Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakim typem budowniczego jesteście?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cego

Cego

    Geek

  • Użytkownik
  • 75 postów
  • c_g

Napisano 19 August 2013 - 21:40

 Hej Wam!


 Temat w którym macie prawo do zareklamowania siebie, tj; pochwalenia się tym, jaki styl, dziedzinę, ogółem, co reprezentujecie budując na trybie kreatywnym w minecraft. Możecie tutaj dodać ciekawy tekst, interesujący projekt, fajny film czy miłe dla oczu zdjęcia. Zaczynając ode mnie, to jestem typowym "wszędobylskim", to jest, lubię niezbyt duże projekty, a coś mniejszego, bardziej zajmującego. Chociaż poniekąd kiedy biorę się za coś długiego, jestem w stanie pracować nad tym naprawdę długo. Do tego lubię również tworzyć mechanizmy redstone, co jest kolejną, jedną moim zdaniem, z najlepszych opcji w minecraft.

 

 A jak z Waszymi projektami ; ) ?



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 radekrad

radekrad

    Noscoper

  • Użytkownik+
  • 997 postów

Napisano 19 August 2013 - 21:45

Jak się za coś wielkiego zabieram, to czasem nie kończę ;_; Ogólnie lubię średniowieczny styl i bawienie się redstone.


giphy.gif


#3 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 19 August 2013 - 21:46

Lubię "bawić się" w "Dom nie do poznania". Przerabiam wówczas projekty innych graczy, swoje stare, lub chatki osadników - tak aby cieszyły oko.
"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

#4 Dawidn99

Dawidn99

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 821 postów
  • Dawidn99

Napisano 19 August 2013 - 21:50

Ja zazwyczaj gdy coś buduję to na płaskim świecie aby przenieść to potem za pomocą scheamtu na serwer

No wiadomo nowe budowle na dodatek jakieś spawny, nie spawny itd. xD

Ogółem zabrałem się ostatnio za zrobienie wielkiego spawna serwer FB. xD



#5 czacza22

czacza22

    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Użytkownik+
  • 150 postów

Napisano 19 August 2013 - 21:53

Ja często robię jaskinię i dookoła niej są niewidocznie normalnie mechanizmy zapalające światło, blokujące drzwi, odsłanianie skrzyń, wysuwanie schodków będacych kanapą, dźwięk przy wchodzeniu i wychodzeniu z schronienia. Buduję też jedno miasto z siostrą, ale nie pasują mi nigdzie jej bunkry z drewna D:
1281563-warzywa-ogorek-zielony-lato-harv

#6 Enderbercik

Enderbercik

    Enderghast

  • Użytkownik+
  • 169 postów
  • EnderBercik

Napisano 19 August 2013 - 21:55

Jak już coś buduje, to zwykle jest duże (i czasem z tego powodu nie kończę).

W przeciwieństwie do znacznej większości graczy nie lubię budować średniowiecznych budowli i wychodzi mi to słabo. Najbardziej lubię jakieś miejskie budowle (stacja metra, wieżowce, systemy autostrad), zbudowane w nowoczesnym stylu (duża ilość szkła i półpłytek kamiennych) oraz wykorzystujących system redstone.



#7 Na pewno nie bout

Na pewno nie bout

    กʕ ͡·ᴥ ͡· ʔก

  • Użytkownik+
  • 1001 postów
  • OgrudnikShowuptv

Napisano 19 August 2013 - 21:56

Ja najczęściej buduje podziemne tunele z stone bricka z podłogą ze stone slabów. Na ogół nie lubię budować ładnie, tylko użytecznie.



#8 RaTmAnPL

RaTmAnPL

    Artysta - Viking

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • RaTmAnPL

Napisano 19 August 2013 - 22:04

Albo duże projekty, albo jakieś mniejsze na zrelaksowanie.

Mam ten problem że czasem porzucam swoje nieskończone projekty. Najczęściej z lenistwa.


"In a time before time somebody attacked somebody"

~ Ludzkie dziecko do ludzkiego dziecka.


#9 Krystiank1410

Krystiank1410

    Snek

  • Użytkownik+
  • 165 postów

Napisano 19 August 2013 - 22:35

Często jedynie pomagam w budowaniu innym, czy to w większych, czy mniejszych projektach, niezależnie od typu, bo zazwyczaj mam konkretne instrukcje. Jednak gdy mnie coś zainspiruje i zachęci, oraz jeśli to ma miejsce w trybie survival, stały napływ materiałów, to robię już głównie wielkie, górskie twierdze, proste w planowaniu, mające jednak wyglądać tak, aby odstraszyć potencjalnych najeźdźców. Głównym budulcem w tym przypadku jest stone brick, którego czasem jest aż za dużo, więc z każdą kolejną twierdzą odkrywam i stosuję nowsze rozwiązanie i stosunkowo zaczynam wypełniać luki i braki w konstrukcji. Mimo, że przede mną jeszcze długa droga, to myślę, że idzie to w dobrym kierunku..


  • Lotos69 lubi to

uQcilSi.jpg?1


#10 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 20 August 2013 - 20:58

Ja to zawsze wyrównuje, ew. wykopuje sporo miejsca a potem to jakoś dekoruje, robię ściany, daję jakieś mebelki czy coś.

Nie lubię budować jakichś epickich budowli czy Pixel Artów, bo zawsze mi to nie wychodzi ._.


MODI RULZ!!!! ok


#11 Walet

Walet

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 304 postów

Napisano 23 August 2013 - 17:21

Ja mam taką przypadłość, że każdy budynek musi być tzw: realny, to jest że nie robię budynku 20x20 bez żadnej ściany wewnątrz. Czasami jest to przydatne, niestety częściej mi tylko szkodzi. :0


q19TCb3.png


#12 CatX

CatX

    Nowy

  • Użytkownik
  • 16 postów
  • GaGaCatX

Napisano 23 August 2013 - 17:48

Ja lubię małe formy, głównie w stylu klasycznym/średniowiecznym, i staram się wszystko "wyposażyć" jak należy, tzn. mebelki, kwiatki w doniczkach itp. Tutaj możecie zobaczyć:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Trochę ostatnio zaniedbałam mój profil, ale postaram się wkrótce dodać kilka nowych projektów :)



#13 ZzoMan

ZzoMan

    Nowy

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 24 August 2013 - 15:01

Komputery czy inne projekty z redstone :)



#14 RotrnPL

RotrnPL

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • RotenPL

Napisano 24 August 2013 - 15:37

Ja lubię budować różnorakie budowle z DREWNA.



#15 Sepris

Sepris

    Hodowca Dinozaurów.

  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Antycypator

Napisano 24 August 2013 - 15:54

Uwielbiam budować z drewna i piaskowca, Lubię łączyć drewniane elementy z liśćmi, preferuję naturalny lub stary styl. Lubię tworzyć nieregularne powierzchnie, prawie zawsze do budowli wykorzystuję schody. Do gigantycznych projektów nie mam cierpliwości. Tworzenie systemu korytarzy czy domu pod ziemią też lubię.

 

Kamienia czy cobble'a nie trawię. Wełna jak dla mnie nie jest budulcem... wełniany dom, jak to w ogóle brzmi?

Nigdy nie buduję sobie jako tako wielkiego domu, potem denerwuje mnie latanie z miejsca na miejsce kiedy wszystko jest w innym miejscu.

Redstone to moja zmora, nigdy nie czułem potrzeby tworzenia jakiś mechanizmów.


Peace is a lie, there is only passion.

Through passion, I gain strength.

Through strength, I gain power.

Through power, I gain victory.

Through victory, my chains are broken.

The Force shall free me.

 

 


#16 kubek121

kubek121

    Nowy

  • Użytkownik
  • 33 postów
  • kubek121

Napisano 25 August 2013 - 16:45

Ja uwielbiam robić budowle renesansowe jak i czasem średniowieczne. Gdy dodali do mc utwardzoną glinę zaczołem z niej robić cuda. :D

#17 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 27 August 2013 - 11:19

Ja uwielbiam robić budowle zakrojone na wielką skalę, a potem stwierdzić, że "Pierdoczę jestem noobem i nie umiem, kijowe .-." i usunąć zapis xd.


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#18 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 27 August 2013 - 11:28

Niestety. Mam wiele pomysłów, ale jak się już do tego zabiorę to zwykle wygląda kijowo, zresztą jestem zbyt leniwy by ukończyć jakiś większy projekt ;_;


  • Damianex1234 lubi to

#19 thepigmansuper

thepigmansuper

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów
  • pigmansuper

Napisano 28 August 2013 - 20:37

Lubię budować, ale mimo wszystko nie zbyt mi to wychodzi... Lubię budować podziemne bazy z kamiennych cegieł, areny do minigier typu splegg z gliny. Większych projektów nie tworze bo tak jak Maślak mam ;(



#20 Rafax011

Rafax011

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 836 postów

Napisano 28 August 2013 - 20:40

Ja w ogóle nie umiem budować, ale lubię budować w stylu średniowiecznym. Niestety, robię to bardzo rzadko i mi nie wychodzi.