Skocz do zawartości


Zdjęcie

Własny skin w Minecraft no-premium


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 kuś

kuś

    Oozengard

  • Użytkownik+
  • 332 postów

Napisano 07 February 2014 - 10:55

Poradnik ładnie i przejrzyście napisany, napewno skorzystam.

@offtop
Według mnie 100zł to zdecydowanie za dużo za możliwość zmiany skina i grę na kilkunastu serwerach premium. Gry z czasem powinny tanieć.

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Klepac

Klepac

    Nowy

  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Klepac

Napisano 07 February 2014 - 16:30

Nie polecam bo z tego co wiem to zyczu ma keyloggera :(



#23 Kabuto

Kabuto

    Nowy

  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Kabuto

Napisano 22 February 2014 - 11:22

Nie gra nie jest ZA DARMO! Jeśli ktoś uważa, że woli wydać pieniądze na coś bardziej pożytecznego to niech chociaż nie piraci...

Słuchaj moze nie każdego stać na majnkrafta i nie każdy chce kupic niech piracą



#24 adrianCK

adrianCK

    Geniusz

  • Użytkownik+
  • 318 postów
  • guomb

Napisano 02 June 2015 - 17:06

Ten serwer się chyba nazywa mc.zyczu.pl albo mc.zyczu.com                 ja się na tym nie znam bo nie gram na Minecraft by zyczu ........


Nie gra nie jest ZA DARMO! Jeśli ktoś uważa, że woli wydać pieniądze na coś bardziej pożytecznego to niech chociaż nie piraci...

Ja mam zchackowanago MC i gram normalnie na multiplayer  :D



#25 Emilian

Emilian

    Znawca

  • Użytkownik
  • 379 postów

Napisano 02 June 2015 - 17:07

grafme_com_B7D67762.png?D0ABD2


Użytkownik Emilian edytował ten post 02 June 2015 - 17:08

p2iraWw.jpg


#26 Snowrip

Snowrip

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 597 postów

Napisano 02 June 2015 - 21:22

Poradnik napisany poprawnie.

Mimo tego nie popieram mc zyczu, launcher jest niby przejrzysty i łatwy w obsłudze ale...

w sumie to pisanie po raz setny tego samego jest bez sensu.

Poradnik przydatny dla osób zaczynających z tym launcherem :P



#27 Gość

  • Gość

Napisano 05 July 2015 - 20:04

Nawet nie chcę dostać bana za wulgaryzmy, tyle powiem.


Inekin, premium też używają by zyczu ... Łatwe instalowanie modów, ba, całych paczek ...

Ile jest modów?? O paczkach nie wspomnę. Instalacja modów to BUŁKA Z MASŁEM, a paczki mają już wszystkie loadery, tylko wrzucić do folderu "mods".

Lepiej sciągnąć 120 modów z internetu i zainstalować 60, niż grać z 4 modami na 1.5.2. Właśnie, 1.5.2.

Modów jest na launcherze bardzo mało i są rozproszone na różnych wersjach. Jeden na 1.6, inny na 1.5.

Nowe wersje Mc wychodzą o dużo zbyt późno. Wracając do modów na niektóre wersje nie ma żadnego moda, na niektóre 1-3,

totalna beznadzieja. 



#28 MrKisiel

MrKisiel

    Największy zbrodniarz wojenny

  • Użytkownik+
  • 3422 postów

Napisano 25 July 2015 - 20:43

Zyczu jest spoko, jeżeli chcesz mieć skina za darmo, ale do modów sie nie nadaje, a przecież do tego miał być. Dodatkowo, już nie aktualizowany, nie da sie założyć konta i mają je tylko ci, którzy zrobili je wcześniej. Ten launcher NIE MA keyloggera i trojana, nie wiem co za debil to wymyślił.
Nie każdy chce płacić 80 zł za gre, którą wszędzie da sie pobrać za free. Co daje premka? Skina, i kilka serwerów z minigrami. Wybaczcie, ale to dla mnie nie jest warte 80 złotych.