Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cube World - Klockowaty RPG!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#81 Princess Twilight

Princess Twilight

    Jestę Zieloonkię

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Zieloonek

Napisano 15 July 2013 - 21:02

Ja mam tylko Plain Runnera, który wydaje się całkiem spoko. Ja mam nie z pełna 10 godzin gry, prawie 9 level Rougem Ninją. Co polecacie, albo co na co bardziej pasuje, mam dobry zestaw daggerów i dobrego long sworda, longiem sobie farmie fale, a daggerów używam do single targetów.


  • Drakix lubi to

jestem zielonkiem kappa


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#82 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 postów
  • 2bartek

Napisano 20 July 2013 - 14:19

Okej, mój zbiór petów:

Crocodile

Scottish Terrier

Hornet

Duckbill

Crow

Midge

Desert Runner

Porcupine

Collie

Squirrel

Cat

Brown Alpaca

Mole

Bunny

Snout Beetle

Spitter

Fly

Bitter

Terrier

Camel

Alpaca

Pig

Bat

Lemon Beetle

Owl

Chicken

Peacock

Mosquito

Leaf Runner

Monkey

Plain Runner

Snow Runner

Crab

Green Slime

Yellow Slime

Pink Slime

Blue Slime

Horse

Seagull

Parrot

Racoon

 

Do zdobycia:

BumbleBee

Fire Beetle

Penguin

 

 

O wiele lepiej się gra, kiedy głównym celem jest zdobycie ich wszystkich D:



#83 Hjubi

Hjubi

    Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!

  • Użytkownik+
  • 127 postów

Napisano 21 July 2013 - 14:17

Planują może dodać taką opcję aby można było się przyłączyć do AI w świecie gry, bo jednak to by było ciekawsze niż sześcienne świnie.Ewentualnie funkcja najemnika lub "opiekuna" (musisz karmić swój team, dać mu odpocząć co jakiś czas w tawernie/gospodzie)


buVPmKQ.gif


#84 Ter0

Ter0

    Grababrushandputalittlemakeup

  • Użytkownik+
  • 526 postów

Napisano 21 July 2013 - 14:27

Niedawno prosiłem kumpla żeby mi wbił trochę lvla na rogue'u... Kiedy wracam widzę włączonego cheat engine'a... Mam chyba 100000/10000 któryś D:


galaxyfull_by_mrterogion-d8beuhm.png

 


#85 Uziush

Uziush

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 476 postów
  • Uziush

Napisano 28 July 2013 - 00:30

Chciałem to kupić, ale jak się przyglądam bliżej to pewnie niesamowite widoki z dodatkiem płytkiej gry. Na tę chwilę się wstrzymam i wrócę do tematu jak twórcy trochę to rozwiną. Jeżeli pójdzie to w kierunku nieskończonej wędrówki z małymi elementami Minecrafta to tak... ale jakoś płytko na razie.


uziush_1221958_sig.jpg


#86 Princess Twilight

Princess Twilight

    Jestę Zieloonkię

  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Zieloonek

Napisano 28 July 2013 - 08:48

Pograłem troszeczkę... ale po dłuższym czasie gra mi się znudziła. Dajcie mi fabułe/questy to pogram dalej.


  • Plus i Drakix lubią to

jestem zielonkiem kappa


#87 Uziush

Uziush

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 476 postów
  • Uziush

Napisano 28 July 2013 - 20:20

Ma duży potencjał. Zastanawiam się nad samym zakupem dla wsparcia twórcy, ale zainstaluję dopiero za pół roku. Teraz niech ma motywację, żeby coś z tego zrobić.


uziush_1221958_sig.jpg


#88 Zephir

Zephir

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 203 postów
  • Zephirnicki

Napisano 09 August 2013 - 19:18

Pograłem w 2 dni w Cube World i mam dopiero 5 level moim roguem. Gra trochę nudna ale nie do takiego poziomu, że nie można w to grać, bo przecież to tylko alpha   :)

 

Skoro się chwalą jakie mają pety to też się pochwale moim zestawem

 

Pety:

Fly

Bark Beetle

Lemon Beetle

Biter

Collie

Peacock

 

Do Zdobycia:

Alpaca


p0ygcmeprofplblmkv4c.gif
 


#89 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 11 August 2013 - 21:01

Nie chce tu nic hejtować,ale powiedzcie mi dlaczego warto zagrać w CW?

 

Po Kupieniu Ściągnięciu gry,zainstalowałem i rozpocząłem grę.

Stworzyłem mojego bohatera (Łucznik).

No i wygenerował mi się świat...

Pierwsze co,to chciałem upolować lisa.

 

Musiałem dość długo napiepszać w niego strzałami,a jak go zabiłem to stratowały mnie Bizony?!

Ok.

Zacząłem od nowa.

Myślę,zrobię sobie jakieś schronienie.

No i kapnąłem się że w tej grze nie mogę sobie budować...

Ok,ok "Może znajdę jakieś osady" pomyślałem.

Włóczyłem sie po mapie jakieś 1,5H i nic nie znalazłem (Po za lisami,i czymś co udaje ścierwojada z Gtohic'a ;D)

W końcu wyłączyłem,i wypiepszyłem z dysku.

 

Po zagraniu w tę grę stwierdzam że nudzi jak cholera (Jeszcze bardziej niż mc...),i nie wiem co ludzie widzą w tej grze ;D

Może mnie ktoś uświadomić?


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#90 YisRaise

YisRaise

    Władca Mroku

  • Użytkownik
  • 226 postów
  • YisRaise

Napisano 12 August 2013 - 13:29

@ Up Po pierwsze co baaaaardzo dużo razy się już przetaczało to dopiero ALFA i budowanie będzie w update, co do miast to jakim cudem nie znalazłeś jak można włączyć sobie mapę? A jak nie wiedziałeś jak to trzeba było klikać w każdy klawisz aż trafisz M i ci się mapa otworzy gdzie na mapie jest zaznaczone miasto oraz ''mieczyki'' które są dungeonami albo instancjami jak kto woli mówić. Co do bizonów to to były Skull Bulle stwory na które na prawdę trzeba uważać nawet na wyższych levelach ( No chyba że jak ja ma się 81 level ._. ) Cóż co do nudy, przyznam że jak gra się SAMEMU z dużym naciskiem na to słowo to faktycznie może się po dłuższym czasie nudzić, lecz jak grasz ze znajomymi to na prawdę wielka frajda jest wspólnie kooperować ze sobą ubijając jednocześnie nie jednego bossa ;) Biorąc jeszcze widoki pod uwagę ( na co nie wszyscy zwracają szczególnie uwagę ) to ta gra jest ładniejsza ( mimo że z klocków ) od Minecrafta, lokacje, wszystko, no i jeszcze motyw jeżdżenia na petach / latania lotnią / pływania łódką dodaje dodatkowego smaczku. Mam nadzieję że naprostowałem trochę sprawę ;)

 

Pochwalcie się swoimi najlepszymi postaciami ;)

Moja to:

Lizardman 81 level Water Mage ( A level ciągle rośnie jak gram ;) )



#91 Uziush

Uziush

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 476 postów
  • Uziush

Napisano 15 August 2013 - 22:50

@Up No włąśnie. Mnie tylko widoki ciągną do tej gry. Dodatkowo jeżeli się rozwinie to może być takie Infinite Diablo II. Biorąc pod uwagę wczesne Alfy MC i stan dzisiejszy wierzę, że CW się nieźle rozwinie.

 

Ciekawe, czy Mojang bierze przykład z CW usprawniając generator w 1.7


uziush_1221958_sig.jpg


#92 roszymek

roszymek

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 499 postów
  • roszymak

Napisano 29 August 2013 - 00:03

Gra mi się podoba chociaż kot którego wczoraj oswoiłem to straszny brzydal. Może dlatego nazwałem go "krzywyryjen". Ja za to stworzyłem maga kościotrupa z niebieskimi włosami xD. Mam dopiero 7 level ale ogólnie już ogarnąłem co i jak. Nie wiem tylko jak zmienić w ekwipunku przedmiot który się aktywuje przyciskiem "Q" xD


    

                              Chcesz zobaczyć ciekawe animacje? Nie?... A może jednak?

                                               

                                              https://www.youtube....W2NA7ew/videos