Skocz do zawartości


Zdjęcie

zapomniałem e-maila i nie mogę się zalogować na minecraft.net ani na launcherze .


Najlepsza odpowiedź Cookie M. , 06 July 2013 - 10:44

TheCytrus - jak nic nowego nie wnosisz do tematu to się nie udzielaj. Teksty typu "jak nie pamiętasz emaila to nikt ci nie pomoże" są bezsensownym nabijaniem postów.

 

W przypadku, gdy zapomniałeś emaila, będzie ci potrzebny:

  • Nick minecraft (konieczny do identyfikacji konta, tego raczej nie zapomniałeś :P ).
  • Dowód zawarcia transakcji BĄDŹ gift code.

Dowodem zawarcia transakcji będzie identyfikator transakcji (w przypadku płatności elektronicznej: dostępny przez stronę banku albo PayPal).

 

Posiadając te dwie rzeczy, musisz napisać do supportu Mojang i poprosić o zmianę emaila (po prostu podajesz nowy adres). Ja też zmieniałem emaila, ale z odzyskaniem go nie było problemów.

 

Linki:

Kontakt z supportem

ID Transakcji - jak znaleźć?

Artykuł dot. zmiany e-maila (czytaj od "If you cannot access your old email address")

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pako_177

pako_177

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • pako_177

Napisano 06 July 2013 - 09:25

Są wakacje , wyjechałem i nie miałem komputera mądry mojang kazał przelogować swoje konto na stronę mojangu , ja oczywiście nie miałem jak . Nie wiem czy te błędy są przez to ale nie mogę się zalogować a nie pamiętam e-maila na którym było konto ...



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_TheCytrus_*

Gość_TheCytrus_*
  • Gość

Napisano 06 July 2013 - 10:05

*FACEPALM* Jak można zapomnieć emaila ? Czyli stworzyłeś byle jaki dupny email żeby tylko się zarejestrować i jeszcze kupiłeś na tym premium ? :blink: Jak nie pamiętasz to nikt Ci w tym nie pomoże :/



#3 pako_177

pako_177

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • pako_177

Napisano 06 July 2013 - 10:17

*FACEPALM* Jak można zapomnieć emaila ? Czyli stworzyłeś byle jaki dupny email żeby tylko się zarejestrować i jeszcze kupiłeś na tym premium ? :blink: Jak nie pamiętasz to nikt Ci w tym nie pomoże :/

akurat nie moja wina ... niestety głupi mojang nie przyjął na moim głównym koncie przelewu a później coś się zwaliło :P i musiałem zrobić nowego e-maila ...



#4 Gość_TheCytrus_*

Gość_TheCytrus_*
  • Gość

Napisano 06 July 2013 - 10:28

Zawsze można ten email sobie zapisać :P, ale jak już pisałem nikt Ci na tym forum nie pomoże...



#5 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 06 July 2013 - 10:44   Najlepsza odpowiedź

TheCytrus - jak nic nowego nie wnosisz do tematu to się nie udzielaj. Teksty typu "jak nie pamiętasz emaila to nikt ci nie pomoże" są bezsensownym nabijaniem postów.

 

W przypadku, gdy zapomniałeś emaila, będzie ci potrzebny:

  • Nick minecraft (konieczny do identyfikacji konta, tego raczej nie zapomniałeś :P ).
  • Dowód zawarcia transakcji BĄDŹ gift code.

Dowodem zawarcia transakcji będzie identyfikator transakcji (w przypadku płatności elektronicznej: dostępny przez stronę banku albo PayPal).

 

Posiadając te dwie rzeczy, musisz napisać do supportu Mojang i poprosić o zmianę emaila (po prostu podajesz nowy adres). Ja też zmieniałem emaila, ale z odzyskaniem go nie było problemów.

 

Linki:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować


Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#6 pako_177

pako_177

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • pako_177

Napisano 06 July 2013 - 10:49

TheCytrus - jak nic nowego nie wnosisz do tematu to się nie udzielaj. Teksty typu "jak nie pamiętasz emaila to nikt ci nie pomoże" są bezsensownym nabijaniem postów.

 

W przypadku, gdy zapomniałeś emaila, będzie ci potrzebny:

  • Nick minecraft (konieczny do identyfikacji konta, tego raczej nie zapomniałeś :P ).
  • Dowód zawarcia transakcji BĄDŹ gift code.

Dowodem zawarcia transakcji będzie identyfikator transakcji (w przypadku płatności elektronicznej: dostępny przez stronę banku albo PayPal).

 

Posiadając te dwie rzeczy, musisz napisać do supportu Mojang i poprosić o zmianę emaila (po prostu podajesz nowy adres). Ja też zmieniałem emaila, ale z odzyskaniem go nie było problemów.

 

Linki:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

THANKS YOU BRO !!!!



#7 Fifi

Fifi

  • Weteran
  • 1370 postów

Napisano 08 July 2013 - 14:06

Skoro rozwiązane, to zamykam.