Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pytanie] Idealny serwer wg. Ciebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Trendy serwerowe (64 użytkowników oddało głos)

Idealny serwer wg. Ciebie powinien zawierać:

  1. Głosowano [P] - Serwer tylko dla graczy z oryginalnym Minecraftem (29 głosów [13.36%])

    Procent z głosów: 13.36%

  2. Głosowano [NP] - Serwer dla graczy bez oryginalnego Minecrafta (22 głosów [10.14%])

    Procent z głosów: 10.14%

  3. Głosowano [FB] - Serwer FreeBuild (14 głosów [6.45%])

    Procent z głosów: 6.45%

  4. Głosowano [RP] - Serwer RolePlay (Inaczej RPG) (24 głosów [11.06%])

    Procent z głosów: 11.06%

  5. Głosowano [S] - Serwer Survival (25 głosów [11.52%])

    Procent z głosów: 11.52%

  6. Głosowano [H] - Serwer Hardcore (8 głosów [3.69%])

    Procent z głosów: 3.69%

  7. Głosowano [WF] - Serwer Wojen Frakcji (28 głosów [12.90%])

    Procent z głosów: 12.90%

  8. Głosowano [TK] - Serwer Tekkit (8 głosów [3.69%])

    Procent z głosów: 3.69%

  9. Głosowano [SG] - Serwer Survival Games (Igrzyska Śmierci) (9 głosów [4.15%])

    Procent z głosów: 4.15%

  10. Głosowano [J] - Sewer Jail (Więzienie) (5 głosów [2.30%])

    Procent z głosów: 2.30%

  11. Głosowano [PvP] - Serwer PvP (15 głosów [6.91%])

    Procent z głosów: 6.91%

  12. Głosowano [WL] - Serwer posiada WhiteList (11 głosów [5.07%])

    Procent z głosów: 5.07%

  13. Głosowano [INNE] - dopisz w komentarzu (16 głosów [7.37%])

    Procent z głosów: 7.37%

  14. Głosowano [HG] - Hunger Games (3 głosów [1.38%])

    Procent z głosów: 1.38%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 pixeland

pixeland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • pixeland

Napisano 07 July 2013 - 15:12

Witajcie :)

 

Chciałbym się dowiedzieć co wg. Was powinien zawierać "idealny" serwer. W ankiecie tryby do wyboru, w komentarzach, jeśli macie ochotę, wpisujcie ciekawe pluginy do serwera.

 

Chcielibyśmy wiedzieć jakie serwery mają najlepsze powodzenie; co jest "trendy" a co nie? Na podstawie Wasych odpowiedzi postaramy się stworzyć taki serwer w sieci Pixeland :)

 

Z głóry dziękuję za każdą odpowiedź :)

 

 

P.S. 

 

Prosimy też o podowanie ulubionych mapek (średniowiecze, miasto, etc.)


Zajmujemy się sponsoringiem serwerów do gier on-line. Bez ukrytych kosztów i obowiązku zwrotu pieniędzy. Nie wierzysz? Sprawdź nas! :)


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Mmesek

Mmesek

    Znawca

  • Użytkownik
  • 230 postów
  • Mmesek

Napisano 07 July 2013 - 16:08

[Inne napisz w komentarzu]
Może jakieś MiniGame rodzaju MineZ? (Ale tylko rodzaju)


Steam:

           Aktualna Lista modów MCF

 bannerSmall.png

Moja Strona! :D


#3 Gość_TheCytrus_*

Gość_TheCytrus_*
  • Gość

Napisano 07 July 2013 - 16:20

Serwer pvp z dodatkiem survivalu i frakcji.

#4 BartMiners

BartMiners

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 88 postów
  • BartMiners

Napisano 07 July 2013 - 16:46

To że na stworzenie gildii potrzeba odpowiednią ilość surowców np. na serwerze mc.iguna.pl


e8070fb7820933e7cc8998174aba7789.jpg

 

 


#5 sebek5251

sebek5251

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 07 July 2013 - 16:54

Inne - real life :)

#6 pixeland

pixeland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • pixeland

Napisano 08 July 2013 - 09:36

To że na stworzenie gildii potrzeba odpowiednią ilość surowców np. na serwerze mc.iguna.pl

 

Nasze serwery, jeśli posiadają frakcje, mają takie wymogi :)

 

Inne - real life :)

 

A jakie Real Life jest wg. Ciebie najlepsze? Nowoczesne miasto, średniowiecze, inne? :)

 

[Inne napisz w komentarzu]
Może jakieś MiniGame rodzaju MineZ? (Ale tylko rodzaju)

 

Od siebie dodam, że uwielbiam ten tryb :D

 

A jak myślicie. Czy RPG w postaci Piartów (dużo morza, statki, wyspy z portami, questy z elementem magii) ma szanse bytu. Znany jest Wam plugin, który umożliwiałby "pływanie" skonstruowanych przez graczy statków? :)


Zajmujemy się sponsoringiem serwerów do gier on-line. Bez ukrytych kosztów i obowiązku zwrotu pieniędzy. Nie wierzysz? Sprawdź nas! :)


#7 Praise a Fish

Praise a Fish

    PS3 Fanboy

  • Użytkownik+
  • 217 postów
  • stevpodavkiemlel

Napisano 08 July 2013 - 09:51

Po prostu dobry RP... Jak dla mnie to najprzyjemniej gra się na tego typu dobrze wykonanych serwerach.


60d.gif


#8 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 08 July 2013 - 11:02

Idealny serwer to taki, którego gracze nie są dziećmi i są w posiadaniu mózgu. Niestety, od serwera to nie zależy...
  • Ryptun lubi to
t8o.png

#9 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 08 July 2013 - 12:23

Idealny serwer to taki, którego gracze nie są dziećmi i są w posiadaniu mózgu. Niestety, od serwera to nie zależy...

Popieram całkowicie.

Kocham także serwery FB,gdzie funkcjonuje ekonomia,i można tworzyć własne miasta.


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#10 Rapsodia

Rapsodia

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 753 postów
  • Bruzdi

Napisano 08 July 2013 - 12:28

Idealny serwer to taki, którego gracze nie są dziećmi i są w posiadaniu mózgu. Niestety, od serwera to nie zależy...

Nie zależy? A może jednak? Znam kilka skutecznych sposobów walki z dzieciarnią. Da się to zrobić. Ale na takich... barierach często odpadają też normalni, ogarnięci gracze. 
Ja osobiście lubię takie serwery gdzie jest z kim pogadać. Kilkanaście osób online, najlepiej starszych, takich co znają język polski... I taki jakie był dawniej. Bez zbyt wielu pluginów, tylko te administracyjne. Taki, gdzie tabliczka z napisem "nie wchodzić" zastępowała jakikolwiek cuboid.



#11 Builderek

Builderek

    Pogromca Lewactwa :_:

  • Użytkownik+
  • 1270 postów

Napisano 08 July 2013 - 12:45

Nie zależy? A może jednak? Znam kilka skutecznych sposobów walki z dzieciarnią. Da się to zrobić. Ale na takich... barierach często odpadają też normalni, ogarnięci gracze. 
Ja osobiście lubię takie serwery gdzie jest z kim pogadać. Kilkanaście osób online, najlepiej starszych, takich co znają język polski... I taki jakie był dawniej. Bez zbyt wielu pluginów, tylko te administracyjne. Taki, gdzie tabliczka z napisem "nie wchodzić" zastępowała jakikolwiek cuboid.

Też pamiętam te czasy,ale to już niestety nie wróci.

Wraz z nadejściem dzieciarni,minecraft przestał być już taki "Fajny" jak kiedyś.


Kącik Fanów Total War.!

Total_War_logo.png


#12 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 08 July 2013 - 12:47

Bardzo rozwinięty RPG z ciekawymi pluginami, frakcjami i ogarniętą administracją oraz graczami, tak żeby grało się miło i przyjemnie i było jak w RPG



#13 pixeland

pixeland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • pixeland

Napisano 08 July 2013 - 13:21

Idealny serwer to taki, którego gracze nie są dziećmi i są w posiadaniu mózgu. Niestety, od serwera to nie zależy...

 

 

Nie zależy? A może jednak? Znam kilka skutecznych sposobów walki z dzieciarnią. Da się to zrobić. Ale na takich... barierach często odpadają też normalni, ogarnięci gracze. 
Ja osobiście lubię takie serwery gdzie jest z kim pogadać. Kilkanaście osób online, najlepiej starszych, takich co znają język polski... I taki jakie był dawniej. Bez zbyt wielu pluginów, tylko te administracyjne. Taki, gdzie tabliczka z napisem "nie wchodzić" zastępowała jakikolwiek cuboid.

 

Możesz zdradzić takie sposoby? Powiem szczerze, że zanim zainteresowałem się tworzeniem sieci to miałem kilka serwerów, które niestety były popularne ale wśród 9-latków... Gdy zapraszałem kolegów z uczelni wszyscy wychodzili skarżąc się na dzieciarnię. Myślałem, że genialnym pomysłem będzie dawać zadania matematyczne na poziomie liceum- dziady wrzucały zadania w internet i wchodzili na serwer...


Zajmujemy się sponsoringiem serwerów do gier on-line. Bez ukrytych kosztów i obowiązku zwrotu pieniędzy. Nie wierzysz? Sprawdź nas! :)


#14 Zu_chan

Zu_chan

    Uczony

  • Weteran
  • 592 postów
  • Zu_chan

Napisano 08 July 2013 - 13:43

Nie ma takiego zabezpieczenia, trzeba byłoby pomyśleć..

Nawet zatwierdzanie każdego na mocy formularza który wypełnił wcale nie musi się do niczego odnosić.. napisać można wszystko.. 

Co do jakiegoś serwera, to ja lubię pograć na FreeBuildzie, ewentualnie na serwerze z Modami.


Dołączona grafika

#15 Gother

Gother

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów
  • ToSTeReKKK

Napisano 08 July 2013 - 14:23

Factions z Modyfikacjami ! (Oczywiście typu Better Dungeon a nie buildcraft itp)


3993fad02c74d030226c5fdad3728150.jpgJeśli pomogłem - Daj diaxa :>                                        

mca.png

 

mca.png

 

mca.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


#16 Minemaniak1

Minemaniak1

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 735 postów
  • karol123987

Napisano 08 July 2013 - 14:27

Ja najchętniej pograłbym na serwerze premium survival+wojny frakcji na tekkicie w trybie hardcore, ale czegoś takiego raczej nikt nie zrobi :(


  • Dawidn99 i jacodaco lubią to

#17 Gother

Gother

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 130 postów
  • ToSTeReKKK

Napisano 08 July 2013 - 14:34

@UP Wątpię żeTekkita na WF.Do WF pasują mody na bronie zbroje Dungeony,a na FB Tekkit (Lepiej z gildią Przeszukiwać Dungeony niż się bawić w Tekkita)


3993fad02c74d030226c5fdad3728150.jpgJeśli pomogłem - Daj diaxa :>                                        

mca.png

 

mca.png

 

mca.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


#18 Esmelie

Esmelie

    Linuxiarz

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 08 July 2013 - 14:48

Ja tam chciałabym serwer PREMIUM bo wtedy jest aż 16% mniej dzieci neo, choć niektóre dzieci takowe premium mają. 

 

Gracze:

Tak jak wszyscy - ogarniętych, miłych i co najważniejsze kulturalnych oraz brak

żebraków i lizusów adminów dla OP'a/admina/moderatora/wyższą rangę

 

Admini:

Dużą rolę aby się dobrze grało jest administracja, wiem, że bycie administratorem kusi

do trolowania, zabijania graczy, przeszkadzania, banowania, znęcania się nad graczami,

ale naprawdę to bardzo psuje grę jak wracasz np.z kopalni a tu admin troll latający nad spawnem zabije.

Wystarczy, żeby admin był miły i taki jak powyżej oraz nie tylko kickał bo gościu chciał działkę, a admin nie ma czasu lub nie chce mu się.

 

Moderatorzy:

Tacy jak administratorzy, ale bardziej otwarci na graczy, chętni do pomagania graczom, a nie tylko stoi afk i warn, ban, kick od czasu do czasu jak ktoś złamał regulamin, gra tak przez godzinę i wychodzi z serwera.

 

Co by miał taki serwer:

 

Małe możliwości VIP'a - często na serwerach gracze VIP mają prawie tyle samo co moderator (poza komendami), diax eq enchant X we wszystkim, 1000 lvl, 

d245777abca64ece2d5d7ca0d19fddb6.png kasy, komendy /tp, /hat i inne tak ułatwiające, latanie, kolorowe nicki, specjalny sklep VIP itp... - aż grać się nie da z takimi VIPami, jeżeli gracz ma tylko komendy /home, /sethome, /spawn, /money, /money pay i nic więcej.

VIP mógł by mieć, więcej kasy (np. dostają tam jednorazowo kilka tysięcy po kupieniu rangi) oraz złoty /kit vip, kolorowy nic i tam więcej możliwości, no ale bez przesady.

 

Rangi: Architekt (za budowanie), VIP i jakieś inne..

 

Prace, 2 mapki; zwyczajna i surowcowa, która była by co tydzień/ dwa tygodnie resetowana.

 

Serwer byłby:

Survival i FB to by wystarczyło.


  • pixeland lubi to

#19 pixeland

pixeland

    Nowy

  • Użytkownik
  • 20 postów
  • pixeland

Napisano 08 July 2013 - 14:52

Esmeline! Bardzo cenna uwaga! Na pewno będę się w dużej części kierował nią :)


Zajmujemy się sponsoringiem serwerów do gier on-line. Bez ukrytych kosztów i obowiązku zwrotu pieniędzy. Nie wierzysz? Sprawdź nas! :)


#20 sebek5251

sebek5251

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 08 July 2013 - 15:41

pixeland - mi pasuje średniowieczny real life (pytałeś) ale czy średniowieczny czy nowoczosny to zależy od ciebie