Skocz do zawartości


Zdjęcie

PVP nie działa

multiverse

Najlepsza odpowiedź gacus007 , 11 May 2013 - 15:14

1.Zobacz na konfig multiverse

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 THEkondiMAN

THEkondiMAN

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 135 postów

Napisano 11 May 2013 - 15:03

Witam, na moim serwerze tak nagle pvp przestało działac! flagi mam na pvp:allow , w multiverse też, jak i również w serwer.properties!!

Pomocy!


Sygnaturka


craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 11 May 2013 - 15:08

1. Jeśli chcesz żeby pvp było na ON to musisz zrobić /rg flag nazwa_regionu pvp allow

2. Najlepiej zrób tak jak Ci tu opiszę

 

Zaznacz teren za pomocą komędy //expand 50 50 up

Następnie ustaw jego nazwę /region define nazwa_regionu

Potem zapisz region /region save

Kolejnym krokiem będzie ustawienie flagi tej ,której ty chcesz czyli: /rg flag nazwa_regionu pvp allow


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.


#3 gacus007

gacus007

    Ekspert

  • Weteran
  • 1290 postów
  • gacus007

Napisano 11 May 2013 - 15:14   Najlepsza odpowiedź

1.Zobacz na konfig multiverse



#4 Travian188

Travian188

    Uczony

  • Użytkownik
  • 697 postów
  • Travian188

Napisano 11 May 2013 - 15:21

Podaj liste pluginów


Witam!

Szukam osób, które znają się na pisaniu pluginów bukkit. Nie chodzi mi o pisanie 1 małego pluginu, tylko o ok. 30 obszernych i wymagających dużo pracy pluginów. W zamian za napisanie pluginu płacę pieniędzmi w zł (Cena do ustalenia) lub diaxami na forum. Jeśli jest ktoś chętny do pracy, prosił bym o skontaktowaniu się ze mną drogą mailową lub przez forum. Pozdrawiam.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: multiverse