Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasza najgłupsza śmierć w MC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
272 odpowiedzi w tym temacie

#1 PLMikiHD

PLMikiHD

    Znawca

  • Użytkownik
  • 257 postów

Napisano 03 July 2013 - 17:32

W tym temacie opisujcie swoją najgłupszą śmierć w MC :)

 

To ja zacznę:

Grałem sobie w trybie hardcore, miałem już skromną chatkę, mini chodowlę zboża przykrytą dachem.

Postanowiłem pójść do cave'ów. Widzę dwa szkielety - OK, zabije je z kamiennego miecza, aby nie zużywać żelaznego, którego miałem w eq. I mnie zabiły  :(. A miałem już taki ładny początek świata :\


[Serwer]Survival+Frakcje: IP: s120.csrv.pl:53175

[Poradnik]Jak zacząć grę na serwerach Survival: Wkrótce!


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 RetroApo

RetroApo

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 495 postów

Napisano 03 July 2013 - 17:37

Skoczyłem do wody z dużej wysokości...ale do wody nie trafiłem  :D


Podróż do Odległych Lądów zakończona! ;)

 12 550 820 / 12 550 820

https://www.youtube.com/user/RetroApo


#3 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 03 July 2013 - 17:46

Pamiętam na jcraft pozbierałem sobie 10,5 stacków diaxów, miałem 4 serca i głód mnie dobijał. Kiedy miałem w końcu 0,5 serca to, jakimś nie fartem spadłem z 3 kratek:/ A najgorsze jest to, że ta sytuacja powtórzyła się 5 razy za 6 przestałem grać, ponieważ nie mogłem znaleść jedzenia:/
  • patrykgog i mati2222222224 lubią to

#4 Na pewno nie bout

Na pewno nie bout

    กʕ ͡·ᴥ ͡· ʔก

  • Użytkownik+
  • 1001 postów
  • OgrudnikShowuptv

Napisano 03 July 2013 - 17:48

Może i nie moja, ale kolegi. Utopił się w lawie kopiąc obsydian. Dodam, że miał ponad 20 diamentów.


  • mati2222222224 lubi to

#5 mas120

mas120

    Znawca

  • Użytkownik
  • 240 postów

Napisano 03 July 2013 - 17:52

@2Up chyba sobie zartujesz ... 10,5 stacka diaxow 5 razy wykopales to 52,5 stacka diax i niby mamy w to uwierzyc?

 

@Topic 

Gralem na survival, zbudowalem dom w tundrze i gralem, pewnego dnia wracajac z podrozy przechodzilem przez jezioro (dalej na tym biomie) , przekopalem sie przez lod wykopac gline ktora sie tam skryła , wlazłem do wody, wykopalem ja, chce wyplynac i akurat lod ktory wykopalem spowrotem sie zamrozil i tak utopilem sie.



#6 Captain Nonsense

Captain Nonsense

    Zbanowany

  • Użytkownik
  • 524 postów

Napisano 03 July 2013 - 17:54

Wylałem sobie lawę i do niej wpadłem (*-)\


t8o.png

#7 MiltenSilk

MiltenSilk

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1018 postów
  • miltenkot

Napisano 03 July 2013 - 18:07

[quote name="mas120" post="677476" timestamp="1372870378"]@2Up chyba sobie zartujesz ... 10,5 stacka diaxow 5 razy wykopales to 52,5 stacka diax i niby mamy w to uwierzyc?

Mas120, ty chyba nie grałeś nigdy na jcraft, tam jest zrobiona specjalnie mapa (25000m x 25000m chyba) i są specjalne diaxowe biomy w których, gdzie się popatrzysz, masz rudy diaxów nawet po 1 stak w jednej rudzie.



#8 Theo

Theo

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1131 postów
  • TheoMarque

Napisano 03 July 2013 - 19:21

Łażenie po kanionie i spłynięcie wodą do jednej jedynej kratki lawy której nie zalało. Miałem dobry pancerz ale co z tego jak co wyskoczyłem to woa z powrotem mnie wpychała do lawy, itemki co się rozsypały też wpłynęły do lawy... Najlepszy zestaw górnicy 40lvl i kilkadziesiąt diamentów poszło z dymem że o pancerzu nie wspomnę.


exRYBP0.png

#9 Kluczyk

Kluczyk

    Naprawdę wredny człowiek

  • Użytkownik+
  • 756 postów

Napisano 03 July 2013 - 19:27

Beta 1.7.3, postanowiłem zbudować sobie salon, oczywiście mądry Maks chciał ozdobę z magmy nie wiedział że lawa rozpływa się tak szybko. Po drobnej kąpieli w pomaranczowym, gorącym płynie... a zresztą wiecie jak to się skończyło.


༼ʕっ•ᴥ•ʔっ(_̅_̅_̅__̅_̅_̲̅F̲̲̅̅I̲̲̅̅S̲̲̅̅S̲̲̅̅U̲̲̅̅R̲̲̅̅E̲̲̅̅_̅_̅_̅_̅_̅_() 


#10 MwQQs

MwQQs

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 73 postów

Napisano 03 July 2013 - 19:39

Biegnę biegnę i jeb w dziurę. Death...

Albo nawalam się z creeperem a że nie lubię ginąć to zawsze zostawiam bezpieczny dystans od mobów, ale tym razem to mi się nie przydało. Wpadłem do małego jeziorka z którego nie szło wyjść. I najlepsze jest to że nie zabił mnie creeper tylko utonąłem...



#11 magik99

magik99

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 04 July 2013 - 06:47

siedze z kolega na serwie w opuszczonej kopalni i

jest z 10 kratek lawy a na drugim  brzegu szkielet

bubujemy osłone i przechodzimy a tu drugi szkielet i diax eq pro enchant jabłka 32 i napierśnik na ochrona 4 padły

może i bym się wydostał bo miałem ochrone przed ogniem 2x4 ale wyrombał jeszcze ogórek :(



#12 slodkimis

slodkimis

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów
  • slodkimis

Napisano 04 July 2013 - 08:38

Po wykopaniu diamentów złapał mnie lag i wpadłem do lawy. Diamenty się odkopało ale to była moja najgłupsza śmierć.:)



#13 Sepris

Sepris

    Hodowca Dinozaurów.

  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Antycypator

Napisano 07 July 2013 - 19:29

Na serwerze Hardcore chciałem spróbować skoku wiary z takiej wielkiej wieży. Wlazłem na sam szczyt i wypadłem przez dziurę-troll w szklanej podłodze.


  • sauer1996 lubi to

Peace is a lie, there is only passion.

Through passion, I gain strength.

Through strength, I gain power.

Through power, I gain victory.

Through victory, my chains are broken.

The Force shall free me.

 

 


#14 Gość_bobekrobal_*

Gość_bobekrobal_*
  • Gość

Napisano 07 July 2013 - 19:37

To była moja pierwsza śmierć w MC... Patrzę na Creepera i myślę "Dlaczego ten ogórek chodzi?" podchodzę i "tsssss... PUF!" zgon na hita :/



#15 Mydełko

Mydełko

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 1068 postów

Napisano 08 July 2013 - 11:53

Za diaxami była lava ;/ chyba wiecie jak to się skończyło



#16 RErErty

RErErty

    Pancerny Stalker

  • Użytkownik+
  • 422 postów

Napisano 08 July 2013 - 18:12

Nie zdążyłem chwycić się drabinki i uderzyłem o ziemię.



kompletnie pijany


#17 Kacpero320

Kacpero320

    Nowy

  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 08 July 2013 - 18:25

Pierwszy raz gram w minecraft  :D Myśle "ogórek" czemu on robi sss? Aż tu nagle bum ;D A miałem już jaskinie



#18 Asasyn_

Asasyn_

    I see you

  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 09 July 2013 - 08:45

Jedna z moich wielu smierci: Zgubilem sie w kopalni (Byla to beta 1.7.3 ) wiec postanowilem kopac do gory. Kopie kopie a tu lawa ;_;. Zpanikowalem i zaczolem kopac w dol. Kopie kamiennym i uciekam przed lawa jakas chwile a tu... Obsydian ;__;. No jeszcze pamietam moje pierwsze spotkanie z Spider Jockey'em ;_; . Schowalem sie w szklarni, po czym zaczolem obserwowac jak on sie do mnie zbliza ( mialem dwa serca, nie wiedzialem ze on przebija szklo ) i nagle oberwalen strzala i " You are Dead MotherF***er ! "

#19 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 09 July 2013 - 09:11

Zapomniałem o słowach "Nigdy nie kop pod siebie" i kopiąc radośnie węgiel skończyłem w lawie -_-


nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#20 Vermello

Vermello

    Władczyni Słoików

  • Użytkownik+
  • 592 postów

Napisano 09 July 2013 - 10:08

Jedna z moich wielu smierci: Zgubilem sie w kopalni (Byla to beta 1.7.3 ) wiec postanowilem kopac do gory. Kopie kopie a tu lawa ;_;. Zpanikowalem i zaczolem kopac w dol. Kopie kamiennym i uciekam przed lawa jakas chwile a tu... Obsydian ;__;. No jeszcze pamietam moje pierwsze spotkanie z Spider Jockey'em ;_; . Schowalem sie w szklarni, po czym zaczolem obserwowac jak on sie do mnie zbliza ( mialem dwa serca, nie wiedzialem ze on przebija szklo ) i nagle oberwalen strzala i " You are Dead MotherF***er ! "

On nie przebija szkła ;o

Przy okazji: Pisze się :spanikowałem, zacząłem, obserwowałem.

 

Ja podchodzę spokojnie do ściany mojej kopalni, w której była dziura wys. 2 szer. 1, w której płynęła z góry lawa. Chcę tą dziurę zakopać cobblem i do niej wpadam.

THE END


"Ja też nie mam tego z przodu i jakoś robię sobie"

~Sherds o robieniu sobie selfie.