Skocz do zawartości


Zdjęcie

Craftsite - Dorównać Legendom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#101 xMastor

xMastor

    Zły Narcystyczny Władca

  • Użytkownik+
  • 94 postów

Napisano 23 July 2013 - 12:09

Omg. Zrób mnie. Nie chce być jakąś postacią tylko sklepikarzem albo kimś ala Toad z Mario.

Quest. Skoro o terażniejszości to można by było zrobić jakiegoś bossa chillito, który miałby armie noobów. Żeby pokonać sskf'a trzeba by było zebrać 5 najpopularniejszych rewolucjonistów czerwcowych i uwolnić Adshiego. Po tym trzeba było by zniszczyć Craftserve (jakieś zamczysko pełne żołnierzy) i można byłoby walczyć z Chilito.

 

Dalej nie ma mnie w grze ;(

 

Postaram się was dodać. Co do Questu Pimaka nie wykorzystam go bo by się kłócił z główną fabułą.


"Nie ważne jak wyglądasz, ja i tak wyglądam lepiej" ~ xMastor

Tu kiedyś był znany pewnie każdemu cytat z książki "Chrzest Ognia" Andrzeja Sapkowskiego, ale jeden z naszych kochanych moderatorów postanowił po trzech latach go ocenzurować. Dziękujemy za tak świetną robotę!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#102 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 23 July 2013 - 12:21

Postaram się coś może pomóc. Tata jest informatykiem i jak będzie miał wolne to mnie troszkę podszkoli. Ba, on chyba nawet coś stworzył.  B)


Ratójmy Gleo Aira.

 


#103 xMastor

xMastor

    Zły Narcystyczny Władca

  • Użytkownik+
  • 94 postów

Napisano 25 July 2013 - 17:03

Jeżeli chcecie wygenerować własną postać ściągnijcie program RPG Maker VX Ace (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

) Razem z paczką RTP 100 bo bez niej wam program nie zadziała. Po zainstalowaniu gdy już otworzycie program klikacie na tego małego ludzika na pasku i wyskoczy wam generator (

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

) Potem eksportujecie twarz i postać i wysyłacie mi na PW.


"Nie ważne jak wyglądasz, ja i tak wyglądam lepiej" ~ xMastor

Tu kiedyś był znany pewnie każdemu cytat z książki "Chrzest Ognia" Andrzeja Sapkowskiego, ale jeden z naszych kochanych moderatorów postanowił po trzech latach go ocenzurować. Dziękujemy za tak świetną robotę!


#104 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 26 July 2013 - 07:05

Sorka, ale nie działa. Paczke instaluję, ale mogę ci narysować (czytaj moja siostra) i wysłać na PW.


Ratójmy Gleo Aira.

 


#105 Maślak

Maślak

    Nie mam dziewczyny

  • Użytkownik+
  • 423 postów
  • Maślak ♪#0698
  • Maslak

Napisano 29 July 2013 - 21:04

Zaraz... To nie można stworzyć kompletnie nowej postaci, a jedynie edytować już istniejące?



#106 Gorgonek

Gorgonek

    Bójcie się grafomani! Nadchodzę!

  • Użytkownik+
  • 675 postów

Napisano 04 August 2013 - 22:55

Przekazuje wiadomość od xMastora. Gra nie zostanie dokończona z powodu jego odejścia, być może jak wróci to ją dokończy. 

 

PS. Mastor śmierdzi i ma grube nogi.



#107 Mistrz37

Mistrz37

    Podróżnik

  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 06 August 2013 - 08:05

Nosz kurde. Musiał odchodzić akurat wtedy, gdy chciałem wypisać moje pomysły (w innym, starym temacie o grze CraftPortal napisałem kilka wyczerpujących postów z moimi pomysłami, ale nie, lepiej pozostawić wszystkich oczekujących na grę i zamknąć temat. Do dziś nie wiadomo co się stało z tą grą [no chyba, że jestem niedoinformowany]) ;_;.

 

Ale z drugiej strony i tak dobrze, że xMastor odszedł, w końcu ten skończony debil nie będzie zawracał mi głowy.


Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Kliknij, proszę!

Dołączona grafika

#108 oskarro99

oskarro99

    Nowy

  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 06 August 2013 - 08:19

Zapowiada się ciekawie, jak skończysz na pewno pobiorę(chyba, że będzie alfa/beta).