Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowy kącik Rapu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 12 August 2013 - 10:19

A polskich rapsów ktoś słucha? Może i większość to, jak to ładnie określił mój nauczyciel muzyki, "Ojciec mnie dotykał do 10 roku życia", ale niektóre kawałki i wykonawcy są bardzo dobrzy. Mi ostatnio spodobał się ten kawałek.

Grubsona też lubię.

Btw. Macklemore jest spoko, rap to nie tylko starsze kawałki, te nowe też są spoko. Klasyka jest fajna ale po co skreślać nowości? Co prawda w rapie liczy się głównie przesłanie(z tego co wiem) ale czemu by czasami nie odsłuchać sobie utworu "4fun"? Nie zwracając uwagi na to jak bardzo artysta "sprzedał się" czy "robi pod publiczkę". Wszak muzyka ma sprawiać przyjemność słuchającemu, a to, że ktoś trzepie na tym kokosy to już czysto teoretycznie sprawa drugorzędna. Ja ogólnie jakoś zbytnio rapu nie słucham... a przynajmniej nie tak często, żeby mieć ulubionych wykonawców.

Mnie nie dopisuj bo i tak dostanę bana xD

Ludzie którzy robią rap dla kasy,są jak ci raperzy co robią teksty do reklam Mc Donald's.

Ogółem środowisko ich nie przyjmuje,i wyklucza ich.

Polscy raperzy są mentalnie związani z biedą.

Jak jakiś koleś pisze teksty typu "Mam hajs,liż mi stopy" lub "Zabiję twoją matkę" jest od razu dissowany.

 

Przykładem polskiego celebryty jest Tede.

Może w Ameryce jego rap i mentalność do kasy by się sprzedało (Patrz.Macklemore),ale w Polsce środowisko poważniejszych raperów nie traktuje go poważnie.

 

Tak jak już powiedziałem,polscy raperzy piszą głównie o życiu,i nie lubią ludzi którzy robią to dla kasy.


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 12 August 2013 - 11:13

@up większość, ale jednak zawsze się znajdą typowi raperzy-pozerzy (np. Firma, rapują o śmierci dla konfidentów, a gdy ktoś włamał im się na serwerownie złożyli sprawę na policji). Albo jeszcze gorsza odmiana rapu (mam na myśli gorsza pod względem samego charakteru utworów i ich wielkiego sensu) czyli rap dla dresów. Po prostu mnie krew zalewa kiedy ktoś puszcza Hemp Gru, albo tego typu inteligentów od "Joł joł policja ssie, a my jesteśmy fajni bo jesteśmy ziomki, a wy ssiecie, a litwini ssą, bo my jesteśmy mega super epic fajnie lololololololo djt podsm i jeszcze kilka fajnych skrutuff".

A btw. to macie nieco oldschoolowego rapu od Eazy'ego:




xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#23 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 12 August 2013 - 11:20

@up większość, ale jednak zawsze się znajdą typowi raperzy-pozerzy (np. Firma, rapują o śmierci dla konfidentów, a gdy ktoś włamał im się na serwerownie złożyli sprawę na policji). Albo jeszcze gorsza odmiana rapu (mam na myśli gorsza pod względem samego charakteru utworów i ich wielkiego sensu) czyli rap dla dresów. Po prostu mnie krew zalewa kiedy ktoś puszcza Hemp Gru, albo tego typu inteligentów od "Joł joł policja ssie, a my jesteśmy fajni bo jesteśmy ziomki, a wy ssiecie, a litwini ssą, bo my jesteśmy mega super epic fajnie lololololololo djt podsm i jeszcze kilka fajnych skrutuff".

A btw. to macie nieco oldschoolowego rapu od Eazy'ego:



Akurat HG jest całkiem dobre,ale fakt,słuchają tego w większości dresy :/

 

To i coś ode mnie ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=sNPnbI1arSE


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#24 Imael

Imael

    Żyd

  • Użytkownik
  • 513 postów
  • Imael

Napisano 12 August 2013 - 15:08

A też bym się dopisał..

Nick:Imael
Rapuję:Tak

Ulubione zespoły/wykonawcy: Łona, Paktofonika, Ja


JP


#25 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 12 August 2013 - 15:31

Imael słucha rapu?

devinporter.jpg


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#26 Imael

Imael

    Żyd

  • Użytkownik
  • 513 postów
  • Imael

Napisano 12 August 2013 - 16:30

Imael słucha rapu?

 

devinporter.jpg

Owszem słucha.

 


 

Takie prawdziwe....


JP


#27 sebek5251

sebek5251

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 12 August 2013 - 17:26

Nick: sebek5251
Rapuję:Tak
Ulubione zespoły/
wykonawcy: Funky polak

#28 BlueCraft

BlueCraft

    Nothing is true. Everything is permitted.

  • Użytkownik+
  • 390 postów
  • _BlueCraft

Napisano 12 August 2013 - 19:00

Dopisałem Imaela i sebka


76561198109582802.pnga236b623bd49a4c97b20fc5e56209d1b.jpg


#29 Imael

Imael

    Żyd

  • Użytkownik
  • 513 postów
  • Imael

Napisano 12 August 2013 - 22:54

W ogóle polecam tego rapera pewnie nikt z was nie zna:



JP


#30 Wojor

Wojor

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 475 postów

Napisano 13 August 2013 - 00:10

Chyba skądś kojarzę tego szelmowatego rapera. Syzyf jeden ;-;
 

A żeby nie było pusto to łapcie śuper mega śłittttt chicano rap:


Tylko kolorystyka taka nie fajna bo od Sureños ;-; (Jakby ktoś nie wyczuł to wolę Bloodsów i Norteños, jakoś tak się z nimi bardziej asymiluje).


xW3eEqn.png

 

"Bezczynność z powodu strachu, przed ryzykiem to nic innego, jak śmierć za życia."


 


#31 BlueCraft

BlueCraft

    Nothing is true. Everything is permitted.

  • Użytkownik+
  • 390 postów
  • _BlueCraft

Napisano 13 August 2013 - 15:21

W ogóle polecam tego rapera pewnie nikt z was nie zna:


Nie przypadł mi do gustu;-;

Jakiś typowy szelma.

Ostatnio spodobał mi się też Eminem, dopisuje go do mojej karty.:D


76561198109582802.pnga236b623bd49a4c97b20fc5e56209d1b.jpg


#32 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 13 August 2013 - 16:01

Wiecie że w teledyskach Eminem występuje Sasha Grey,Lisa Ann i Gina Lynn ? :D

 

I znowuż coś ode mnie :)

http://www.youtube.com/watch?v=YVkUvmDQ3HY


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#33 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 14 August 2013 - 20:57

Bulid Eminem to mój ulubiony raper. A Wojo to ese. Ciekawy też jest horrorcore. I tak najlepszy rap to gangsta rap. Ice Cube, Tupac, Nate Dogg, Snoop, Dr.Dre, Dub-C itp.

"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#34 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 15 August 2013 - 11:47

Eminem ogłosił prace nad nowym,ósmym już albumem pt."Survival".

Próbkę audio z jakiegoś kawałka można znaleźć nie gdzie indziej,jak w trailerze Call of Duty:Ghosts. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=K2uN1gwxM8o#at=145


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#35 -=Kondziu=-

-=Kondziu=-

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Konndzzio

Napisano 15 August 2013 - 12:09

Nikt Tede nie wymienił to pierwszy będę, dla mnie jest dobrym wykonawcą, jego ostanie albumy Mefistotedes i  Elliminati wgniatają w ziemie



#36 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 15 August 2013 - 12:20

Ha, Tede to najgorszy raper na całym świecie. Ale cóż... twój wybór. Nikt go w Polsce nie szanuje. Jak już to przez grzeczność. 


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#37 -=Kondziu=-

-=Kondziu=-

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Konndzzio

Napisano 15 August 2013 - 12:28

na pewno nie możesz powiedzieć, że nikt, te stwierdzenie praktycznie nigdy nie pasuje bo zawsze jest ktoś, i co w nim jest takiego złego?



#38 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 15 August 2013 - 12:29

Nikt Tede nie wymienił to pierwszy będę, dla mnie jest dobrym wykonawcą, jego ostanie albumy Mefistotedes i  Elliminati wgniatają w ziemie

Tede?

Sam przyznał że leci tylko i wyłącznie na kasę.Ja słucham rapu,od ludzi którzy kochają go tworzyć,a nie od ludzi którzy chcą na nim tylko zarobić...

Dodatkowo zbłaźnił się w Kołobrzegu,jak na scenę wskoczył jego anty fan.

Nie dość że nie potrafił się obronić (Tryb pancernika ON) to jeszcze posądził Ryśka o to,że to jego fan go zaatakował...


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#39 Grycio

Grycio

    Beczka śmiechu!

  • Użytkownik+
  • 341 postów

Napisano 15 August 2013 - 12:51

Jego rap- nie wiem czy w ogóle tak to można nazwać- jest słaby. Zresztą Polacy niestety nie potrafią rymować. No może Imeal Szelma i Peja i Słoń. Polacy przy prawie każdym zagranicznym raperze wymiękają. 


"Prawdziwy Krasnolud powinien w życiu zbudować fortecę, ściąć dąb i regularnie chędożyć"~ Sheldon Skaags

 

 

 


#40 -=Kondziu=-

-=Kondziu=-

    Nowy

  • Użytkownik
  • 79 postów
  • Konndzzio

Napisano 15 August 2013 - 13:15

Wyczuwam typowy lekki hejt na tede, jakby rymować nie umiał to bym nikt go nie słuchał i by tylu kawałków nie wypuścił, a co ta akcja w Kołobrzegu ma do jego umiejętności rapowania, i Peja sloń dobrymi raperami, dla ludzi ulicy na pewno.