Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kup sobie premium - potem może nie być okazji!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 postów
  • 2bartek

Napisano 29 May 2013 - 05:54

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować

, menager supportu Mojangu, ostrzega. Jeśli używasz konta, na którym nie ma zakupionego oryginalnego Minecrafta, powinieneś zrobić to do 3 czerwca. Przez zmiany związane z Mojang Account, możesz bezpowrotnie stracić swój nick, jeśli ktoś przed tobą kupi na niego dowolną grę od studia, ponieważ nie mogą istnieć dwa konta Mojang z zarejestrowanym jednym nickiem.

 

Tak więc jeśli cenisz sobie nazwę swojego konta, a zwlekasz z kupnem wersji premium, najwyższy czas wysupłać coś z kieszeni.

 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Pimak

Pimak

    Craftsitowy piżmakowy błazen

  • Użytkownik
  • 379 postów
  • Pimak

Napisano 29 May 2013 - 06:18

Taaaak... W końcu będzie mniej tych biednych, pokrzywdzonych osób. Wielkie dzięki że to przekazałeś. Mogliby tak usuwać konta non-premium. Co oznacza... Większość serwerów przejdzie na premium, większość serwerów upadnie...

Ratójmy Gleo Aira.

 


#3 Esmelie

Esmelie

    Linuxiarz

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 29 May 2013 - 06:39

...ale nie będzie końca piractwa bo wystarczy, że sobie nick wpiszesz zamiast się logować i efekt ten sam co przed...



#4 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 29 May 2013 - 08:03

Niekoniecznie musisz kupować teraz. Chodzi o to, że musisz posiadać konto Mojang, które jest na Twój adres email. Dopiero wtedy możesz kupić Minecraft, ale nie zarezerwować swój nick. Więc dopóki ktoś nie kupi innej gry Mojang z twoim nickiem, wciąż można je kupić.

 

Dobre info Bartku, napiszę o tym na głównej i posypię diamentami diaxxami.


  • Fifi lubi to

#5 majeran0

majeran0

    Znawca

  • Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 29 May 2013 - 09:53

Co z ludźmi którzy zarejestrowali się za czasów nicków?


  • quxxo lubi to
Usuwanie/edycja moich postów narusza art.54, pkt.1 i 2 Konstytucji RP i podlega zaskarżeniu do Trybunału Konstytucyjnego RP
A właśnie że nie. //iKrzysiek
A właśnie że tak. //Majeran0
Sygnaturek chyba nie dotyczy... // Adshi

#6 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 29 May 2013 - 11:37

@UP Dołączam do pytania.


Error


#7 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 29 May 2013 - 13:19

Jeśli logowanie będzie za pomocą e-maila, to co jak ktoś ma dwa konta premium MC?
Dołączona grafika

#8 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 29 May 2013 - 13:39

Z tego co wiem, to nadchodzące zmiany w 1.6 z launcherem zmienią też system logowania, więc może będzie opcja kilku użytkowników.

 

A poprzednie pytanie jest lepiej wyjaśnione we wpisie na głównej.



#9 maciekg333

maciekg333

    Ekspert

  • Weteran
  • 1493 postów

Napisano 29 May 2013 - 14:37

Czyli jeśli mam np. 2 dwa konta to muszę mieć 2 e-maile? Bez sensu...


Dołączona grafika

#10 quxxo

quxxo

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 1118 postów

Napisano 29 May 2013 - 15:36

@UP Powinno być tak jak dawniej, a nie jakieś kombinacje robią. I tak można piracić, nie wiem co im to dało.


Error


#11 Esmelie

Esmelie

    Linuxiarz

  • Użytkownik+
  • 235 postów

Napisano 29 May 2013 - 15:42

 MrError - Zawsze znajdzie się sposób na piracenie, nie martw się o to, ludzie mają swoje sposoby.



#12 Vichs_

Vichs_

    Varius - herszt orków

  • Użytkownik
  • 185 postów
  • Vichs_

Napisano 29 May 2013 - 15:43

 Czekaj... Jeżeli mam konto na minecraft.net, i posiadam oryginalny minecraft, to muszę robić Mojang Account, bo stracę nick i konto?


bu


#13 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 postów
  • 2bartek

Napisano 29 May 2013 - 16:01

 Czekaj... Jeżeli mam konto na minecraft.net, i posiadam oryginalny minecraft, to muszę robić Mojang Account, bo stracę nick i konto?

Nie musisz. Tylko użytkownicy piratów muszą się martwić, jeśli zamierzają kiedykolwiek kupić grę. O ile dobrze rozumiem, to problem jest w tym, że zaklepane i nienaruszalne nicki, których nie możesz zdublować są w bazie Mojang Account. Kupując jakąś grę jakby upgradujesz swój nick do statusu liczącego się nicku konsumenta. Mniej więcej ._.



#14 Vichs_

Vichs_

    Varius - herszt orków

  • Użytkownik
  • 185 postów
  • Vichs_

Napisano 29 May 2013 - 18:11

 Okej, dzięki za info. Poplątałem się w tym lekko. : p

Mimo wszystko jak już mają to robić, to niech dodadzą też JEDNORAZOWĄ możliwość zmiany nick'u dla każdego użytkownika konta ;___;


bu


#15 Kodek

Kodek

    jCraft Head Admin

  • Weteran
  • 1387 postów
  • KodekPL

Napisano 29 May 2013 - 18:31

@UP Powinno być tak jak dawniej, a nie jakieś kombinacje robią. I tak można piracić, nie wiem co im to dało.

To nie ma nawet nic wspólnego z piraceniem. Mojang ma to gdzieś, nie stworzyli nawet realnego DRM. Chodzi tutaj tylko o bezpieczeństwo.



#16 LowcaOwca

LowcaOwca

    Owczy Zoofil

  • Użytkownik+
  • 720 postów

Napisano 29 May 2013 - 21:04

Heh, ja mam pewien problem, otóż moje aktualne konto mam podpięte do starego maila, który już nie istnieje, a podczas podpinania nowego maila przerzuca mnie na stronkę mojangu, gdzie "niby" mam znaleźć odpowiedź jak zmienić mój mail podpięty do minecraft'a- oczywiście nie ma nic a nic.


Dołączona grafika

Autograf od Zu.

#17 sebafudi

sebafudi

    Kierownik nielegalnej plantacji czerwonego proszku

  • Użytkownik+
  • 145 postów
  • sebafudi

Napisano 07 June 2013 - 18:44

Ten pomysł ze strony mojangu mi się nie podoba. ''Wybijają'' mineshaftery zamiast piratów. Ja tam bym wolał, jak by nie było tych piratów bo nick zajęty na połowie serwerów.