Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik muzycznych rasistów! c:


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#81 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 02 August 2013 - 13:01

Pragnę przypomnieć - to temat dla muzycznych rasistów. Idź załóż własny.


t8o.png

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 PoweredDragon

PoweredDragon

    All in one Bitches

  • Użytkownik+
  • 1206 postów
  • PoweredDragon

Napisano 02 August 2013 - 14:00

Muzyczny rasizm wobec ssajbatonu - muzyki która nie jest i nie będzie piękna, bo to tylko darcie mordy bez sensu...


Dołączona grafika

#83 Shota

Shota

    Łajza

  • Użytkownik+
  • 1468 postów
  • Shotyslawa

Napisano 02 August 2013 - 14:12

Darcie mordy, zgoda. Ale sens jak najbardziej w tym jest, polecam poczytać teksty.


"Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...

I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!"

 

~ Bolesław Leśmian "Dziewczyna"


#84 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 02 August 2013 - 14:15

Nigdy jeszcze nie słyszałem, żeby Sabaton darł mordę bez sensu. Nie słyszałem nawet, żeby w ogóle darł mordę. Wokalista tylko śpiewa niskim tonem, czasem wykrzykując niektóre części tekstu, który jest właśnie bardzo sensowny. Mordę to drze Burzum, Bathory czy Ensiferum, chociaż nawet w ich tekstach jest sens.
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#85 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 02 August 2013 - 14:17

Bathory

 

Jedynie na wczesnych płytach :P Burzum tak samo, początkowo od black metalu i prawdziwego darcia mordy, potem styl zmienił się na łagodniejszy a teraz to już w ogóle nie jest metal

 

ale generalnie mówienie ,że Sabaton drze morde to bezsens o_o


Don't hold me back

This is my own hell


#86 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 02 August 2013 - 15:10

Osobiście jestem bardziej nastawiony na hip-hop i rap ale nie pogardze innymi stylami muzycznymi (prócz Biebera). Nie przeszkadza mi zbytnie darcie mordy ale nie jestem jakimś metalowcem. Nie wiem czy to jest na temat ale o muzyce to o muzyce ;) 


Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#87 sloogar

sloogar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 02 August 2013 - 20:23

Wyjechałem dzisiaj do Szczecina na zlot żaglowców czy coś tam. Idę sobie przez miasto z rodziną do lidla po pepsi (bo tania ;-;) i nagle z jednego z mieszkań z otwartym oknem słyszę... jakiś techno remiks jeb*nego "ona tu jest, blah blah". Ale nie taki zwykły remikss. O nie, to techno-rap remiks. ;___; Aż uszy więdły. Niby miasto a nadal wiocha (już pomijam fakt że po ulicach szlajało się pełno dresów w pełnym umundurowaniu. 30 stopni a ci w bluzach. god. A, jedyną zmianą w ich ubiorze były sandały ze skarpetami pumy :F)



#88 Danio

Danio

    szatan piekło 666

  • Użytkownik+
  • 2695 postów

Napisano 02 August 2013 - 20:47

mnie śmieszy ubieranie się w grube bluzy itp. przez dresów, tak samo jak w lato metale noszą glany i takie tam...


Don't hold me back

This is my own hell


#89 sloogar

sloogar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 02 August 2013 - 20:54

To że słuchasz rapu czy metalu nie znaczy że musisz codziennie nosić swój uniform. W taką pogodę to masochizm. Ja mając na sobie krótkie spodnie i koszulkę myślę że zaraz się upiekę to ciekawe co przeżywa taki dres.



#90 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 02 August 2013 - 20:55

To że słuchasz rapu czy metalu nie znaczy że musisz codziennie nosić swój uniform. W taką pogodę to masochizm. Ja mając na sobie krótkie spodnie i koszulkę myślę że zaraz się upiekę to ciekawe co przeżywa taki dres.

Nie martw się o nich, oni są tacy tfardzi :D
t8o.png

#91 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 02 August 2013 - 20:58

Ja też normalnie noszę skórę, glany i czarne dżinsy, ale latem, jak są takie upały, że nawet w koszulce bez rękawów i krótkich spodniach można się we własnym pocie utopić, to wolę się tak nie ubierać, z powodów zapewne wszystkim znanych ._.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#92 Shota

Shota

    Łajza

  • Użytkownik+
  • 1468 postów
  • Shotyslawa

Napisano 03 August 2013 - 18:12

Stfu, tró metal nigdy nie zdejmie swoich glanów:


  • Captain Nonsense lubi to

"Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...

I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!"

 

~ Bolesław Leśmian "Dziewczyna"


#93 Miszla

Miszla

    Nie mam przyjaciół

  • Użytkownik+
  • 513 postów
  • Miszla

Napisano 03 August 2013 - 18:51

Mnie nie obchodzi kto, co słucha. Dla mnie muzyka nie jest wszystkim. Jak coś jest chwytliwe i starannie wykonane, jest dla mnie dobre. Jeżeli coś jest gówniane, bez sensu, bez rytmu to jest dla mnie gówniane.



#94 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 03 August 2013 - 19:45

Stfu, tró metal nigdy nie zdejmie swoich glanów:

A gdzie skarpety do kompletu? D:

Tró metale się teraz pieką a ich glany zdjęte zostaną dopiero na łożu śmierci. A może dopiero przed ekshumacją ;-;


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#95 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 03 August 2013 - 20:28

A gdzie skarpety do kompletu? D:

Tró metale się teraz pieką a ich glany zdjęte zostaną dopiero na łożu śmierci. A może dopiero przed ekshumacją ;-;

 

Glany nie zejdą, bo przypieką się do skóry


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#96 Colombos

Colombos

    Książę Witold

  • Użytkownik+
  • 262 postów

Napisano 03 August 2013 - 20:53

Może na początek dołączę się do dyskusji o Bieberze. Dla mnie on jest bardziej produktem niż artystą, jak większość gwiazdek popu. Komuś się to po prostu opłaca, jest na to popyt, więc czemu by nie zaangażować sztabu ludzi do pisania muzyki, tekstów, promocji, kreowania wizerunku?

Jego fanki... trudny przypadek. Jakiś tydzień temu oglądałem TVP Info. Ot, reporterka będąc na jakimś placu z fontanną mówi o upałach. W tle jednak niepokojąco czai się grupa dziewczyn, na oko 13-14-letnich. Pokazują do kamery jakieś "tatuaże" robione długopisem, trzymają plakaty domowej roboty (nie widać było treści), jedna z miną "zabiję was wszystkich" wykonuje gest "\m/". Ogółem, lekki cyrk :D. Po chwili, zagłuszając reporterkę zaczynają skandować: "DŻASTIN BIBER, DŻASTIN BIBER". Poczułem się tak zażenowany, że od razu przełączyłem :F

 

Sam słucham przeważnie metalu. Ulubione podgatunki to nu-metal i hardcore.

Lubię muzykę lat 80-tych i 90-tych, takie wiecie, popowo-chilloutowe brzmienia.

Bardzo lubię Marka Grechutę.

We współczesnym popie nie gustuję, ale czasem zdarza mi się słuchać muzyki tego typu podczas jazdy samochodem, gdzie jestem skazany na kilka stacji radiowych. Ani mnie to ziębi ani grzeje. 

Polski rap - zdecydowanie nope. Amerykański - nie słucham na co dzień, ale gdy już gdzieś usłyszę, to podoba mi się, Murzyni mają świetny głos do tego ;).

Aha, może jeszcze powiem o reggae. Również nie słucham, ale uwielbiam "Bad boy" i "Sweat" grupy Inner Circle :>.


  • Irdo i Shota lubią to
: - )

#97 PoweredDragon

PoweredDragon

    All in one Bitches

  • Użytkownik+
  • 1206 postów
  • PoweredDragon

Napisano 05 August 2013 - 22:35

Może na początek dołączę się do dyskusji o Bieberze. Dla mnie on jest bardziej produktem niż artystą, jak większość gwiazdek popu. Komuś się to po prostu opłaca, jest na to popyt, więc czemu by nie zaangażować sztabu ludzi do pisania muzyki, tekstów, promocji, kreowania wizerunku?

Jego fanki... trudny przypadek. Jakiś tydzień temu oglądałem TVP Info. Ot, reporterka będąc na jakimś placu z fontanną mówi o upałach. W tle jednak niepokojąco czai się grupa dziewczyn, na oko 13-14-letnich. Pokazują do kamery jakieś "tatuaże" robione długopisem, trzymają plakaty domowej roboty (nie widać było treści), jedna z miną "zabiję was wszystkich" wykonuje gest "\m/". Ogółem, lekki cyrk :D. Po chwili, zagłuszając reporterkę zaczynają skandować: "DŻASTIN BIBER, DŻASTIN BIBER". Poczułem się tak zażenowany, że od razu przełączyłem :F

 

Sam słucham przeważnie metalu. Ulubione podgatunki to nu-metal i hardcore.

Lubię muzykę lat 80-tych i 90-tych, takie wiecie, popowo-chilloutowe brzmienia.

Bardzo lubię Marka Grechutę.

We współczesnym popie nie gustuję, ale czasem zdarza mi się słuchać muzyki tego typu podczas jazdy samochodem, gdzie jestem skazany na kilka stacji radiowych. Ani mnie to ziębi ani grzeje. 

Polski rap - zdecydowanie nope. Amerykański - nie słucham na co dzień, ale gdy już gdzieś usłyszę, to podoba mi się, Murzyni mają świetny głos do tego ;).

Aha, może jeszcze powiem o reggae. Również nie słucham, ale uwielbiam "Bad boy" i "Sweat" grupy Inner Circle :>.

Cóż. Niektóre fanki, to rzeczywiście mogłyby założyć Facebook'a

 

Z angielskiego na nasze:


Dołączona grafika

#98 Phobos

Phobos

    Phobos-Strach

  • Użytkownik+
  • 667 postów
  • Phobos

Napisano 17 August 2013 - 19:08

Ktoś wspomniał o muzyce filmowej. Ja jej słucham, szczególnie kiedy czytam, bo dzięki temu mogę się całkowicie utopić w świecie książki. Między innymi bardzo podobają mi się soundtracki z Dynastii Tudorów i Incepcji.  Lubię metal, jak wielu z was, jednak czasem dla odmiany słucham Celtic Woman, bo bardzo mnie wycisza. Plus mały paradoks nie ubieram się jak Metalowiec, tylko tak... zwyczajnie.




cover_photo_148879_1407528297.png