Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pamiętacie to ? Stare Czasy MC ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
204 odpowiedzi w tym temacie

#1 erykos005

erykos005

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 09 May 2013 - 19:20

Hej pamiętacie jak nie było głodu,sprintu,enchantu ?

Czyli czasy od Classica Do Bety ! Kiedy się skończyło najlepsze :( w becie...

Według mnie najlepsza wersja MC była 1.7.3.Od 1.8 się niestety zaczeło sie gorzej robić teraz to jest rpg.I gra jak Pegi 12 a nie jak to wyglądało na pegi 7 więc teraz :

 

Zasady !

1.Nie gadamy o głupstwach typu Herobrine Czy Ufo (mało znany mit bo są takie filmy na yt o ufo w mc..)

2.Jak tu mówi z siebie nazwa mówimy głównie o Starym Minecrafcie ale można powiedzieć co się wam nie podoba w minecrafcie od 1.8.

3.Nie mówimy brzydkich słów.

 

I mam nadzieje że nie będzie dzieci mówiące o Herobrine Dziękuje teraz piszemy :D.

 

PS:W minecraft mc xbox360 edition można było przez kilka tygodni zagrac w starego mc czyli 1.6.6 co z tego pamiętam


  • Fifi, Karłowaty i Egzequtor lubią to

craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 09 May 2013 - 19:24

Chciałbym wrócić do tych czasów, gdzie wchodząc metr pod ziemie widziałeś stone, stone i jeszcze raz stone, a nie węgiel i żelazo.

Zero głodu, to było coś. Nadrabiał to poziom trudności gry.

Bardzo chętnie zagrałbym w Alphe, gdzie domek w skale to była rzecz niesamowita i nie każdy mógł się pochwalić diamentowym eq.


  • Imael lubi to

#3 VX7NORBA

VX7NORBA

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 322 postów
  • VX7

Napisano 09 May 2013 - 19:47

Ehh... jak ja se przypominam te czasy gdy miałem swoje super domki w skale. Pamiętam jak za płyty ludzie sypali mi 30 diax (beta 1.5). Kiedy szlag mnie trafił jak straciłem 20 żelaza. Teraz w minecrafta prawie nie da się grać pod względem technicznym i ogólnie.


  • Fifi lubi to

nzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.pngnzx2PBq.png


#4 Cookie M.

Cookie M.

    Seggelin <3

  • Użytkownik
  • 846 postów

Napisano 09 May 2013 - 19:49

*
Popularny

I gra jak Pegi 12 a nie jak to wyglądało na pegi 7

A co, nie klasyfikujesz się do Pegi 12 i rodzice zabraniają ci grać w minecrafta? ...  :blink:

Nie rozumiem sensu tego tematu. Chcecie zagrać w classica/1.7.3 beta to pobierzcie MVC i grajcie! W czym problem? Tak to już jest, że jak się zaczyna grać na jakiejś wersji to potem uważa się ją za najlepszą. 

 

Ehh, jak mnie rozbrajają takie dzieciaki, które tylko potrafią krytykować tą grę, jako jedyny powód podając "bo rpg i exp"... Ogólnie chciałem shejtować cały temat, ale stwierdziłem, że jest ich tak dużo, że nawet nie warto sobie niszczyć reszty dnia i denerwować się na marne.


Nie ?pi?, bo rozwi?zuje sprawy na forum!


#5 Angry_Avocado

Angry_Avocado

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lone_Wolf

Napisano 09 May 2013 - 19:53

Najlepsze to było budowanie klockowych domkow z samego drewna . Pamietam bodajze jak zrobiłem na 1.5 pierwszy dach ze schodow i male wystajace okienko to było cus :D + Potrollowany teren . Pierwsze wejsce na serwer non-premium i pierwszy domek z klocka i radocha . A teraz ? Najładniejsza rezydencja czy modern house stawia mi wiele do myslenia .


  • Fifi i TheHollow300 lubią to

Awokado jest zawsze złe !! :c

 

68369_17_07_12_6_51_44.png


#6 Angry_Avocado

Angry_Avocado

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lone_Wolf

Napisano 09 May 2013 - 19:55

@up ale czy zaczynajac grac w minecraft zaczynałes odrazu grac na jakis modach ?? wtedy nikt nic nie widział każdy zielony . 


Awokado jest zawsze złe !! :c

 

68369_17_07_12_6_51_44.png


#7 jano37

jano37

    Derkacz :-D

  • Użytkownik+
  • 172 postów
  • filmymega

Napisano 09 May 2013 - 20:11

A co, nie klasyfikujesz się do Pegi 12 i rodzice zabraniają ci grać w minecrafta? ...  :blink:

Nie rozumiem sensu tego tematu. Chcecie zagrać w classica/1.7.3 beta to pobierzcie MVC i grajcie! W czym problem? Tak to już jest, że jak się zaczyna grać na jakiejś wersji to potem uważa się ją za najlepszą. 

 

Ehh, jak mnie rozbrajają takie dzieciaki, które tylko potrafią krytykować tą grę, jako jedyny powód podając "bo rpg i exp"... Ogólnie chciałem shejtować cały temat, ale stwierdziłem, że jest ich tak dużo, że nawet nie warto sobie niszczyć reszty dnia i denerwować się na marne.

Popieram cię, ale chciałem dodać że widziałem z 4 takie tematy.


25fm13q.jpg

"Nie poznawaj Dirtu po teksturze" - jano37


#8 erykos005

erykos005

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 10 May 2013 - 08:10

A co, nie klasyfikujesz się do Pegi 12 i rodzice zabraniają ci grać w minecrafta? ...  :blink:

Nie rozumiem sensu tego tematu. Chcecie zagrać w classica/1.7.3 beta to pobierzcie MVC i grajcie! W czym problem? Tak to już jest, że jak się zaczyna grać na jakiejś wersji to potem uważa się ją za najlepszą. 

 

Ehh, jak mnie rozbrajają takie dzieciaki, które tylko potrafią krytykować tą grę, jako jedyny powód podając "bo rpg i exp"... Ogólnie chciałem shejtować cały temat, ale stwierdziłem, że jest ich tak dużo, że nawet nie warto sobie niszczyć reszty dnia i denerwować się na marne.

Ehh... Mi chodzi jak wygląda teraz gra czyli smoki itd. Aha i mam już 12 lat..I jeszcze coś tu gadamy o starych czasach co robilśmy przed mc beta 1.8

 

A co do tematu:Pamiętam jak pierwszy raz  zagrałem w Minecraft beta 1.7.3 to nierozumiałem ale teraz to już rozumiem jak się gra

@up 1 czyli angry jeśli chcesz coś dopisać do nacisnij edit na swój post i dopisujesz co chcesz.



#9 JacobTab

JacobTab

    Górnik

  • Użytkownik
  • 166 postów
  • JacobTab

Napisano 10 May 2013 - 17:34

Buuuu Herobrine istnieje buuu... just kidding :D

 

Poruszyłeś te połączenia w mózgu każdego minecraftowego gracza które pamiętają stare, świetne czasy...

 

Tak, dawny minecraft to była swego rodzaju hmm magia? Godziny spędzone na kopaniu kopalni by pokazać jej wielkość kolegom, pierwsze logowanie na serwery multiplayer to było coś.

Zgadzam się z Tobą. Wersja 1.7.3 była ostatnią i zarazem chyba najlepszą odsłoną "starego" minecrafta. 

Dużo widziałem komentarzy które mówią że obecny minecraft to już nie to samo co kiedyś.. Hej co za problem ściągnąć sobie starą wersję i grać na tej która nam się podoba ? :) Minecraft musiał pójść na przód tak samo jak wszystko inne, zmiany są kwestią gustu i naszych upodobań. 

Mnie w ciągle rozwijającej się wersji Beta podobało się to, że.. się rozwijała (i to jest esencja minecrafta! :D ) gra nigdy nie stała w miejscu, pamiętam jak zostały dodane łóżka i psy o matko co za rewolucja :D


  • erykos005 lubi to

#10 Redokan

Redokan

    Cichociemny

  • Użytkownik
  • 105 postów
  • Redokan

Napisano 12 May 2013 - 17:28

pamiętam jak zacząłem grać *.* 1.7.3  pierwsza mapka i jazda dziura 5x5 w zboczu jakiejś góry + piecyk crafting box i skrzynia i była radocha ^ ^ teraz jest troszku za łatwo nie uważacie ? wbijasz enchant i koksisz :\ dodatkowo brzydki teren :\ ale jakoś trudno mi wrócić do 1.7.3 nwm czemu :\


xd


#11 Kasztan - Sługa Herobrine

Kasztan - Sługa Herobrine

    Uczony

  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 12 May 2013 - 17:46

1.7.3? Phiii... ja zaczynałem od 1.2... (beta)

Tworzę świat. Pierwsza rzecz:

DLACZEGO DO CHO*ERY NIE MOGĘ ŚCIĄĆ TEGO DRZEWA?!!!!!!

po chwili:

aaaaa, to trzeba przytrzymać!

następnie:

*****, JAK SIĘ CRAFTUJE TEN ***** KILOF?!!!

potem zrobiłem listę craftingów, żeby to się nie powtórzyło. ;_;

OK, tworzę nowy świat i już gram. kopię dziurę w ścianie, stawiam drzwi i się cieszę. Potem robi się noc. "Osz w mordę*! noc! Nie mam pochodni!" Długo świeciłem se piecem, a raz jak miałem zombi w tej dziurze, to wyszedłem z gry i wszedłem jeszcze raz, bo myślałem, że w ten sposób zrobię save'a. ._. Potem przeprowadziłem się do góry naprzeciwko mojej dziury. Z pobytu tam pamiętam tylko, że nie wiedziałem jak otworzyć żelazne drzwi. Potem przeprowadziłem się do innej, bardzo wysokiej (w porównaniu do poprzedniej) góry. Wszystko było fajnie, tylko nie miałem surowców, bo bałem się zejść do jaskini. (nie znałem pacefull'a) Raz, kiedy odlewałem portal do Netcheru, (wylewałem lawę, a potem wodę) przeczekiwałem noc, i z nudów wylałem lawę, a wszystko miałem z wełny. ;_; I jeszcze zamiast uciekać stałem i się darłem. ;_; A potem zacząłem uciekać... prosto w ogień. Potem, zamiast biec do wody, zacząłem biegać w kółko i się spaliłem. Odrodziłem się w *** daleko w nocy, (łóżek wtedy nie było) i biegłem do domu. Po drodze zginąłem. "ooooo, to już nie będzie itemów." potem znowu zginąłem. Wreszcie dotarłem do tego domu, w którym oczywiście nie było żadnych itemów. Wkurzyłem się i skasowałem save. ;_;


Więcej o NAS*:

My żyjemy normalnie, piszemy na forach i gramy w Minecrafta. Jednak jesteśmy na każde JEGO zawołanie! Nie wolno nam robić tego, czego ON zabrania ani nie robić tego, co ON każe, w przeciwnym wypadku ON rzuci na nas klątwę, której boją się wszyscy "nieustraszeńcy" świata. Każdy, kto zostanie dotknięty tą klątwą, kiedyś umiera. <scary music> Zbieramy dla NIEGO informacje. Rozmawiając z jednym z nas, nigdy nie możesz wiedzieć, czy twój rozmówca normalnie z tobą rozmawia, czy też podstępnie zbiera informacje o tobie dla NIEGO. Strzeż się nas!

 

* - Sługach Herobirne'a

 

Zapraszam do oglądania mojej rezydencji!

Cóż za paskudna autoreklama! > :o

 

Emotka mojego autorstwa: <o>_(o> - Copyright Kasztanek - Sługa Herobrine inc. Do not distribute!

 

!!!Jeśli nie chcesz popsuć sobie życia, nie czytaj zawartości spoilerów!!!


#12 Angry_Avocado

Angry_Avocado

    Nowy

  • Użytkownik
  • 56 postów
  • Lone_Wolf

Napisano 12 May 2013 - 18:04

@up Twoj Pan się na tobie mścił ...


Awokado jest zawsze złe !! :c

 

68369_17_07_12_6_51_44.png


#13 Minemaniak1

Minemaniak1

    Wyjadacz

  • Użytkownik
  • 735 postów
  • karol123987

Napisano 12 May 2013 - 18:34

Gdy kolega pokazał mi MC, myśleliśmy, że węgiel jest bardzo cenny. Gdy wróciłem do siebie, zobaczyłem żwir, chciałem sprawdzić co to jest, rozwaliłem wypadł flint. Potem przez 2 godziny kopałem gravel ręką, bo myślałem, że flint to węgiel. Gdy nie udało mi się zrobić pochodni, poszedłem spać, a nastpnego dnia w szkole prawie obiłem mu morde ze złości :F



#14 RRRycerz

RRRycerz

    Fan Gothic'a

  • Użytkownik+
  • 984 postów

Napisano 12 May 2013 - 19:12

Dokładnie jak @up myślałem że flint to węgiel. Ale potem kuzyn dał mi instrukcje jak zdobyć węgiel drzewny :P Ahh zaczałem na 1.7.3 grać i na prawdę bardzo chciałbym by stary generator wrócił ;( 


Jakby ktoś chciał moje wypociny ;) :

https://www.youtube....r/BlackTavish98


#15 TheKikonn

TheKikonn

    Nowy

  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 12 May 2013 - 19:20

No cóż starego generatora map już pewnie nie będzie, a szkoda, bo mi również się podobał.

Ale można przecież ściągnąć jak już ktoś wspomniał Minecraft Version Changer i grać sobie np. w bete - ja już od tygodnia pykam w 1.5 :)



#16 VagosS

VagosS

    Nowy

  • Użytkownik
  • 9 postów
  • VagosS

Napisano 12 May 2013 - 19:37

Pamiętam jak kto, powstawały pierwsze serwery co zgraną ekipą lataliśmy po jaskiniach  i jak znalazło się dajmonda to było się dumnym z siebie :D



#17 Gość_Oskej_*

Gość_Oskej_*
  • Gość

Napisano 12 May 2013 - 22:38

Pamiętam jak kto, powstawały pierwsze serwery co zgraną ekipą lataliśmy po jaskiniach  i jak znalazło się dajmonda to było się dumnym z siebie :D

 

Tak, to było piękne. Wracało się ze szkoły, odpalało minecrafta - hamachi - serwer i ogarniało cave'y, domki i inne pierdoły.

Teraz nie dość, że nuda na survivalach to i nie ma z kim zagrać, bo mało kto w to gra.



#18 Mrucux7

Mrucux7

    Wujek Markus

  • Weteran
  • 368 postów
  • Mrucux7

Napisano 12 May 2013 - 22:40

Dirtowa lepianka, strach przed wyjściem z mojej chatki chociaż byłem na peacefullu, trudności zed znalezieniem diaksów, pierwszy creeper. Jak można tego nie pamiętać? :C

Ahh, ta nostalgia.


Mrucux7 < Mój autograf, Jeśli jesteś moderatorem, to proszę, wpisz mi się do sygny. Piszę poprawnie po Polsku.
~ Adikso ;)
~ Mursztin
~ Rhanjie(☞゚ヮ゚)☞

#19 Gość_Severiana_*

Gość_Severiana_*
  • Gość

Napisano 13 May 2013 - 10:24

Ja zaczęłam grać na 1.4.6 D:

#20 Prostacky

Prostacky

    Nowy

  • Użytkownik
  • 47 postów
  • ProstackyPL

Napisano 14 May 2013 - 14:48

pamiętam jak dowiedziałem się o MC (to jeszcze czasy liceum były wczesnego jak dobrze pamiętam) i chciałem sprawdzić sobie co to jest :) okazało się że płatne a kaski brak, więc mniej oficjalnymi drogami zdobyłem grę..... kuurrrcze to było coś :) pusta przestrzeń, tylko ty i twój kilof, pierwsze filmiki Wonzia na temat MC, totalna masakra, produkcje CTSG. MC kupiłem w zeszłe święta, bo bardzo chciałem pograć na multiku sobie i przy okazji stwierdziłem że brodatemu należy się hajs za tak wspaniały wkład w cyfrową rozrywkę :) ... w MC tych początkowych ( i początkach zabawy :]) czuć było totalną wolność, prostotę ale przy okazji multum sandboxowego luzu, każdy był panem na włościach, trzeba było kombinować (układy z redstonu jakie powstawały to kosmos był totalny) żeby zrobić coś wyjątkowego. Teraz też gra się świetnie, ale gra powoli się komplikuje (RPG?), co nie do końca ma dobry wpływ na klimacik.


JanhLe6.jpg