Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kącik muzycznych rasistów! c:


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

#21 Heyter.pl

Heyter.pl

    Zjadłbym białego

  • Użytkownik+
  • 388 postów
  • Steve

Napisano 24 July 2013 - 00:36

Muzykę typu plastikplastik czyli przeciwieństwo metalu czyli przeciwieństwo metaliki czyli na przykład w sumie to nie wiem. Dobra, dawaj do tego dyskotekach.

"Nie dziwota, że są harde urodziwe panie, wszak im drzewo wynioślejsze tym trudniej wleźć na nie" Jaskier aka A. Sapkowski


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 24 July 2013 - 07:25

Wpiszuj mnie pan do Metalu, ale migiem! ;_;
Tępię wszelkie popy (1D, Bieber... brr...), disco polo i dupnestepy.
Murzyński rap jest spoko ;_;
Jazz, Reggae i Klasyczna są świetne, ale wolę metal.
  • Phobos lubi to
"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#23 Tiberian

Tiberian

    Krasnolud - Władca Run

  • Weteran
  • 1529 postów

Napisano 24 July 2013 - 11:25

Kamienie i turlanie, po godzinach ich wykopywanie D:

A spalić się powinno tych którzy Bieberem szafują na lewo i prawo jaki to on nie jest wszpaniały ;-;


Próżno szukać mądrości na drzewach, bowiem rośnie ona na brodach.

#24 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 24 July 2013 - 11:47

Jak wszyscy tak hejtujecie tego Biebera to czemu ciągle o nim wspominacie, zamiast po prostu dać wszystkim o nim zapomnieć? Serio, on większą sławę zyskał dzięki hejterom a nie fanom.


  • Mistrz37 i Captain Nonsense lubią to
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#25 LowcaOwca

LowcaOwca

    Owczy Zoofil

  • Użytkownik+
  • 720 postów

Napisano 24 July 2013 - 12:18

Jak wszyscy tak hejtujecie tego Biebera to czemu ciągle o nim wspominacie, zamiast po prostu dać wszystkim o nim zapomnieć? Serio, on większą sławę zyskał dzięki hejterom a nie fanom.

Dla mnie hejtowanie Biebera jest czymś zupełnie normalnym, przecież nikt go nie lubi. A gdy ktoś go zacznie lubić to ta osoba zacznie być hejtowana. Bieber to właściwie jakaś choroba, czy zaraza. D:


Dołączona grafika

Autograf od Zu.

#26 sloogar

sloogar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 24 July 2013 - 13:03

łał. Idealny temat dla mnie. Szczególnie że lubię każdy rodzaj muzyki. (nooo... może prócz polskiego pop'u i disco... łee). A to że w jakimś nurcie muzycznym (lolwat?) jest zespół/wykonawca którego muzyki nie lubię to już inna historia. W prawie każdym gatunku znajdę sobie dobry utwór. Ostatnio nawet dzięki mojej matce z którą jeżdżę co niedziele grać w badmintona poznałem bardziej muzykę klasyczną. (rmf classic) Wiele zależy od melodii, rytmu, i złożoności utworu a nie od instrumentu ani stylu w jakim jest wykonywany.



#27 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 24 July 2013 - 13:15

Dla mnie hejtowanie Biebera jest czymś zupełnie normalnym, przecież nikt go nie lubi. A gdy ktoś go zacznie lubić to ta osoba zacznie być hejtowana. Bieber to właściwie jakaś choroba, czy zaraza. D:

Tyle że dzięki hejtowi to on został sławny. Kto by go znał gdyby nie hejty w internecie? Hejterzy oddali mu większą przysługę niż fani.


  • Mistrz37 lubi to
Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#28 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 24 July 2013 - 13:19

Tyle że dzięki hejtowi to on został sławny. Kto by go znał gdyby nie hejty w internecie? Hejterzy oddali mu większą przysługę niż fani.


To samo, co z Disco. Co ciekawe, wcześniej przeczytałem posta, który sugerował, że każdy zna piosenki Disco Polo, ale nikt nie chce się przyznać... To taki okrutny żart, prawda? D:
t8o.png

#29 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 24 July 2013 - 13:29

To samo, co z Disco. Co ciekawe, wcześniej przeczytałem posta, który sugerował, że każdy zna piosenki Disco Polo, ale nikt nie chce się przyznać... To taki okrutny żart, prawda? D:

To zauważyłem u ludzi z otoczenia. Nie znajdzie się nikogo, kto by słuchał, ale jak popiją i puszczą nawet takie "Ona tu jest" to prawie każdy zna słowa.


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#30 sloogar

sloogar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 24 July 2013 - 13:32

@Nooble Ja znam tylko jedną... której nigdy nie chciałem znać. pi*******y świat. Nie ciężko zgadnąć jaką. .-.-

 

Jedyne diskoł jakie toleruję to nu disco. Możecie mnie teraz zbesztać. Nie że każdy utwór ale jest kilka fajnych. Po prostu są normalne, tekst nie jest idiotyczny (bo nie polski xD), a melodia... najczęściej odpręża. Takie chill'owe brzmienia.



#31 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 24 July 2013 - 13:32

To zauważyłem u ludzi z otoczenia. Nie znajdzie się nikogo, kto by słuchał, ale jak popiją i puszczą nawet takie "Ona tu jest" to prawie każdy zna słowa.


Moi znajomi też niby strasznie nienawidzą Disco, a nucą sobie pod nosem... Chyba tylko ja w moim otoczeniu nim gardzę ;_;

@sloogar Tę, którą podał Tomek?
t8o.png

#32 sloogar

sloogar

    Nowy

  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 24 July 2013 - 13:40

@1up yup. ;__; To jest typ piosenki której nie lubisz a i tak masz ją gdzieś w głowię. Wystarczy tylko wspomnieć jej tytuł. 



#33 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 24 July 2013 - 17:53

Poproszę o diamenty. W przeciwnym wypadku temat zostanie usunięty.

40017819.jpg

A tak swoją drogą, powiem, że każdy w każdym z gatunków (poza disco polo) są utwory, które mi się podobają, tylko cała reszta (jeśli chodzi o znienawidzone) to dla mnie jedno wielkie gunwo.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#34 elementiro

elementiro

    dog in disguise

  • Użytkownik+
  • 119 postów

Napisano 24 July 2013 - 17:58

Każdy hejtuje disco polo, ale gdy na weselu po kilku głębszych każdy zna wszystkie hity na pamięć.

Bo to tak jest zrobione, żeby od razu wpadało w ucho, nawet jeśli jest nieznośne. Moi sąsiedzi od jakiego miesiąca puszczają przez cały dzień to disco polo (codziennie to samo), "żeby im szpaki wiśni nie dziobały" (a i tak dziobią, a wiśni praktycznie już nie ma, a muzyka dalej leci). Ciężki mój los. ;__;



#35 LowcaOwca

LowcaOwca

    Owczy Zoofil

  • Użytkownik+
  • 720 postów

Napisano 24 July 2013 - 18:44

Mam znajomą, która aktualnie idzie do drugiej gimnazjum. Twierdzi, że jest "Belieber" (zakładam iż tak nazywają się fanki Biebera) i, że zostanie jego żoną i czasem myśli, że jest jego menadżerką, oraz zarabia za to 30 milionów dolarów. Czy to jest jeszcze normalne? To nie jest przesada? :c


Dołączona grafika

Autograf od Zu.

#36 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 24 July 2013 - 18:58

Mam znajomą, która aktualnie idzie do drugiej gimnazjum. Twierdzi, że jest "Belieber" (zakładam iż tak nazywają się fanki Biebera) i, że zostanie jego żoną i czasem myśli, że jest jego menadżerką, oraz zarabia za to 30 milionów dolarów. Czy to jest jeszcze normalne? To nie jest przesada? :c

 

W jej wieku i płci to normalne.

 

Belieber, czyli believer + bieber


t8o.png

#37 LowcaOwca

LowcaOwca

    Owczy Zoofil

  • Użytkownik+
  • 720 postów

Napisano 24 July 2013 - 19:10

W jej wieku i płci to normalne.

 

Belieber, czyli believer + bieber

Uważasz "TO" za normalne? :0
No... Tłajlajt... Jakiego masz dilera?


Dołączona grafika

Autograf od Zu.

#38 tomangelo

tomangelo

    Ekspert

  • Weteran
  • 1795 postów
  • tomangelo

Napisano 24 July 2013 - 19:12

Mam znajomą, która aktualnie idzie do drugiej gimnazjum. Twierdzi, że jest "Belieber" (zakładam iż tak nazywają się fanki Biebera) i, że zostanie jego żoną i czasem myśli, że jest jego menadżerką, oraz zarabia za to 30 milionów dolarów. Czy to jest jeszcze normalne? To nie jest przesada? :c

 

Kiedyś każda marzyła o byciu księżniczką, wyjściu za przystojnego księcia i mieszkaniu w wielkim zamku czy pałacu. Dzisiaj marzą o wyjściu za gwiazdora, zarabianiu milionów, pokazaniu tyłka w gazetach i głośnym rozwodzie z ogromnym odszkodowaniem.


Dołączona grafika <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.

#39 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 24 July 2013 - 19:19

Mój diler ma na imię Tomek ;_;

Czyli post wyżej.


t8o.png

#40 Phobos

Phobos

    Phobos-Strach

  • Użytkownik+
  • 667 postów
  • Phobos

Napisano 24 July 2013 - 19:23

Kiedyś nie słuchałem niczego -_-. Teraz coraz częściej słucham Metalu i muzyki klasycznej. Biebera potępiam, a za Disco Polo nie przepadam.




cover_photo_148879_1407528297.png