Skocz do zawartości


Zdjęcie

Halo : Wars

PBF

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
350 odpowiedzi w tym temacie

#1 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 20 August 2013 - 21:21



Pięć lat. Pięć długich lat. Tyle właśnie zajęło nam odbicie Harvestu. Na początku wszystko szkło gładko. Lecz to, co z początku miało być łatwym zwycięstwem, przerodziło się w pięcioletnie piekło. Niestety, Harvest już taki pozostał. To jedno wielkie piekło. Ale teraz, to piekło jest znowu nasze.

Od pięciu lat trwa wojna UNSC z sojuszem obcych, zwanym Przymierzem. Gdy Ziemia straciła kontakt z kolonią Harvest, wysłała jednostki wojskowe. Stwierdzono, że to nie rebelia, jak się spodziewano. To byli kosmici. Wojna, która rozpoczęła się wówczas, trwać będzie jeszcze dziesiątki lat.

Mimo oficjalnego odbicia Harvestu, walki na powierzchni wciąż trwają. Ostatnio został utracony kontakt z bazą Alpha na planecie. Już wkrótce zostaną tam wysłani żołnierze.

Gracz należy do oddziału komandosów ODST - Orbital Drop Shock Troopers, znajdującego się na pokładzie UNSC Spirit of Fire, statku klasy Phoenix. Wkrótce zostanie zrzucony na powierzchnię w jednoosobowej kapsule SOEIV, mieszczącej dwie bronie i jedną osobę. Ekwipunek będzie przydzielany zależnie od misji.

MG decyduje o tym, co gracze napotykają na swojej drodze, oraz o innych tego typu rzeczach. Po dodatkowe informacje zgłaszać się na PW.

Karta Postaci:

Imię, pseudonim i nazwisko:
Wiek:
Specjalizacja:
Wygląd:
Stopień:
Historia postaci:


Gracze:


Zdjęcia:

ODST:


SOEIV:


Spirit of Fire:


Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 20 August 2013 - 21:24

Rezerwuję sobie miejsce w składzie, jutro walnę podanie, ale raczej wczesnym po południem, muszę trochę się o uniwersum więcej dowiedzieć. ;-;


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#3 retsnow

retsnow

    Nowy

  • Użytkownik
  • 32 postów
  • retsnow

Napisano 20 August 2013 - 21:26

Ciekawe na pewno zagram zaklepuje posta :)



#4 Vermello

Vermello

    Władczyni Słoików

  • Użytkownik+
  • 592 postów

Napisano 20 August 2013 - 21:40

Zaklepuje

"Ja też nie mam tego z przodu i jakoś robię sobie"

~Sherds o robieniu sobie selfie.


#5 PoweredDragon

PoweredDragon

    All in one Bitches

  • Użytkownik+
  • 1206 postów
  • PoweredDragon

Napisano 20 August 2013 - 22:04

Ja bym zaklepał, ale raz grałem w halo i nie ogarniam i tak :F


Dołączona grafika

#6 Vermello

Vermello

    Władczyni Słoików

  • Użytkownik+
  • 592 postów

Napisano 20 August 2013 - 22:05

Mi się to z czymś kojarzy, ale nieogarniam, po prostu mi się nudzi ;d

"Ja też nie mam tego z przodu i jakoś robię sobie"

~Sherds o robieniu sobie selfie.


#7 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 20 August 2013 - 22:06

Znasz angielski? Jeśli tak, to proszę, oto wiki Halo.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


#8 Swetie13

Swetie13

    Czerwony Ultramarine

  • Użytkownik+
  • 141 postów
  • KotMarine

Napisano 21 August 2013 - 15:39

(Tu powstanie podanie. Niestety dopiero jutro;-;.)

Nie powstanie;_;


CdUV1rl.png

#9 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 21 August 2013 - 15:53

(A ja nie mam bladego pomysłu, w jaki sposób mam napisać historię mojej postaci .-.)


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#10 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 21 August 2013 - 16:00

(Co cię skłoniło do wstąpienia do wojska, jak zostałeś komandosem.)

Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


#11 Vermello

Vermello

    Władczyni Słoików

  • Użytkownik+
  • 592 postów

Napisano 21 August 2013 - 18:51

(Star warsy byłyby lepsze, więcej osób by się orientowało .-.)


"Ja też nie mam tego z przodu i jakoś robię sobie"

~Sherds o robieniu sobie selfie.


#12 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 21 August 2013 - 19:19

(Cóż, już w listopadzie planowałem tego PBF'a.)
  • KillShoot lubi to

Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


#13 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 31 August 2013 - 20:31

Imię, pseudonim i nazwisko: Martin Flach
Wiek: 23
Specjalizacja: Szturmowiec
Wygląd: Ogolony na łyso. Smagła twarz o surowym obliczu przekreślonym przez liczne blizny. Największa z nich biegła przez całą twarz. Od skroni po lewej stronie przez oko, nos, dalej przez kącik ust aż po szczękę. Więc wyglądał dość obrzydliwie. Posiadał kilkudniowy zarost.
Stopień: Kapitan
Historia postaci: [Uzupełnię to jak nadrobię braki w fabule :P ]


  • jammiNg lubi to

Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#14 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 31 August 2013 - 20:36

(Przyjęty.)

Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


#15 marmor4321

marmor4321

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 115 postów
  • marmor32

Napisano 31 August 2013 - 20:44

Imię, pseudonim i nazwisko: Michael "Czarny" Johnson
Wiek: 24
Specjalizacja: Snajper
Wygląd: Czarnoskóry, średniej wielkości ciemny irokez oraz zarost na twarzy. Jedna blizna przecinająca lewe oko.
Stopień: Szeregowy (Pasi? ;D)
Historia postaci: Michael od zawsze chciał być wojskowym. Kiedyś, mając 19 lat wstąpił do wojska. Życie jakoś mu się toczyło. Teraz jest komandosem w ODST.


05eb6cc92c6dbb6182a43a2cb37ce179.jpg

------------------------------------------------------------------------------------

Pomogłem? Daj diamencika. Nie pomogłem? Też daj :D A co Ci tam, jedno kliknięcie!


#16 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 01 September 2013 - 08:55

[Dobra ludzie nie zaklepujcie tylko stwórzcie karty]


  • jammiNg lubi to

Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#17 MikoGot

MikoGot

    Znawca

  • Użytkownik
  • 274 postów

Napisano 01 September 2013 - 15:50

[Cóż najwyżej dostanę warna ale czasem trzeba się poświęcić. Piszcie karty]


Dla tych co lubią opowiadania o przetrwaniu, eksploracji i rozbudowie: http://faris2kolonia.blogspot.com/


#18 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 01 September 2013 - 16:43

Welp, nie wyszedł wam ten PBF.


MODI RULZ!!!! ok


#19 jammiNg

jammiNg

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 159 postów

Napisano 14 September 2013 - 19:20

@Refresh. Akcja reaktywacja.

@marmor - Jak w Wojsku Polskim, najwyższy dostępny to Kapitan.

Jammigus Forumowus (zwany także Pimpkiem, Jammigiem, Jamnigiem, Jammingiem, Jamnikiem, Jamnikiem-O-Tysiącu-I-Jednym-Pytaniu) - rzadki gatunek użyszkodnika, występujący jedynie w działach Gry Forumowe, Forumowe RPG i podobnych. Zapada w sen zimowy od października do kwietnia.

 

KNiEx.gif Landscape.png FXoxT.gif

 

  ▲  

▲ ▲

 


#20 oskaoska

oskaoska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 193 postów
  • HallowNightmare

Napisano 14 September 2013 - 20:12


Imię, pseudonim i nazwisko: Władimir Zachovsky
Wiek:46
Specjalizacja:Ciężki szturmowiec
Wygląd:Ma potężną posturę, jest szeroki w barach, ma mnóstwo blizn na twarzy i ciele po latach potyczek i walk. Jest biały i ma niski potężny głos.
Stopień:Weteran Wojenny (jak nie ma takiej rangi to kapitan)
Historia postaci:
Władimir jest wieloletnim weteranem wojennym, który przeżył wiele wojen. Panuje po mistrzowsku prawie każdym karabinem. Wydawałoby się, że każdy by chciał nim być, ale Zachovsky ma straszną przeszłość. Jego rodzina umarła w wypadku samochodowym, przyjaciele w bitwach, a on sam musiał pozabijać mnóstwo ludzi. Nienawidzi swojej pracy, ale wie, że już stracił swoje życie i nie pozostaje mu nic innego niż oddać się w objęcia alkoholu i wojen, bowiem tylko pomaga mu zapomnieć o swojej przeszłości.


Bound-by-Flame-header.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PBF