Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shadery do wersji 1.6.4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Land

Land

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 October 2013 - 16:19

Witam chce zainstalowac shadery do MC 1.6.4 tylko zanim to zrobie mam kilka. Czy shadery tak jak tekstury maja rozne wersje robione wedlug upodoban tworcow? czy jest poprostu jedna wersja shaderow ? czy shadery sa kompatybilne z wersja 1.6.4 ? i polecacie moze jakas dobra strone z teksturami i shaderami do pobrania? bo planetminecraft.com nie dziala od wczoraj a byla bezkonkurencyjna przynajmniej wsrod tych ktore ja znam i nie mam za bardzo gdzie szukac ciekawych tekstur i shaderow



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Will

Will

    Zwiadowca

  • Użytkownik+
  • 1621 postów

Napisano 20 October 2013 - 16:26

1. tak

2. tak

3. na kanale roxmbplay jest duża paczka shaderów



#3 Land

Land

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 October 2013 - 17:19

A co najpierw mam instalowac tekstury czy shadery? bo tak sie zastanawiam czy jak wgram shadery a potem tekstury to czy przypadkiem efekt sie nie zepsuje



#4 Sarathin

Sarathin

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Sarathin

Napisano 20 October 2013 - 17:50

to są 2 zupełnie niezależne rzeczy

#5 Land

Land

    Nowy

  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 20 October 2013 - 19:28

a moglibyscie mi jeszcze powiedziec co zle robie? wykonuje krok po kroku tak jak gosciu na YT w opisie filmiku mowi zeby pobrac OptiFine ale on nawet nic z nim tam nie robi wiec na necie poszukalem co z tym zrobic wrzucilem do folderu mods i jak odpalam gre to jest tylko Mojang a potem gra sie wylacza.... instalowalem najpierw ten Minecraft Forge potem wrzucilem shader mod core do folderu mods i shadery do folderu shaderpacks i wszystko jest ok normalnie shadery moge wlaczyc w grze ale jak do folderu mods wrzucam ten optifine to crash

 

EDIT: macie jakies ciekawe shadery? sciagnalem SEUS ale to chyba nie to co szukalem



#6 SevoRevireV2

SevoRevireV2

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SevoRevireV2

Napisano 21 December 2013 - 20:45

Shadery na 1.6.4 Yeah ! Moze ktos mi podac linka do paczki shaderow ?