Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pamiętacie to ? Stare Czasy MC ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

#21 TarzanNoweKonto

TarzanNoweKonto

    Znawca

  • Zbanowany
  • 343 postów

Napisano 14 May 2013 - 18:11

To były piękne czasy. Było trudniej i to się liczy.



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#22 Witekxd223

Witekxd223

    Kołpak od Zaporożca

  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 14 May 2013 - 18:12

Dla mnie MC wtedy miał jakąś taką magię, która z czasem się ulotniła ;_;


PRAISE THE MACHINE GOD

640px-Post-4-1241578053.jpg


#23 Lankiller

Lankiller

    Pieseł

  • Użytkownik+
  • 533 postów

Napisano 14 May 2013 - 18:33

Ach... wtedy to były czasy... A nie to co teraz, Mc idzie w stronę rpg co mi się niezbyt podoba.

#24 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 postów
  • 2bartek

Napisano 14 May 2013 - 18:38

Ludzie myślą, że skiepszczenie  MC wynika z nowych dodatków.. a tak naprawdę po prostu nudzą się grą, nie udawajmy, vanilla survival jest nudny strasznie.


  • JacobTab i Sihrax lubią to

#25 Modi

Modi

    How do you like me now?

  • Użytkownik+
  • 2144 postów

Napisano 15 May 2013 - 15:26

Ja za to cieszyłem się jak dziecko, gdy dodali "ten prostokątny klocek" (Rękę) w prawym dolnym rogu.

Albo jak np. znalazłem diaxy, to prawie się zesrałem ze szczęścia.

Good old times.


MODI RULZ!!!! ok


#26 Dominatort

Dominatort

    Torteł Tortuch Dominatortsky

  • Użytkownik+
  • 211 postów
  • dominatorTT

Napisano 15 May 2013 - 16:48

Już od dawna chciałem (i nadal chcę) zagrać sobie na classicu. Nie wiem czemu, ale ma jakiś swój urok. Nic nie da się poza budowaniem robić, a wolałem grać podczas bety w takiego classica niźli w aktualnie panującą wersję. 

I tak, pierwsze diaxy... To było coś. Mógłbym rzec, że jak zobaczyłem ten niebieski kamień w... kamieniu, to "rzygnąłem tęczą" i jarałem się jak brzózka podpalona miotaczem ognia.


"- Czy wiesz, moja najukochańsza żono, że dostrzegłem jeszcze jedną mądrość pośród mądrości proroka Lebiody? Taką, która da mi jeszcze jedną korzyść z obdarowania Redanii psotnymi kotami? Koty, moja Zuleyko, wrócą do domu. Koty zawsze wracają do domu. No, a gdy moje koty wrócą, gdy przyniosą żołd, zdobycz, bogactwa... To ja te koty opodatkuję!"
~ Esterad Thyssen, Wieża Jaskółki

#27 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 postów
  • 2bartek

Napisano 15 May 2013 - 20:51

Jeśli bym mógł, siedziałbym na classicu o wiele więcej, niestety mam za wolny net i troszku problemów z tym ._.



#28 erykos005

erykos005

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 20 May 2013 - 11:15

KIedyś w becie można było podczas multiplayer poczuć klimat nawet dziwne jest to że kiedyś w becie zrobiłem pierwszy i to najlepszy domek według mnie.



#29 Inquernal

Inquernal

    Get out of here, stalker

  • Użytkownik+
  • 175 postów

Napisano 21 May 2013 - 16:38

Dawny MC to były czasy. Teraz to jakieś, kurde, marchewki, kwarce, czarownice, koniki, sterowanie świnkami i miksturki. Czemu nie wzieliby się za stworzenie nowych bloków, a nie elementów RPG?  Stary MC miał swój klimat, teraz to tylko na modach grać.


LhrBkHs.jpg


#30 Russian_

Russian_

    Raring Ringtail

  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 23 May 2013 - 17:38

Nie mogę się doczekać kiedy do gry dojdą questy (jak w grach rpg), zmienią menu na zielono-złote, dodadzą mroczną muzykę, i mojang zmieni rodzaj gry z "Sandbox" na "RPG" :angry: :( :angry:

Od czasu 1.8 nie podoba mi się to że dodali Creative, ten tryb zniszczył starego dobrego, nie-zlagowanego Minecrafta.

jest tu ktoś kto gra od beta 1.3? oprócz mnie? na pewno będzie wiedział jakie to były fajne czasy te wersje 1.3, 1.4, 1.5, 1.6 i 1.7 gdy dodali tłoki.

a wersja 1.9 jeszcze bardziej rozwaliła grę - czyli dodali Enchanty, mikstury... Wieśniaków!! :(

Szkoda że nie ma moda który zmieniałby wygląd gry, zmienił menu, dźwięki, zachowanie mobów, zachowanie niektórych narzędzi itd. na to wszystko co było w becie 1.5 czy innych bet albo alpha dla np. wersji 1.5.2.

 

Gdzieś pamiętam był taki mod, ale teraz go nie mogę znaleźć.

 

Do 1.8 dodali też nowe menu, takie które strasznie laguje grę, i zjada ram.

 

a mojang te wszystkie nowości od czasów 1.8 zbiera z różnych modów, pluginów na bukkit itp. bo oni sami nie mogą nic wymyślić :(


Браво, знаш Сербском цирилице! хД


#31 sir 2bartek

sir 2bartek

    Króliś doświadczalny :3

  • Użytkownik+
  • 1863 postów
  • 2bartek

Napisano 16 June 2013 - 18:47

Ech.. pamiętam jeszcze, jak próbowałem się przeglitchowywać na serwerach z pluginami obronnymi ;_;



#32 bingo009

bingo009

    Uczony

  • Użytkownik
  • 464 postów

Napisano 20 June 2013 - 21:59

Ja to młody jestem i zacząłem grać dopiero od Beta 1.5_01. Ale naprawdę, bardzo mi brakuje serwera na którym kiedyś grałem.



#33 Vichs_

Vichs_

    Varius - herszt orków

  • Użytkownik
  • 185 postów
  • Vichs_

Napisano 22 June 2013 - 15:03

 Wersja 1.7.3, 2 tygodnie pracy nad zbudowaniem własnej cytadeli serwerowej - alternativmc, squad drużyny powyżej 16 lat, ponad 100 przegranych w mc godzin. Wojny, oblężenia, porwania, dyplomacja, mity i legendy - to już raczej nie wróci, chyba że ktoś znowu stworzy serwer na którym będzie się stawiało na rozgrywkę, a nie na sms-y, blichtr i blask, czy wizytówki.


bu


#34 WolfHunter17

WolfHunter17

    Kwadratowy:D

  • Użytkownik
  • 285 postów

Napisano 22 June 2013 - 15:21

Prawdopodobnie najbardziej charakterystyczną cechą gier cRPG jest posiadanie przez awatara wyrażonych liczbowo współczynników, rozwijanych w trakcie gry

Więc nie piszcie mi tu że gra zamienia się w RPG.


Wg mnie to dobrze że gra się rozwija,chociaż przyznam że czasami mam ochotę wrócić do wersji beta 1.2,na której zacząłem grać.



#35 Maeglin

Maeglin

    Tolkienista

  • Użytkownik+
  • 315 postów

Napisano 22 June 2013 - 15:37

I ta pierwsza noc, której nie umiałem przeżyć.

I ten - jakże klasyczny - lazuryt, który udawał diamenty.

I żyła złota, której z niewiadomych przyczyn nie dało się wydobyć drewnianym kilofem.

I to poszukiwanie węgla.

 

Ach, ta wspaniała nieumiejętność gry w minecrafta... To właśnie ją tak dobrze wspominam.


"Nie zgasną światła gdy świat trwa,
nie przyćmi ich mijając czas
choć wiatr niezmierną ciemność gna
nad staw, nad górę i nad las!"

#36 Sergeant Nonsense

Sergeant Nonsense

    Wielki mistrz idiotyzmu

  • Użytkownik
  • 113 postów

Napisano 22 June 2013 - 15:41

Wy nie wiecie, że z nostalgii się wyrasta? Dla mnie jest dobrze teraz, nie tylko jak kiedyś.
Dołączona grafika

#37 Phantooom

Phantooom

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 23 June 2013 - 10:48


 

Tworzę świat. Pierwsza rzecz:

DLACZEGO DO CHO*ERY NIE MOGĘ ŚCIĄĆ TEGO DRZEWA?!!!!!!

po chwili:

aaaaa, to trzeba przytrzymać!

następnie:

*****, JAK SIĘ CRAFTUJE TEN ***** KILOF?!!!

 

Miałem tak samo. :D  Pamiętam jak z tatą oglądałem CTSG i się zastanawialiśmy jak on ścina te drzewa. 

Zaczynałem na alpha 1.2.6

Na początku gry miałem klitkę w skale i jedną pochodnię. Jaja były jak  pojawił mi się pająk pod drzwiami i siedział tam cały dzień, a ja bałem się wyjść.  ^_^



#38 TexasEsc

TexasEsc

    Uczony

  • Użytkownik
  • 403 postów

Napisano 23 June 2013 - 10:59

@WolfHunter17

Skądś znam ten cytat... :P

 

@Topic

To ja mam pomysła! Może jakiś informatyk byłby chętny zrobić tak, że rozwijał by Minecraft od tej bety 1.7.3, w której dodali tłoki. ALE rozwijał by minecraft w zupełnie inną stronę, niż zrobił to mojang. Powstała by z tego taka większa modyfikacja. Robiło by się wtedy ankiety, co by tu dodać itp. Wtedy każdy by był szczęśliwy. :)


Dołączona grafika Adventure is my life


#39 Gcraft

Gcraft

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 26 June 2013 - 09:22

Jestem za pomysłem @up

 

Ja zoczołem grać oficjalnie od bety 1.7.3

pierwszy raz zaczołęm grać od betu 1.5

 

dowiedziałem się o MC od bratanka i u niego  grałem


kliknij!! Mój creeper umiera na brak diamentów

 

http://craftsite.pl/...w-forumowiczów/ - gra tworzona z naszych pomysłów by Rexu

 

http://craftsite.pl/...wienie-darmowe/ - najlepsze skiny by Rexu

 

 

28jl6k2.jpgJaki słodziakk!!!!! ;);)

 

2w1xn2o.pngSWEEETTT ;);)

 


#40 slodkimis

slodkimis

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 177 postów
  • slodkimis

Napisano 26 June 2013 - 09:33

Moim zdaniem ludziom się tylko wydaje, że stary minecraft był lepszy, ponieważ zaczynaliśmy grać i tam był taki klimat a teraz kiedy wiemy jak zdobywać surowce, nie boimy się moobów to już nie jest to samo. Nawet kiedy wrócimy do wersji minecrafta od której zaczynaliśmy to tak czy siak tego samego co na początku nie poszujemy.