Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pytanie] Gildia za itemy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 zakzyne

zakzyne

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • lukasz56lek

Napisano 29 June 2013 - 11:52

Cześć mam pytanie. Mam swój serwer z factions i chcę zrobić tak jak na hardcorze u skkfa że gildia za itemki. Jak to zrobić? 



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Dawidn99

Dawidn99

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 821 postów
  • Dawidn99

Napisano 29 June 2013 - 13:30

Za pomocą pluginu PayInItemsForGuild

Możesz też zainstalować plugin script [chyba tak się pisze] i poszukać na ten cel skryptu ostatnio widziałem właśnie taki skrypt ale do Simpleclan ale kod był prosty więc przerobienie na faction to kwestia 5 minut ;-) i mam nadzieję że pomogłem. 

jak tak to walnij diaxa



#3 zakzyne

zakzyne

    Nowy

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • lukasz56lek

Napisano 29 June 2013 - 13:53

Za pomocą pluginu PayInItemsForGuild

Możesz też zainstalować plugin script [chyba tak się pisze] i poszukać na ten cel skryptu ostatnio widziałem właśnie taki skrypt ale do Simpleclan ale kod był prosty więc przerobienie na faction to kwestia 5 minut ;-) i mam nadzieję że pomogłem. 

jak tak to walnij diaxa

Nie działa. Jak wrzucam do factions payinitemsforguild. To znika Factions z serwera.



#4 THEkondiMAN

THEkondiMAN

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 29 June 2013 - 15:04

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

Tu masz link!

Wrzuć to jako normalny plugin do folderu plugins!


Sygnaturka


#5 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 29 June 2013 - 21:33   Najlepsza odpowiedź

1. Instalujesz plugin factions

2. Instalujesz tak samo jak inne plugin PayInItemsForGuild

3. Po wpisaniu komendy /f create [Nazwa_Gildi] pojawi się komunikat ,że potrzebujesz daną ilość itemów które są potrzebne na gildie.


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#6 Dawidn99

Dawidn99

    Wyjadacz

  • Użytkownik+
  • 821 postów
  • Dawidn99

Napisano 30 June 2013 - 21:56

Dawidn99, w 29 Jun 2013 - 14:30, powiedział:snapback.png

Za pomocą pluginu PayInItemsForGuild

Możesz też zainstalować plugin script [chyba tak się pisze] i poszukać na ten cel skryptu ostatnio widziałem właśnie taki skrypt ale do Simpleclan ale kod był prosty więc przerobienie na faction to kwestia 5 minut ;-) i mam nadzieję że pomogłem. 

jak tak to walnij diaxa

Nie działa. Jak wrzucam do factions payinitemsforguild. To znika Factions z serwera.

Jak napisałem że to plugin to czemu ty go traktujesz za dodatek do innego czyli taki że powinno się go dodać do pliku z pluginem skoro to jest też plugin czyli instaluje się go tak jak każdy normalny plugin :/



#7 Gość_DustinGes_*

Gość_DustinGes_*
  • Gość

Napisano 04 August 2022 - 13:39

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

legal to buy prescription drugs without prescription

#8 Gość_DustinGes_*

Gość_DustinGes_*
  • Gość

Napisano 07 August 2022 - 07:18

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

buy prescription drugs from canada