Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skylandy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ziomxxpl

ziomxxpl

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 60 postów

Napisano 27 April 2013 - 15:59

Chciałem zbudować podniebne wyspy w osadzie xulenthai jednak w regulaminie serwera jest napisane , że nie można budować rzeczy sprzecznych z prawami fizyki , dltego proszę o zgodę .



craftportal

Craftserve to największy i najlepszy polski hosting serwerów Minecraft, jest solidny i tani więc go polecam

#2 Sibcat

Sibcat

    Gristle heel

  • Użytkownik
  • 355 postów
  • Throgrim

Napisano 27 April 2013 - 17:52

Już sobie wyobrażam ręcznie robione latające wyspy.
  • tysonek lubi to

m7TInq0.png


#3 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 27 April 2013 - 19:01

Jak to bedzie wygladac? Masz jakis projekt?


 


#4 ziomxxpl

ziomxxpl

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 60 postów

Napisano 27 April 2013 - 19:46

Od głownej wyspy na której było by duże drzewo odchodziły by małe wyspy z domkami.



#5 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 28 April 2013 - 09:41

Idz kolo Hydry nad ocean. Lata tam kilka takich fajnych wysp. Jezeli twoje beda tak wygladaly, to w porzadku. W przeciwnym wypadku zapomnij ;)

Musza byc realistyczne.


 


#6 Nangarok

Nangarok

    Nowy

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Nangarok

Napisano 28 April 2013 - 10:20

Już sobie wyobrażam ręcznie robione latające wyspy.

Jak już wyżej Grey wspominała są koło Hydry i z tego co się orientuję to własnie były ręcznie robione.



#7 ziomxxpl

ziomxxpl

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 60 postów

Napisano 28 April 2013 - 12:43

No to rudno wymyślę coś nowego ;)



#8 GunitPolska

GunitPolska

    Bywalec

  • Użytkownik
  • 174 postów
  • gunitfaza1

Napisano 02 May 2013 - 21:17

Już sobie wyobrażam ręcznie robione latające wyspy.

A widziałeś wyspy martinx'a ?


  • tysonek lubi to

eJxLL83LLElLrEo0VNBVKCnKz8lRyEtMgbASczO5

431us.png


#9 Seth

Seth

    Żelazny Prawiczek

  • Użytkownik+
  • 1077 postów

Napisano 03 May 2013 - 00:07

Już sobie wyobrażam ręcznie robione latające wyspy.

 

Babcia Robot przecie ich za ciebie nie zrobi :L 


  • oko987 lubi to

MfNfsRk.gif


#10 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 04 May 2013 - 19:40

No to rudno wymyślę coś nowego ;)

To po co zgłaszasz ten pomysł? ;) spróbuj je zbudować bo sam pomysł jest dobry a skoro juz zrobiłeś temat to go zrealizuj ;)

#11 ziomxxpl

ziomxxpl

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 60 postów

Napisano 08 May 2013 - 17:19

Ale nie chce dostać bana za budowle niezgodne z prawami fizyki.


  • tjanusik lubi to

#12 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 08 May 2013 - 17:43

@up jesli zrobisz to dobrze to nie dostaniesz przeciez bana ;) tak jak powiedziala Grey



#13 GreyHavens

GreyHavens

    jCraft forever

  • Użytkownik+
  • 1893 postów

Napisano 08 May 2013 - 22:01

Nie dajemy banow za niezgodne z regulaminem budowle ;)


  • tjanusik lubi to

 


#14 Martinx

Martinx

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Martinx586

Napisano 09 May 2013 - 00:28

Nie dajemy banow za niezgodne z regulaminem budowle ;)

Co najwyżej one spadają/znikają/zostają przeniesione jeśli szpecą okolicę.

A jeśli chodzi o temat to spotkałem już coś ok 10'ciu "zapaleńców" z czego jeden skończył przy pierwszym stacku dirtu, drugi wybudował coś takiego na single, a reszta porzuciła temat jak nie chciałem wybudować wyspy za nich :P. Nie to żebym wątpił w twój zapał, ale po słowach:

No to rudno wymyślę coś nowego ;)

Wnioskuję, że nie jesteś pewien swojego;p

 

W razie czego zawsze służę poradą:) Pozdrawiam


Mój >>> Poradnik <<<

 

jcraftmartinx.jpg


#15 tjanusik

tjanusik

    流血のプリンス

  • Użytkownik+
  • 309 postów
  • tjanusik

Napisano 09 May 2013 - 06:19

@up zgadzam sie , ziomxx skoro zaczynasz temat to zrealizuj go do końca a nie ze przerywając nagle bo wymagania przerosła twoje oczekiwania. Osobiście uważam ze posty w pomysłach kończy sie gdy spotkałam sie z duża ilością sprzeciwów a tu było zupełnie odwrotnie ;)

#16 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 09 May 2013 - 09:10

Jej.Ktos sie bierze za projekt.I tak zawsze konczy sie na latajacych klockach dirta.Martin zrobil swoje piekne wyspy (ktore osobiscie podziwiam) i to juz powinno wystarczyc.Ladne budowle mozna zrobic tez pod ziemia,pod woda wiec po co sie rzucac od razu na latajace wyspy?Badzcie kreatywni ;)
  • oko987 i tjanusik lubią to
Dołączona grafika

#17 JASIO007

JASIO007

    Znawca

  • Użytkownik+
  • 311 postów
  • JASIO007

Napisano 10 May 2013 - 21:38

CranckeyPL

Nie jestem pewien, czy dobrze cię zrozumiałem. Czy napisałeś coś w stylu ''bądźcie kreatywni i nie budujcie latających wysp, bo Martinx  już je zrobił'' ?

Jeżeli tak, to nie zupełnie jesteśmy kompatybilni w tej kwestii.

Wyspy Martina są świetne, największym ich atutem (dla mnie) jest to, że zrobił je na survivalu.

Jak dla mnie, to kreatywność oznacza takie podejście do sprawy.

Martinx zrobił śliczne latające wyspy, ciekawe czy ja bym potrafił ?

(gdybym znalazł kilkaset wolnych godzin) Zrobię latające wyspy, po mojemu, nie będę go naśladował.

Przecież w minecrafcie nic mnie nie ogranicza, mogę góry przenosić, znam kilka rodzajów takich wysp.

Poczciwina ucieszy się, że ktoś poszedł w jego ślady i robiąc coś podobnego, zobaczy ile czasu poświęcił na nie.

Kto wie, może przełamię jego monopol na budowanie wypasionych, latających wysp na Jcrafcie.

W MC gra 123412 osób ( plus, minus czterdzieści milionów ) zbudowane zostało bardzo dużo, na bardzo różnych sposobów.

Gdybyśmy bali się budować z powodu, że być może ktoś już gdzieś coś takiego pobudował, utknęli byśmy na obecnym poziomie.

A przecież chcemy się rozwijać, udoskonalać kunszt budowania.

Pokażę mój pierwszy dom z singla;

 

20110220175608.png
 

Jestem z niego dumny, że hej.

Wracając do tematu, pamiętacie jak wyglądały latające wyspy w ''Avatar'' taki film o niebieskich humanoidach. ;)


  • Fifi i tjanusik lubią to

#18 Cranckey

Cranckey

    Kranik

  • Weteran
  • 866 postów
  • CranckeyPL

Napisano 11 May 2013 - 08:57

CranckeyPL

Nie jestem pewien, czy dobrze cię zrozumiałem. Czy napisałeś coś w stylu ''bądźcie kreatywni i nie budujcie latających wysp, bo Martinx  już je zrobił'' ?

Jeżeli tak, to nie zupełnie jesteśmy kompatybilni w tej kwestii.

Wyspy Martina są świetne, największym ich atutem (dla mnie) jest to, że zrobił je na survivalu.

Jak dla mnie, to kreatywność oznacza takie podejście do sprawy.

Martinx zrobił śliczne latające wyspy, ciekawe czy ja bym potrafił ?

(gdybym znalazł kilkaset wolnych godzin) Zrobię latające wyspy, po mojemu, nie będę go naśladował.

Przecież w minecrafcie nic mnie nie ogranicza, mogę góry przenosić, znam kilka rodzajów takich wysp.

Poczciwina ucieszy się, że ktoś poszedł w jego ślady i robiąc coś podobnego, zobaczy ile czasu poświęcił na nie.

Kto wie, może przełamię jego monopol na budowanie wypasionych, latających wysp na Jcrafcie.

W MC gra 123412 osób ( plus, minus czterdzieści milionów ) zbudowane zostało bardzo dużo, na bardzo różnych sposobów.

Gdybyśmy bali się budować z powodu, że być może ktoś już gdzieś coś takiego pobudował, utknęli byśmy na obecnym poziomie.

A przecież chcemy się rozwijać, udoskonalać kunszt budowania.

Pokażę mój pierwszy dom z singla;

 

20110220175608.png
 

Jestem z niego dumny, że hej.

Wracając do tematu, pamiętacie jak wyglądały latające wyspy w ''Avatar'' taki film o niebieskich humanoidach. ;)

 

Ja nikomu takich wysp nie zabraniam budować. Nie mam nic do wysp. Ale tak jak mówiłem,ładne konstrukcje można zbudować również pod wodą lub pod ziemią, dowodami na to są Osada Aquarius i New Riverty w Xulenthai (jeśli pomyliłem się co do nazwy lub lokacji to przepraszam).

Przepraszam za kłopot...


  • tjanusik lubi to
Dołączona grafika

#19 Martinx

Martinx

    Bywalec

  • Użytkownik+
  • 118 postów
  • Martinx586

Napisano 11 May 2013 - 11:41

A ja polecam graczom budowę ogromnych projektów. Z drugiej jednak strony jestem realistą i z statystycznego punktu widzenia młodsze pokolenie budowniczych myśli, że jeśli nie wybuduje czegoś w 5 min to taki projekt jest nie do ogarnięcia i porzucają go... Mnie zafascynowały latające wyspy gdy zobaczyłem na pewnym serwerze czyjąś wysepkę wielkości 20x20x30 kratek. Moja pierwsza wysepka do spektakularnych też nie należała (25x25 powierzchni) i była budowana w całkowicie innym stylu. Mam nadzieję iż inni gracze też znajdą ten swój ulubiony temat i będą chcieli być w nim najlepsi.

 

Pozdrawiam


  • GreyHavens, Cranckey i JASIO007 lubią to

Mój >>> Poradnik <<<

 

jcraftmartinx.jpg


#20 ziomxxpl

ziomxxpl

    Nowy

  • Użytkownik+
  • 60 postów

Napisano 11 May 2013 - 19:10

Nie wiedziałem że już jedne są.

To budować czy nie?