Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze sklepem na targu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 KoloMinecraftowo

KoloMinecraftowo

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • KoloMinecraftowo

Napisano 30 June 2013 - 22:31

Kiedy zrobie sklep na targu to nie miesci mi sie moj caly nick na tabliczce.

Kiedy moj kolega chcial cos kupic na tabliczce to jemu itemy dawalo a mi pieniedzy nie tak samo jak kabanowi nie wiem co moze byc nie tak ale pisze to tu jak ktos wie pisac.

Moj Nick:KoloMinecraftowo

Dzieje sie to na targu o nr.70



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Yunius

Yunius

    Uczony

  • Użytkownik+
  • 522 postów
  • Yunius

Napisano 30 June 2013 - 22:33

Kiedy zrobie sklep na targu to nie miesci mi sie moj caly nick na tabliczce.

Kiedy moj kolega chcial cos kupic na tabliczce to jemu itemy dawalo a mi pieniedzy nie tak samo jak kabanowi nie wiem co moze byc nie tak ale pisze to tu jak ktos wie pisac.

Sądzę, że niestety, ale na obecną chwilę nic się na to nie poradzi, ponieważ Twój nick nie mieści się w jednej linijce. Być może Kodek będzie miał w planach jakieś dodatkowe modyfikacje tego pluginu.



#3 slodkimis

slodkimis

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów
  • slodkimis

Napisano 01 July 2013 - 08:53

Zmień nick i po sprawie Jak masz premium to już nic nie zrobisz możesz pisać do admów może coś ci pomogą



#4 Migo2468

Migo2468

    Znawca

  • Użytkownik
  • 251 postów
  • Migo2468

Napisano 01 July 2013 - 11:18

Taki problem kiedyś miał GeneralKovalski i Kodek mu to naprawiał, nie wiem czy ręcznie czy jakoś inaczej.



#5 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 01 July 2013 - 12:11

Teraz sobie uświadomiłem że limit znaków w linijce to 15, a limit znaków na nick to 16. Będę musiał zmodyfikować plugin i na siłę wsadzać na tabliczkę 16 znaków żeby to działało.

Ciężko mi się pracuje w miejscu w którym aktualnie przebywam, także chwilę to zajmie. Jeśli ktoś kupi coś w Twoim sklepie to pieniądze nie przepadają także bez paniki :)


  • Fiwo735 i JASIO007 lubią to