Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowy kącik Rapu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 15 August 2013 - 13:22

Wyczuwam typowy lekki hejt na tede, jakby rymować nie umiał to bym nikt go nie słuchał i by tylu kawałków nie wypuścił, a co ta akcja w Kołobrzegu ma do jego umiejętności rapowania, i Peja sloń dobrymi raperami, dla ludzi ulicy na pewno.

No sorry,ale jak Tedziu drwi z ludzi którzy są biedni,i wyzywa ich od "Sprzedajnych ku**w" to nie dziwie się,że jest na niego hejt.

A słuchają go w 80% Warszawiacy (I 65% Tych warszawiaków co go słucha,za biedna to nie jest).


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#42 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 15 August 2013 - 13:51

Wiedzę że szanowny Pan Kondziu nie zna się na rapie. Rap jest po to żeby pokazać ludziom że z nawet najgorszych momentów idzie się podnieść. Ile o tym rapował Eminem np. o jego córkach, byłej żonie itp. A nie po to żeby wiedzieli ile ten raper od siedmiu boleści ma kapuchy. 


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#43 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 15 August 2013 - 13:52

Wiedzę że szanowny Pan Kondziu nie zna się na rapie. Rap jest po to żeby pokazać ludziom że z nawet najgorszych momentów idzie się podnieść. Ile o tym rapował Eminem np. o jego córkach, byłej żonie itp. A nie po to żeby wiedzieli ile ten raper od siedmiu boleści ma kapuchy. 

Ale już nie zaczynaj go prowokować


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#44 -=Kondziu=-

-=Kondziu=-

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Konndzzio

Napisano 15 August 2013 - 14:29

Jakoś specjalnie się znam ale się interesuje, np. Tede, Eldo. Śmieje się z polaczków cebulaczków, katolików i z hipsterów, mnie to nie robi bo nie jestem żadnym z nich i sam się z nich śmieje, nie prowokuje, nie mam ani ochoty ani powodu by się spinać na forum z powodu rapu.



#45 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 15 August 2013 - 18:30

Ja się nie spinam, tylko staram się Ci powiedzieć jaki on naprawdę jest. Słuchaj sobie go jeśli tak uważasz. Ja Ci nie będę wchodził w drogę. Peac Bro! :D


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#46 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 15 August 2013 - 21:31

Co nie zmienia faktu że Tede to ...


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#47 Imael

Imael

    Żyd

  • Użytkownik
  • 513 postów
  • Imael

Napisano 16 August 2013 - 14:33

Nie wiem czy znacie



JP


#48 BlueCraft

BlueCraft

    Nothing is true. Everything is permitted.

  • Użytkownik+
  • 390 postów
  • _BlueCraft

Napisano 28 August 2013 - 21:43

@

R

E

F

R

E

S

H


76561198109582802.pnga236b623bd49a4c97b20fc5e56209d1b.jpg


#49 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 29 August 2013 - 00:10

Hmmm, zgubiłem się w internecie, ale znalazłem tam pewną raperkę, Lady Sovereign. Tutaj macie coś:

Nieco za cicho jak dla mnie tutaj rapuje, aczkolwiek ciężko powiedzieć, żeby brakowało jej flowu:



xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#50 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 29 August 2013 - 08:48

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 



Wróć do Muzyka i film