Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rysunki z Minecrafta i nie tylko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lotos69

Lotos69

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 150 postów
  • Lotos69

Napisano 24 July 2013 - 17:17

Zamieszczajcie tutaj przez was stworzone rysunki z Minecrafta i nie tylko :)


Oto moje "wypociny":
Efekt nudzenia się nad morzem :)



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 D369/

D369/

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • D369

Napisano 24 July 2013 - 17:21

słabiutkie. takie coś to ja w 5 minut narysuje razem z wrzuceniem :P



#3 Ter0

Ter0

    Grababrushandputalittlemakeup

  • Użytkownik+
  • 526 postów

Napisano 24 July 2013 - 17:28

Fajne, podoba mi się, spróbuj wgrać do jakiegoś programu typu GIMP i pokoloruj :)

@D369/ To narysuj...


  • czupryn lubi to

galaxyfull_by_mrterogion-d8beuhm.png

 


#4 D369/

D369/

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • D369

Napisano 24 July 2013 - 17:40

Jak dla ciebie te rysunki to coś niesamowitego i pochłaniającego więcej niż 5 minut czasu to pzdr....



#5 Ter0

Ter0

    Grababrushandputalittlemakeup

  • Użytkownik+
  • 526 postów

Napisano 24 July 2013 - 17:50

To narysuj! Myślisz, że przez to Cię polubią?! Nawet na to nie licz...

@Lotos Nie patrz na tego [ciach] który myśli, że jest najlepszy.


galaxyfull_by_mrterogion-d8beuhm.png

 


#6 D369/

D369/

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • D369

Napisano 24 July 2013 - 18:10

Ja tylko napisałem prawdę :o Lepiej niech się dowie w internecie niż się nałapie wstydu w realu. Tutaj ma nick a imię/nazwisko tylko jedno. Ty mu piszesz jakieś nieprawdziwe kwiatki i fiołki o jego talencie co jest nieprawdą. To tak samo jak z osobami, które nie mają głosu. Myślą, że są tak samo utalentowani albo i lepiej od piosenkarzy na pierwszych stronach gazet, zgłaszają się nie wiadomo gdzie a później schodzą ze sceny z pomidorami na głowie. :/



#7 Lotos69

Lotos69

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 150 postów
  • Lotos69

Napisano 24 July 2013 - 19:25

Dobra, nie kłóćcie się już.

I chcę coś jeszcze wyjaśnić, żeby nie było sporów.
Otóż kiedy pisałem ten temat, miałem na celu to, żeby ludzie z forum integrowali się, zamieszczając tu swoje dzieła. Wogóle nie miałem na celu pokazania "jakiego to ja talentu nie mam" (bo nie mam). Chciałem po prostu podzielić się tym co stworzyłem, gdy się nudziłem, ponieważ bardzo często odwiedzam to forum i zżyłem się z nim, chociaż nie widać tego po liczbie wysłanych przeze mnie postów. Mowisz, że zrobiłbyś to szybciej i o wiele lepiej - cieszę się z tego bardzo, że masz taki talent do rysowania i życzę ci jak najlepiej, żebyś rozwijał to zamiłowanie :)

#8 Sibcat

Sibcat

    Gristle heel

  • Użytkownik
  • 355 postów
  • Throgrim

Napisano 24 July 2013 - 19:36

D2736))// coś tam. Czekamy na twoje dzieło! Mam nadzieje, że będę mieć nowe tło na biurko.

m7TInq0.png


#9 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 24 July 2013 - 21:32

Ja tylko napisałem prawdę :o Lepiej niech się dowie w internecie niż się nałapie wstydu w realu. Tutaj ma nick a imię/nazwisko tylko jedno. Ty mu piszesz jakieś nieprawdziwe kwiatki i fiołki o jego talencie co jest nieprawdą. To tak samo jak z osobami, które nie mają głosu. Myślą, że są tak samo utalentowani albo i lepiej od piosenkarzy na pierwszych stronach gazet, zgłaszają się nie wiadomo gdzie a później schodzą ze sceny z pomidorami na głowie. :/

Jeżeli chcesz z tego forum korzystać tylko po to żeby kogoś pouczać, cały czas się go czepiać i się wywyższać to lepiej się nie udzielaj ;).

 

P.S

 

Skoro narysowałbyś to lepiej i szybciej to czemu jeszcze nie widnieje tu twoja praca :huh: ? Najlepiej to krytykować -_-.


  • bartico6 lubi to

eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#10 D369/

D369/

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • D369

Napisano 24 July 2013 - 22:47

Ja nic nie narysowałem... ale jeśli masz problem, żeby coś takiego zrobić w wiecej niż przez 5 min to wiec że należysz do grupy niepełnosprawnych. Napisałem post pierwszy bo to co stworzył autor nie jest dobre tak żeby się tym chwalić, a temat po to stworzył, tak? To co dalej to dotyczyło postu pode mną, żebym musiał to pisać osobą którę wszystko wiedzą :o

Wszedłem tutaj żeby sobie poglądać jakieś obrazki do puki ktoś mi nie udzieli pomoc. Ty niestety zrobiłeś to samo co napisałeś wyżej. Czyli, że co? twoim zdaniem powinieneś...



#11 snickers111a

snickers111a

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 142 postów
  • snickers111a

Napisano 25 July 2013 - 00:22

dodawajcie rysunki a nie jakieś dyskusje na poziome gimbazy ;_;



#12 Sekatorr

Sekatorr

    Nowy

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • Sekatorr33

Napisano 30 August 2013 - 20:08

Rysunek średni, choć na pewno wymagający precyzji. Jak troszkę popracujesz, dopieścisz szczegóły i przede wszystkich dasz coś od siebie, to może być nieźle. Wiekszość krzykaczy co to mówią, że takie rzeczy w 5 minut robią, to 5 minut by pewnie szukali z której strony ołówka zacząć ;)


  • GunitPolska lubi to

#13 alien83

alien83

    Nowy

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • alien

Napisano 14 September 2013 - 10:27

nawet fajne ale dużo czasu to one nie wymagają



#14 Pawełek

Pawełek

    Ekspert

  • Weteran
  • 1474 postów
  • Evolveye#7100
  • Evolveye

Napisano 14 September 2013 - 16:19

No ja tego nie narysuje i czytając to myślę że jestem ułomny --,,,,--


  • GunitPolska i Niutek2002 lubią to

#15 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 14 September 2013 - 19:21

Co się przejmujecie jakimś całkowicie nieznanym nikomu gościem który bezpodstawnie krytykuje i ucieka przed swoimi słowami? Olejcie go ciepłym moczem. Co do rysunków są bardzo ładne, sam nie umiem tak rysować :)


  • GunitPolska i Lotos69 lubią to

MfNfsRk.gif


#16 Kemez

Kemez

    Przyjmujący Na Klatę!

  • Użytkownik+
  • 223 postów
  • Azahit

Napisano 14 September 2013 - 19:40

Prace ładne i schludnie zrobione :).

Choć to tylko kwadraty, to nawet ładne, i jakbyś to pokolorował, to by było ładniejsze :).


"Hajs to pieniądz"~ Kemez

 

"Gdzie szczury i robactwo nie wytrzymuje, tam ja rozwijam skrzydła..."