Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hejo...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skrzatek

Skrzatek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Skrzatek

Napisano 28 October 2013 - 21:45

A więc bez zbędnego wstępu...
Nazywam się Mateusz... urodzony w marcu 2000 roku... 

 

Krótko o sobie...

Jak już zapewne zauważyliście... lubię wielokropki... wyrażają tyle uczuć i mogą być przecinkiem i kropką w jednym... oprócz tego jestem pozytywnym człekiem zawsze pomocnym... również dość inteligentny i dziwny zarazem...

 

To może co lubię, nie lubię i o moim hobby...

Jestem dość zakręcony i odstraszam swoim zachowaniem innych... może dlatego, że lubię nożyczki, krew i szepczę innym "zadźgam cię i będę patrzył jak umierasz w cierpieniach" i jednocześnie się wszystkiego boję... co dla "słodkiego i grzecznego" chłopca jest normalne...

 

Nie lubię ludzi, którzy obrażają mnie, moje poglądy lub moich znajomych... gdy nie mam racji... i co najważniejsze... głupoty ludzkiej... (choć czasami mnie ona bawi)

 

O moim hobby...

Jako iż mój wiek nie pozwala zdecydowanie się staram się robić wszystko... piszę, rysuję i robię wszystko co pozwala mi na jakiekolwiek wyżycie się w sposób twórczy... sport nie interesuje mnie zbytnio... choć przez ok. 3 lub 4 lata uczęszczałem na zajęcia tenisa stołowego...

 

Mój kontakt z minecraftem...

Chyba historia jaka zazwyczaj... za pośrednictwem kumpla... potem szukanie na YouTube... i tak wciągnięty do sześciennego świata... przebywając na kilkudziesięciu serwerach poznałem inteligentnych i ogarniętych ludzi... z jednymi kontakt trwa, z innymi się urwał, ale te osoby miło wspominam...

 

Jak się tu znalazłem...

Tu też pewnie jak zazwyczaj... szykanie strona w google... blabla bla... anonimowe grzebanie... bla bla... potem jakoś nie szukałem informacji, aż w końcu... (czyt. dzisiaj) za pośrednictwem znajomego założyłem konto... i jestem...

 

Na koniec...

Jestem zmorą wielu osób... czepiam się stylistyki, ortografii i interpunkcji... zawsze staram się mieć rację... a jeśli kogoś uznam za "debila" to zdania nie zmienię... jednak poznanie mnie bliżej grozi chorobą jaką jest "odmienność" i "choroba psychiczna"... więc jeśli jesteś dobrym pracownikiem i typowym człowiekiem to uciekaj jak najszybciej...

I co najważniejsze... zawsze witam się używając "hejo..."

To co... chyba starczy... pa /)

 


  • Dawidn99 lubi to

29qfbdz.jpg


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 28 October 2013 - 21:51

czepiam się stylistyki, ortografii i interpunkcji

Hipokryta. Wiesz w ogóle, co to interpunkcja? Czepiasz się jej, a sam nie stosujesz się do niej w żaden sposób. :D


  • Raito i SandMander lubią to

#3 SandMander

SandMander

    Onii-Chan!

  • Użytkownik+
  • 950 postów
  • ja_twoj_fan

Napisano 28 October 2013 - 21:51

Witam witam, krejzolu w naszym teamie :D

Spoko mi twoja osobowość nie przeszkadza...

@topic Jakiej muzyki słuchasz?, a czy lubisz kucyki pony itp. :D


cc98e9956f0731463aa40d43bf4f3067919173a6


#4 DeltaT

DeltaT

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 539 postów

Napisano 28 October 2013 - 22:01

Witaj w naszych skromnych progach. 

Co cię do nas sprowadziło?



#5 XSzynszylowaX

XSzynszylowaX

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 114 postów
  • Eillistraee

Napisano 28 October 2013 - 22:03

...Hejo...

 

Jak tu już trafiłeś to świetnie :>.

Lubisz pierogi z mięsem?

Jakiej muzyki słuchasz?

Jaki masz obwód głowy?

Lubisz czytać? Jeżeli tak to mógłbyś podać jakie książki według ciebie są fajne?

Lubisz kawę z miodem (ew. herbatkę :3)?



#6 KillShoot

KillShoot

    Potępiony

  • Użytkownik+
  • 206 postów

Napisano 29 October 2013 - 07:36

Dołączam się do pytania o muzykę, prócz tego...

MROCZNE ELFY czy KRASNOLUDY?!



#7 Ryptun

Ryptun

    ✈ █ █

  • Użytkownik+
  • 1590 postów

Napisano 29 October 2013 - 09:18

lubię wielokropki...

Ale przecież to są te łamigłówki logiczne takie ;__;

 

wielokropki-przyklad.jpg

Lubisz łamigłówki?

A lubisz polonistki?



#8 Raito

Raito

    Sappy

  • Użytkownik+
  • 326 postów

Napisano 29 October 2013 - 15:00

Hipokryta. Wiesz w ogóle, co to interpunkcja? Czepiasz się jej, a sam nie stosujesz się do niej w żaden sposób. :D

Hypocrites are everywhere!

 

"Nie lubię ludzi, którzy obrażają mnie, moje poglądy lub moich znajomych"

W takim razie, kurczaki szkoda bo cię dopiero poznałam, do zobaczenia. Wiesz, tutaj nie licz na ludzkie miłosierdzie, to jest kraftszit.

Niech się klimatyzuje, żadnych ulg


TdLCuNf.gif xSI3p.gif

 


#9 Skrzatek

Skrzatek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Skrzatek

Napisano 29 October 2013 - 15:38

@topic Jakiej muzyki słuchasz?, a czy lubisz kucyki pony itp. :D

 

Co do muzyki... słucham tego co mi się spodoba... (np. ostatnio tylko The Dumplings)
Co do kucyków... a czemu ich nie lubić? W jakimś stopniu się w fandomie udzielam...

 

Lubisz pierogi z mięsem?

Lubisz czytać? Jeżeli tak to mógłbyś podać jakie książki według ciebie są fajne?

Lubisz kawę z miodem (ew. herbatkę :3)?

 

Pierogi z mięsem to jedyne pierogi jakie jadam...

Czytać... trochę... polecam Assassins Creed... teraz zabieram się za Baśniobór, który został mi polecony...

Herbata... <3 

 

MROCZNE ELFY czy KRASNOLUDY?!

 

MROCZNE ELFY...

 

Lubisz łamigłówki?

A lubisz polonistki?

 

łamigłówek nie... polonistki... jako iż nie raz słyszałem od nich pochwały w stronę opowiadań, recytacji i innych bzdetów to je lubię...


29qfbdz.jpg


#10 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 29 October 2013 - 17:07

No cześć, my się już znamy ;)

Co sądzisz o ludziach?
Lubisz strony typu kwejk itp. czy uważasz je za gunwo?
Jaki masz numer buta?
Czy lubisz bułki?



#11 DeltaT

DeltaT

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 539 postów

Napisano 29 October 2013 - 17:34

Jaki ja dla ciebie jestem?



#12 danielex10PL

danielex10PL

    Elsword

  • Użytkownik+
  • 328 postów
  • danielex10PL

Napisano 29 October 2013 - 17:47

Test umysłowy: 2+2x2=?


Dołączona grafika

#13 Skrzatek

Skrzatek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Skrzatek

Napisano 29 October 2013 - 17:53

 

Hipokryta. Wiesz w ogóle, co to interpunkcja? Czepiasz się jej, a sam nie stosujesz się do niej w żaden sposób. :D

 

Hipokryzja  – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

 

Sama interpunkcja to znajomość zasad wstawiania znaków interpunkcyjnych... (tak mnie uczono)

 

A więc... wiem czym jest interpunkcja, stosuję ją i hipokrytą nie jestem... korzyści żadnych z wytykania błędów nie czerpię i robiąc to nie wprowadzam w błąd do swoich intencji...

 

 

No cześć, my się już znamy ;)

Co sądzisz o ludziach?
Lubisz strony typu kwejk itp. czy uważasz je za gunwo?
Jaki masz numer buta?
Czy lubisz bułki?

 

Ludzie są mniej inteligentne niż Skrzatki... i mylą Skrzatki z krasnoludkami lub skrzatami... ale nie są aż tak źli...

Nie lubię, acz nie twierdzę, że to gunwo... czasem wejdę i zerknę...

36 lub 37... coś około tego...

Tak... bułki i chleb... ale taki zwykły... nie z ziarnami czy innymi gunwami...

 

Jaki ja dla ciebie jestem?

 

yyy... nie znam cię za dobrze, ale... jesteś ok... chyba...

* sięga po mikrofon *
czy ktoś dłużej przebywający w tym miejscu powie mi jaki on jest?
* odkłada mikrofon *

Test umysłowy: 2+2x2=?

 

hmmm... 2+2x2=2+4=6


29qfbdz.jpg


#14 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 29 October 2013 - 17:57

Diamond - okresowo powraca po banach i sieje spustoszenie głupoty ;__;



#15 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 29 October 2013 - 18:34

36 lub 37... coś około tego...

 

To już wiem, dlaczego nie znasz zasad interpunkcji, a myślisz, że je znasz. W 1gimnazjum miałem już rozmiar około 40, więc prawdopodobnie masz jakieś 10 - 12 lat. :D :D

 

BTW, mógłbyś chodzić w szpilkach mojej dziewczyny. Pasowałyby niemal jak ulał. :D


  • KillShoot lubi to

#16 Skrzatek

Skrzatek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Skrzatek

Napisano 29 October 2013 - 18:58

To już wiem, dlaczego nie znasz zasad interpunkcji, a myślisz, że je znasz. W 1gimnazjum miałem już rozmiar około 40, więc prawdopodobnie masz jakieś 10 - 12 lat. :D :D

 

BTW, mógłbyś chodzić w szpilkach mojej dziewczyny. Pasowałyby niemal jak ulał. :D

 

To teraz może ja...

1. Jak wywnioskowałeś, że nie znam zasad interpunkcji? To, że nie używam nie oznacza, że nie znam...

2. Jestem dość chudy, niski (przecie nick nic nie mówi) i mój rozwój fizyczne nie jest tak szybki jak u innych... lat 13... 1 gimnazjum...

3. Może i bym mógł... ale jakoś nie potrzebuję sobie dodawać wzrostu...

 

Będę to ciągnął, bo nie przyznam ci racji... mogę napisać "nie znam zasad interpunkcji" i sprawić ci radość, albo upierać się przy swoim... jeśli jednak nie znam zasad interpunkcji, to czekam na cytaty moich błędów językowych, bowiem każdy błędy popełnia i na nich uczyć się powinien...


29qfbdz.jpg


#17 AdamsRX

AdamsRX

    Did I ever tell you what the definition of insanity is?

  • Użytkownik+
  • 473 postów
  • AdamsRX

Napisano 29 October 2013 - 19:06

Chyba wszystko, co znalazłem. Pominę te wielokropki, bo to sensu nie miałoby. Więc jeśli jednak uważasz, że masz prawo komukolwiek wytykać jego błędy, to się jeszcze raz zastanów. :D



#18 Skrzatek

Skrzatek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Skrzatek

Napisano 29 October 2013 - 19:12

Chyba wszystko, co znalazłem. Pominę te wielokropki, bo to sensu nie miałoby. Więc jeśli jednak uważasz, że masz prawo komukolwiek wytykać jego błędy, to się jeszcze raz zastanów. :D

 

Ok... może do wytykania błędów prawa nie mam, ale zdania nie zmienię... brak 4 przecinków nie świadczy o braku znajomości zasad interpunkcji. Zgadzam się, są to błędy, ale nie jest ich tak dużo, by wypowiedzi nie miały sensu... oznacza to, że interpunkcję znam... po prostu popełniam błędy...


29qfbdz.jpg


#19 Raito

Raito

    Sappy

  • Użytkownik+
  • 326 postów

Napisano 29 October 2013 - 19:14

To już wiem, dlaczego nie znasz zasad interpunkcji, a myślisz, że je znasz. W 1gimnazjum miałem już rozmiar około 40, więc prawdopodobnie masz jakieś 10 - 12 lat. :D :D

 

BTW, mógłbyś chodzić w szpilkach mojej dziewczyny. Pasowałyby niemal jak ulał. :D

Troopek, z kolei słabo z twoją średnią buta. Mam 12 lat, jestem dziewczyną i mój rozmiar to 40-41. 37-38 to miałam w 3 klasie i przez jakieś pół 4.

 

Oto bardzo radę ważną daję ci ja. Nie mieszaj w inteligentne dyskusję się, ty o butach rozmiarach wypowiadaj się, jak Yoda przykazał ci.

 

Skrzatku- zapraszam do tematu w offtopie(wszystkie cokolwiek warte tematy są w offtopie, choć jest kilka nielicznych równie szanujących się poza nim), jeśli chodzi o mlp.

 

Too.. skoro udzielasz się w fandomie, na pewno masz kilka swoich faworytów. Tzn. którego kucyka lubisz najbardziej z mane6, a którego z całego serialu? Co sądzisz o Equestria Girls?


TdLCuNf.gif xSI3p.gif

 


#20 Skrzatek

Skrzatek

    Nowy

  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Skrzatek

Napisano 29 October 2013 - 19:29

Skrzatku- zapraszam do tematu w offtopie(wszystkie cokolwiek warte tematy są w offtopie, choć jest kilka nielicznych równie szanujących się poza nim), jeśli chodzi o mlp.

 

Too.. skoro udzielasz się w fandomie, na pewno masz kilka swoich faworytów. Tzn. którego kucyka lubisz najbardziej z mane6, a którego z całego serialu? Co sądzisz o Equestria Girls?

 

Na pewno zajrzę...

Z mane6 nie kto inny jak Rainbow Dash... i Fluttershy...

Z całego serialu CMC... i Discorda

Equesria Girls... nie ukrywam jak się dowiedziałem to oczekiwałem czegoś lepszego... poziom przeciętny... nie licząc typowej fabuły... muzyka to coś, czym głównie oczarowało mnie MLP... tu nie wyszła najgorzej, ale mogła być lepsza...


29qfbdz.jpg