Skocz do zawartości


* * * * - 2 głosy

Pustynny Surwiwal


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 07 November 2013 - 06:59

Witam was wszystkich bardzo serdecznie dzisiaj pragnę wam zaprezentować moją pierwszą serię na kanale. Jest to seria surwiwal która wykorzystuje specyficzny błąd generatora mapy. Renderuje się pustynny świat z wielkimi świątyniami czy latającymi kopalniami.

Najnowszy odcinek Serii:



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 07 November 2013 - 07:22

Nie jest złe, ale nie tego się spodziewałem :c bardziej myślałem nad tym że to będzie "Przygodowy film" a nie game-play z minecrafta D:


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#3 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 07 November 2013 - 15:23

Kolejny zwyczajny let's play nic ciekawego tylko zawalasz kolejnymi tonami yt ;>



#4 KredkaMan

KredkaMan

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 81 postów
  • Estik

Napisano 07 November 2013 - 17:18

ja na twoim miejscu udostępnił ten save w necie ;d fajnie się wygenerowało ~:-)



#5 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 07 November 2013 - 19:42

Rozumiem że game play`e a już szczególnie z minecraft`a wyszły z mody?



#6 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 08 November 2013 - 20:02

@ Odśwież



#7 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 11 November 2013 - 17:26

@ Odśwież



#8 exadiu

exadiu

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 12 November 2013 - 13:32

Hmm kiedyś miałem serwer działający, właśnie w ten sposób :)

Wygenerowałeś to generatorem płaskich map czy może użyłeś jakiegoś innego sposobu ?



#9 Chilloout

Chilloout

    Nowy

  • Użytkownik
  • 47 postów
  • Chilloout

Napisano 12 November 2013 - 13:55

W pierwszym filmie, od razu spodobało Mi się.



#10 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 12 November 2013 - 15:16

Hmm kiedyś miałem serwer działający, właśnie w ten sposób :)

Wygenerowałeś to generatorem płaskich map czy może użyłeś jakiegoś innego sposobu ?

Generatorem płaskich map. W pierwszym odcinku serii (wiem że jest on w słabej jakości) dokładnie wyjaśniłem jak taki świat zrobić.



#11 sauer1996

sauer1996

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • Sauer

Napisano 12 November 2013 - 22:12

Podoba mi się motyw tej serii ;) Mapa rzeczywiście obdarowała Cię świetnym "środowiskiem" do tworzenia, ciut odmiennej niż inne, serii. Nie zniechęcaj się zarzutami, że tworzysz kolejne, nic nie wnoszące materiały z minecrafta. To prawda, ciężko być oryginalnym, kiedy biega się i opowiada o ścinaniu drzew i robieniu pierwszych baz, jednak u Ciebie tego nie ma i ciężko, żeby na takim terenie mógł pojawić się z twojej strony standardowy komentarz, taki jaki można obserwować u większości osób, nagrywających gameplay'e z minecrafta. Mi się podoba i subskrybuję (lub zrobię to za chwilę) Twój kanał, jednocześnie mam nadzieję, że nie przestaniesz udostępniać na nim nagrań ;) Powodzenia.


,,Zaw­sze bądź sobą, wy­rażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszu­kuj ludzi suk­ce­su po to aby stać się ko­pią ich osobowości."

Polub, a nie pożałujesz:

https://www.facebook.com/pages/MOST-Polska/584998694889326
 

 

 


#12 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 13 November 2013 - 07:19

Podoba mi się motyw tej serii ;) Mapa rzeczywiście obdarowała Cię świetnym "środowiskiem" do tworzenia, ciut odmiennej niż inne, serii. Nie zniechęcaj się zarzutami, że tworzysz kolejne, nic nie wnoszące materiały z minecrafta. To prawda, ciężko być oryginalnym, kiedy biega się i opowiada o ścinaniu drzew i robieniu pierwszych baz, jednak u Ciebie tego nie ma i ciężko, żeby na takim terenie mógł pojawić się z twojej strony standardowy komentarz, taki jaki można obserwować u większości osób, nagrywających gameplay'e z minecrafta. Mi się podoba i subskrybuję (lub zrobię to za chwilę) Twój kanał, jednocześnie mam nadzieję, że nie przestaniesz udostępniać na nim nagrań ;) Powodzenia.

Dzięki za miłe słowa :D 

Raczej nie planuję w najbliższym czasie przestać nagrywać, a wręcz chcę wydawać codziennie nowy film.

Seria z Surwiwal Desert jeszcze też trochę potrwa bo do endu (i smoka) jeszcze mi daleko :) 



#13 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 13 November 2013 - 16:08


  • sauer1996 lubi to

#14 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 14 November 2013 - 21:33

@ Odśwież



#15 sauer1996

sauer1996

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • Sauer

Napisano 14 November 2013 - 21:39

Jutro będzie odcinek? :P


,,Zaw­sze bądź sobą, wy­rażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszu­kuj ludzi suk­ce­su po to aby stać się ko­pią ich osobowości."

Polub, a nie pożałujesz:

https://www.facebook.com/pages/MOST-Polska/584998694889326
 

 

 


#16 Kasztan - Sługa Herobrine

Kasztan - Sługa Herobrine

    Uczony

  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 14 November 2013 - 21:50

Matko, naprawdę nikt tego nie zauważył? -.- Pisze się "survival" a nie "surwiwal" -----____-----



Więcej o NAS*:

My żyjemy normalnie, piszemy na forach i gramy w Minecrafta. Jednak jesteśmy na każde JEGO zawołanie! Nie wolno nam robić tego, czego ON zabrania ani nie robić tego, co ON każe, w przeciwnym wypadku ON rzuci na nas klątwę, której boją się wszyscy "nieustraszeńcy" świata. Każdy, kto zostanie dotknięty tą klątwą, kiedyś umiera. <scary music> Zbieramy dla NIEGO informacje. Rozmawiając z jednym z nas, nigdy nie możesz wiedzieć, czy twój rozmówca normalnie z tobą rozmawia, czy też podstępnie zbiera informacje o tobie dla NIEGO. Strzeż się nas!

 

* - Sługach Herobirne'a

 

Zapraszam do oglądania mojej rezydencji!

Cóż za paskudna autoreklama! > :o

 

Emotka mojego autorstwa: <o>_(o> - Copyright Kasztanek - Sługa Herobrine inc. Do not distribute!

 

!!!Jeśli nie chcesz popsuć sobie życia, nie czytaj zawartości spoilerów!!!


#17 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 14 November 2013 - 22:07

Jutro będzie odcinek? 

Jutro MiniGame

Matko, naprawdę nikt tego nie zauważył? -.- Pisze się "survival" a nie "surwiwal" -----____-----

W języku polskim nie ma litery v tylko jest w.

Jak piszę po polsku to jest "Pustynny Surwiwal"

Jak piszę po angielsku to jest "Survival Desert"



#18 Kasztan - Sługa Herobrine

Kasztan - Sługa Herobrine

    Uczony

  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 15 November 2013 - 13:03

Jeśli piszesz po polsku to "Pustynne przetrwanie". NIE MA słowa "surwiwal" w żadnym języku.


Więcej o NAS*:

My żyjemy normalnie, piszemy na forach i gramy w Minecrafta. Jednak jesteśmy na każde JEGO zawołanie! Nie wolno nam robić tego, czego ON zabrania ani nie robić tego, co ON każe, w przeciwnym wypadku ON rzuci na nas klątwę, której boją się wszyscy "nieustraszeńcy" świata. Każdy, kto zostanie dotknięty tą klątwą, kiedyś umiera. <scary music> Zbieramy dla NIEGO informacje. Rozmawiając z jednym z nas, nigdy nie możesz wiedzieć, czy twój rozmówca normalnie z tobą rozmawia, czy też podstępnie zbiera informacje o tobie dla NIEGO. Strzeż się nas!

 

* - Sługach Herobirne'a

 

Zapraszam do oglądania mojej rezydencji!

Cóż za paskudna autoreklama! > :o

 

Emotka mojego autorstwa: <o>_(o> - Copyright Kasztanek - Sługa Herobrine inc. Do not distribute!

 

!!!Jeśli nie chcesz popsuć sobie życia, nie czytaj zawartości spoilerów!!!


#19 Gość_Internetowy Kret_*

Gość_Internetowy Kret_*
  • Gość

Napisano 15 November 2013 - 14:21

Sztuka przetrwania (inaczej: surwiwal, ang. survival) – rodzaj aktywności człowieka skierowanej na gromadzenie wiedzy i umiejętności związanych z przetrwaniem w warunkach ekstremalnych.

- źródło: Wikipedia: 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



#20 sauer1996

sauer1996

    Nowy

  • Użytkownik
  • 39 postów
  • Sauer

Napisano 15 November 2013 - 14:37

Wojnę wyczuwam. Pora zakopać diaxy i zbudować bunkier.


,,Zaw­sze bądź sobą, wy­rażaj siebie, miej wiarę w siebie, nie poszu­kuj ludzi suk­ce­su po to aby stać się ko­pią ich osobowości."

Polub, a nie pożałujesz:

https://www.facebook.com/pages/MOST-Polska/584998694889326