obraził?

 

 

Na moim biurku leży 100 tyś, zepsuł mi się aparat, więc nie mogę zrobić zdjęcia na dowód, ale ja mam te 100 tyś zł.


  • tjanusik lubi to

#5 Powersleid

Powersleid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Powersleid

Napisano 15 November 2013 - 17:19

 Mam swiadka i co ma piernik do wiatraka. Myslisz ze klucil bym sie z modem tylko poto zeby dostac perma i zaczac nowa dyskusje na forum?



#6 Damianex1234

Damianex1234

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 15 November 2013 - 18:40

kłócił* Pamiętam, że Ice miał screeny i jakoś nie widziałem na nich, żeby Cię obraził. ;)



#7 Powersleid

Powersleid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Powersleid

Napisano 15 November 2013 - 19:43

Skoro z screenów musial wymazywac niektóre zdania to raczej tam niebyl najgrzeczniejszy. Te fotki byly moze z 5 minut rozmowy ,a w sumie ona trwala z 3 godzinny :/ wiec kto jak woli ale skoro wstawil tylko te screeny (jesli jakies jeszcze zrobil) z jakiejs 1/36 caleg o zdarzenia to moim skromnym zdaniem cos zamalo tych dowodów. A i tak z innej stronny szkoda ze nie wstawil screena w którym wyzywa facu2468 ze pracuje na ulicy i jednym brzydkim slowem okreslil go ze jest "prostytutka".



#8 facu2468

facu2468

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 15 November 2013 - 19:47

Ja powiem ze ice tez nie jest święty, ale rozmawiałem z powersleidem dużo na skypie i tez przy większości bylem. Z jednej strony to go może trochę poniosło ale to dlatego ze ice nie dal dojść nawet do słowa tylko ciągle przytaczał tylko paragrafy nawet nie do końca na temat... a zaczęło się to przez stwierdzenie ze rozmowy 3 osób w rożnych miejscach mapy nie powinny się odbywać na czacie głównym, no to przepraszam bardzo ale do czego on jest ? Lecz Ice nawet nie odpowiedział na te pytanie "gdzie prowadzić taka rozmowę?" bo nie miał jak choć miał do tego pretensje. Przy okazji mogę także dodać że mnie w czasie tego obraził przez co w obronie stanął powersleid i nowa kłótnia się zaczęła po czym jak mu powiedziałem co na ten temat myślę to ja dostałem bana tylko że czasowego ... :/ 



#9 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 15 November 2013 - 20:58

Jezeli obraza cie operator lub jakikolwiek inny gracz to powinienes zrobic zdjecia i natychmiastowo skarge napisac, moze to byc nawet skarga prywatna do mnie. Jednak, jezeli nie masz dowodow graficznych to nie mamy o czym mowic w tym momencie.

 

Trzeba tez odroznic slowa powiedziane w zarcie od tych, ktore sa faktycznie celowa obraza. Jak mi wiadomo, Ice napisal "facu zarabia ulica", co bylo zartem. O ile mi wiadomo, jest to jedyna rzecz, ktora mozna podciagnac pod "obraze".

 

Dementuje tez teze jakoby Ice nie potrafil wyjasnic dlaczego wasza rozmowa nie powinna byc na czacie globalnym. Podobno napisal trzy powody, po pierwsze - przeszkadza innym w grze, po drugie powinniscie znalezc takie miejsce, w ktorym moglibyscie spokojnie i prywatnie rozmawiac, a po trzecie zaproponowal by dzialo sie to na msg lub TS. Musicie pamietac rowniez, ze czat administracji jest 10 razy gorszy niz wasz, nie mamy wiec mozliwosci dokladnie sledzic kazdej rozmowy, wiec nieporozumienia rodza sie bardzo latwo. Dlatego moze czasami zamiast pyskowki lepiej porozmawiac spokojnie i nie analizowac kazdego zdania.

 

Dodatkowo prosze o uszanowanie regulaminu tego dzialu. To sie tyczy postow innych ludzi, ktore w wiekszosci usunelam.


  • Ramor97, tjanusik i JASIO007 lubią to

 


#10 Powersleid

Powersleid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Powersleid

Napisano 15 November 2013 - 21:34

Problem ze w tedy gdy napisalem temat chwile pózniej popsul mi sie komputer i stracilem wszystkie screeny, a i jesli  ten tekst byl zartem to by nie na miejscu.



#11 facu2468

facu2468

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 15 November 2013 - 21:51

A wiec tak. Grey moim zdaniem to wyczuć czy to żart podczas takiej rozmowy na czacie to nie jest tak jak myślisz a ice porostu potem się wykręcał ale pomińmy już to o mnie bo screenów dokładnie z tego dnia co to pisał to nie mam. Chociaż te powody ice nie miały za bardzo sensu bo rozmowa się toczyła o Migo jak pamiętam. Który za przeproszeniem się wpierdzielał we wszystko i chcieliśmy porozmawiać porostu na ten temat, a wątpię ze to przeszkadzało komuś poza ice, akurat będę zrzuca wszystko i szedł nie wiem na hydrę się kłócić bo to bez sensu gdzie jeszcze kilka osób tez coś o nim wtrąciło, a tak po za tym to sami pomyślcie jak w co najmniej 3 osoby rozmawiać na msg, a na dodatek nie każdy ma ts lub nie wchodzi, a wiec to trochę argumenty bez sensu. Zdaje sobie sprawę jak wygląda czat administracji bo bawiłem się kiedyś w serwery mniejsze, a na początku to była zwykła rozmowa lecz jak pamiętam to się rozkręciła w kłótnię. 


  • Powersleid lubi to

#12 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 15 November 2013 - 23:20

Jak dotad nie wyraziles szczerej skruchy, a jest to podstawowy warunek dostania unbana.


 


#13 Powersleid

Powersleid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Powersleid

Napisano 15 November 2013 - 23:45

wiem ze nie powinienem do konca tak sie klucic i uzywac  niektorych slow  ale uwazam ze nie zostalem osadzony w 100% slusznie ale poprostu juz mi nerwy puscily



#14 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 16 November 2013 - 00:27

Znowu ktoś się powołuje na moja osobę. Można jakiś dowód że uczestniczyłem w tej rozmowie lub w jakikolwiek prowokowałem do niej. Bo z tego co pamiętam to rozmowa tyczyła się pomiędzy wami a Icem a ja sobie statek robiłem dla Ica. Proszę mnie nie mieszać, chyba ze jest inaczej co zapewne potwierdzi jakiś screen. 



#15 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 16 November 2013 - 10:47

"Migo jak pamiętam. Który za przeproszeniem się wpierdzielał we wszystko"

Szczerze to raczej znam migo za dobrze i raczej na pewno nie wtrąca się w nie swoje sprawy. Chyba że któryś z was o nim rozmawiał (co jest niestosowne) to raczej ma prawo się wypowiedzieć

 

Powiedzcie po prostu że zawiniliście, sprostujcie całą aferę przeproście i tyle - nie masz dowodów masz przegraną sprawę. 



#16 facu2468

facu2468

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 November 2013 - 11:16

Migo już chyba skleroza bierze bo akurat się wpieprzałeś we wszystkie rozmowy miedzy ice a powersleidem jak coś tam sobie wyjaśniali i o to była później ta rozmowa... A screenów nie mam lecz pamiętam to dobrze. A ty Pawela szczerze to widać ze nie wiesz do końca o co chodzi bo migo nie wiem jak teraz ale wtedy akurat tak było, musiał wszędzie dodać swoje piec groszy po czym jak zaczęliśmy to wyjaśniać z migo to ice'owi zaczęło przeszkadzać...  

 

A nawet jeśli to po części zawinił każdy z tego konfliktu moim zdaniem a chce własnie to wyjaśnić. I żeby każdy się przeprosił i sztamę trzymał, a ty Pawela tez nie masz racji do końca bo to ze screenów nie mamy to nie znaczy ze tego nie możemy wyjaśnić...


  • Powersleid lubi to

#17 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 16 November 2013 - 12:16

Po to wprowadzamy takie zasady, zeby nie bylo niedomowien. Jezeli nei ma niezbitych dowodow, to prosze byscie nie rozmawiali na ten temat. Rozmawiajmy jedynie na podstawie tego, co zostalo juz zamieszczone.

 

Poza tym dopoki Powersleid nie przeprosi i nie obieca poprawy, nie dostanie unbana. Dzisiaj gracz mi rowniez powiedzial, ze kiedys jego rowniez obrazal. Nie chce by  takie rzeczy sie powtarzaly. Po to mamy serwer by przyjemnie na nim spedzac czas i robic cos razem, a nie porozniac sie klotniami ;)


 


#18 facu2468

facu2468

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 November 2013 - 12:47

No ale grey, to ze screenów nie mamy to nie możemy wyjaśnić tego ? no przepraszam bardzo ale to trochę bez sensu jak nie chcecie nieporozumień na serwerze ...



#19 Powersleid

Powersleid

    Nowy

  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Powersleid

Napisano 16 November 2013 - 12:52

No ok już nie będę wyrażał się nie kulturalnie. I nie będę utrudniał graczom życia. Ale szczerze na pewno znajda się gracze którzy stwierdza ze bylem dla nich miły, niestety wydaje mi się ze te osoby nie korzystają z forum. 

Tok wydarzę które się tam potoczyły:

Na początek Kaban dal mi ostrzeżenie i trochę z nim galem, później Migo zaczął się wtrącać w nasza rozmowę i facu się wkurzył, zaczęła się dyskusja. Gdy kaban wyszedł i prawie byliśmy przy końcu rozmowy z migo, nagle ice zaczął się czepiać. I kłótnia ruszyła na nowo. Toczyła się tak z 3 godzinny z przerwami (dostałem muta ale facu nie), po jakimś czasie facu dostał bana i mute mi się skończył. Po jakimś czasie zaczęliśmy się z ice wyzywać trochę zbyt ostro i on mi bana.

W nerwach powiedziałem za dużo i myślę ze ice także a mogę przeprosić Ice ale on chyba powinien wtedy tez przeprosić mnie.

 

Mam nadzieje ze ten komentarz zakończy ta kłótnie.



#20 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 16 November 2013 - 13:06

No ale grey, to ze screenów nie mamy to nie możemy wyjaśnić tego ? no przepraszam bardzo ale to trochę bez sensu jak nie chcecie nieporozumień na serwerze ...

Jak dla mnie tamta sprawa zakonczyla sie w momencie dostania bana przez Powersleida dlatego nie trzeba jej odkopywac. Po to jest system kar, zeby ktos wracajacy z bana mogl zaczac od nowa bez obciazajacych go zarzutow. Jedyne co moze zrobic to poprawic swoje zachowanie i nie dopuscic by wiecej tego typu sytuacje sie powtorzyly. Tlumaczenie zdarzen nic nie zmieni, poniewaz ban byl zasadny.

To jest wlasnie problem niektorych ludzi, ktorzy prosza o unbana w tym dziale, ze nie znaja  tak naprawde regulaminu i pra w zaparte, ze wina nie lezy po ich stronie. Zwlaszcza jezeli chodzi o jakies konflikty slowne.

 

Dodatkowo Powersleid, wiedz ze administracja nie "czepia sie" lecz stara sie by gra na serwerze przebiegala w dobrej atmosferze. Zmien nastawienie to moze nie bedziesz mial wiecej problemow.

Unban.

 

Dodam tylko, ze to byl juz jego CZWARTY ban, wiec jezeli zdobedzie nastepny, to juz sobie tu nie pogra.